"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 408
  • 758
# 720
sled kolko wreme gore dolu?  Simple Smile
Виж целия пост
# 721
Линкове за сваляне на епизоди 48 и 49 преди излъчването им в ефир.
Епизодите ще се излъчат на 17.02.2013г. от 22.30 ч. до 00.30 ч. Приятно гледане!!!

Линк за гледане на епизод 48 преди ефир:
http://www.dailymotion.com/video/xxfv38_km-e48_shortfilms#.URk5ojfWVTJ

Линк за гледане на епизод 49 преди ефир:
http://www.dailymotion.com/video/xxfvsj_km-e49_shortfilms#.URk_JzfWVTI

Линк за сваляне на епизод 48:
http://uploaded.net/file/bzxpjheb

Линк за сваляне на епизод 49:
http://uploaded.net/file/gvxltk5r
Виж целия пост
# 722
Линкове за сваляне на епизоди 48 и 49 преди излъчването им в ефир.
Епизодите ще се излъчат на 17.02.2013г. от 22.30 ч. до 00.30 ч. Приятно гледане!!!

Линк за гледане на епизод 48 преди ефир:
http://www.dailymotion.com/video/xxfv38_km-e48_shortfilms#.URk5ojfWVTJ

Линк за гледане на епизод 49 преди ефир:
http://www.dailymotion.com/video/xxfvsj_km-e49_shortfilms#.URk_JzfWVTI

Линк за сваляне на епизод 48:
http://uploaded.net/file/bzxpjheb

Линк за сваляне на епизод 49:
http://uploaded.net/file/gvxltk5r
Много благодаря!!!   bouquet
Виж целия пост
# 723
Bobi93, аз нещо не се справям май със свалянето. След въвеждането на кода ми дава да сваля някакъв файл с име hgmfm,krl.js , но не и филма . Други с моя проблем ??
Виж целия пост
# 724
Скрит текст:
ее много гадно, наистина Маги е мъртва.

не, онлайн го гледам в момента. Тук-там засича, но е добре.
Виж целия пост
# 725
И аз се пробвам да сваля 49, но безуспешно newsm78, онлайн постоянно засича, ще чакаме утре:)
Виж целия пост
# 726
Нищо не мога да сваля. И да гледам не става, много засича.
Виж целия пост
# 727
Свалят се без проблем, но доста бавно. Натискате на free download, изчаквате 30секунди и излиза един код, след въвеждането му започва да се сваля, но ми изписва, че свалянето ще трае около час на епизод. Има някакви ограничения на скоростта когато не е premium. Могат да се свалят само един по един епизодите. Благодаря за качените епизоди   bouquet
Виж целия пост
# 728
и след час сваляне, ще се свалят само 50мг и свалянето ще спре.
Виж целия пост
# 729
Боби, благодаря за сериите   bouquet!

Чудно ми е как ще докажат вината на Катя и как е възможно най-близките ти хора да те съсипят. Ужасно е. Да убие племеницата си. Въпреки предателството на собствената си кръв и любимия човек, да стигне до убийство...
Виж целия пост
# 730
Дори у Фердевс от Забранения плод имаше повече емоция от Вяра
Виж целия пост
# 731
Епизодите се свалят, просто е наистина много бавно, за 40 минутки се свали единият, като гледам вторият върви със същата скорост. Боби, много ти благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 732
аз ги изгледах онлайн и двата, засякоха на 5-6 пъти за по няма и 5 секунди  Peace
Боби   bouquet благодаря. Някой да знае колко епизода остават?
Виж целия пост
# 733
Много изкуствено играят - направо мъжете мънкат, завалват думите и нищо не им се разбира / и полицая, и Бранко, и сина на Косьо/. От жените само Катя добре играе ролята, другите сякаш рецитират безчувствено като на ученическа самодейност. Особено Вяра и жената на Косьо.
После се чудим защо хората гледат турските сериали, но ги разбирам - там играта е истинска, артистите се справят чудесно.
Сценаристите добре са се постарали, интригата е интересна, но артистите ни да се поучат малко от турските си колеги.
Виж целия пост
# 734
 Shocked Наистина ли сте такива фенове на филма...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия