"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 410
  • 758
# 60
На мен играта на София Кузева ми харесва, въпреки, че е прекалено меланхолична, но според мен тя точно това трябва да представи - една тиха и сдържана, но класна и възвишена жена, която отдавна се е обрекла на това съществуване - да бъде незабележима до властния си съпруг.
Тя е различна ...
С Чернев са ми малко като майка и син , въпреки, че е вълнуваща тяхната тръпка ...
Виж целия пост
# 61
На мен играта на София Кузева ми харесва, въпреки, че е прекалено меланхолична, но според мен тя точно това трябва да представи - една тиха и сдържана, но класна и възвишена жена, която отдавна се е обрекла на това съществуване - да бъде незабележима до властния си съпруг.
Тя е различна ...
С Чернев са ми малко като майка и син , въпреки, че е вълнуваща тяхната тръпка ...

Да, и според мен ролята й е такава.  Peace Само това последното, защо така ти се струва?
Те и двамата са сдържани/или поне бяха до момента/, имаха си причини за това.
Виж целия пост
# 62
Не, просто чисто визуално, тя изглежда по- възрастна от него.
Може би защото той е по-спортен, небрежен тип , малко момчешко излъчване има, та затова .
Виж целия пост
# 63
Не, просто чисто визуално, тя изглежда по- възрастна от него.
Може би защото той е по-спортен, небрежен тип , малко момчешко излъчване има, та затова .

Ясно. Peace

Скрит текст:
Не съм гледала сериите напред, само по БТВ, и то не всички. Много ми е любопитно как ще се развият нещата при тях. Представям си Радо като научи, какво ще стане. Whistling
Виж целия пост
# 64
На мен играта на София Кузева ми харесва, въпреки, че е прекалено меланхолична, но според мен тя точно това трябва да представи - една тиха и сдържана, но класна и възвишена жена, която отдавна се е обрекла на това съществуване - да бъде незабележима до властния си съпруг.
Тя е различна ...
С Чернев са ми малко като майка и син , въпреки, че е вълнуваща тяхната тръпка ...
Според мен може да се пресъздаде тиха,сдържана и класна героиня и без да се играе изкуствено. Сцените с децата й за върхът на бездарността, наблюдавана от мен на ТВ екран. /Изключвам абсурдите в Шоуто на Канала естествено/. Още в началото писах, че тя и Чернев не ми стоят добре като двойка - тя е по-едра от него, една идея  по-висока  и наистина изглежда по-възрастна. И наистина ми е интересно, дали до самия край на сериала ще трябва да слушаме лошо озвучаване, София Кузева да процежда разни неща полугласно и през зъби, а Георги Стайков да ръмжи и пухти (като и на двамата нищо не им се разбира). Освен да помоля за субтитри в техните сцени?
Виж целия пост
# 65
На мен играта на София Кузева ми харесва, въпреки, че е прекалено меланхолична, но според мен тя точно това трябва да представи - една тиха и сдържана, но класна и възвишена жена, която отдавна се е обрекла на това съществуване - да бъде незабележима до властния си съпруг.
Тя е различна ...
С Чернев са ми малко като майка и син , въпреки, че е вълнуваща тяхната тръпка ...
Според мен може да се пресъздаде тиха,сдържана и класна героиня и без да се играе изкуствено. Сцените с децата й за върхът на бездарността, наблюдавана от мен на ТВ екран. /Изключвам абсурдите в Шоуто на Канала естествено/. Още в началото писах, че тя и Чернев не ми стоят добре като двойка - тя е по-едра от него, една идея  по-висока  и наистина изглежда по-възрастна. И наистина ми е интересно, дали до самия край на сериала ще трябва да слушаме лошо озвучаване, София Кузева да процежда разни неща полугласно и през зъби, а Георги Стайков да ръмжи и пухти (като и на двамата нищо не им се разбира). Освен да помоля за субтитри в техните сцени?

Едно не може да и се отрече - страшно красива жена е, много ми харесва !
Георги Стайков наистина прекалено ръмжи и пуфти и често не му се разбират репликите .
Виж целия пост
# 66
Съгласна съм напълно с мнението ви за Кузева и Стайков.
Но за мен най-отчайващо е положението при актрисата , която е в ролята на Ива.
Толкова зле играе , толкова изкуствено стои и говори , че дори  децата им в сериала се справят по-добре , а пък не е в първа младост актриса , че да и прощаваме.
Не знам какво правят на тези кастинги и по какви критерии ги подбират , обаче нещата са доста зле.
Добре се справят според мен актьорът в ролята на Бранко и П.Джукелова,както и И.Бърнев .
Виж целия пост
# 67
Съгласна съм напълно с мнението ви за Кузева и Стайков.
Но за мен най-отчайващо е положението при актрисата , която е в ролята на Ива.
Толкова зле играе , толкова изкуствено стои и говори , че дори  децата им в сериала се справят по-добре , а пък не е в първа младост актриса , че да и прощаваме.
Не знам какво правят на тези кастинги и по какви критерии ги подбират , обаче нещата са доста зле.
Добре се справят според мен актьорът в ролята на Бранко и П.Джукелова,както и И.Бърнев .
За нея съм напълно съгласна. На мен даже ми е неприятна да я гледам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 68
Кастингът наистина е ужасен, само бате Влади, Христо Шопов и актрисата играеща Юлия играят нормално. Дори децата се справят по-добре от другите. Джукелова пък е на другата крайност- преиграва според мен. Ива, Чернев, Павлова, Вяра се убиват да заекват. А Бранко с това шкембе, къде го сложиха да играе плейбой, толкова ли нямаше някой по-втален, а трябва да го обличат с грозни широки костюми и ризи. Музиката също много ме дразни Crossing Arms
Виж целия пост
# 69
Ааааа, не пипайте Бранко, любимец ми е той!
Виж целия пост
# 70
На мен музиката много ми харесва.
Виж целия пост
# 71
На мен музиката много ми харесва.

И на мен, особено интродукцията. Flutter
Не мисля, че кастингът е ужасен - тъкмо напротив. Само някои индивиди не са ми много приятни... Thinking
Виж целия пост
# 72
Ще ми се Христо Шопов да играе по- главна роля в сериала. Много го харесвам този човек.
А Георги Стайков ми е леко неприятен...
Виж целия пост
# 73
Благодаря за новата тема. Heart Eyes Малко закъснях с включването. Сериалът не ме е изгубил и си го гледам редовно.
Виж целия пост
# 74
Здравейте. Всички си коментирате спокойно, а не ви ли вълнува, че пак смениха времето на излъчване - неделя 22.30? Безобразие. Все пак е 2 часа. До 24.30. А сутринта как се става в 6.30. И защо го направиха? Знае ли някой? Не мирясаха тия от БТВ да си правят каквото си искат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия