"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 410
  • 758
# 90
Оффф седя и чакам да стане 22,30 ч. Филмът го повтарят в събота от 13 ч., но до тогава ми е далече да чакам. Ще издържа до 22,30.
Виж целия пост
# 91
къде мога да гледам вчерашните епизоди Rolling Eyes
Виж целия пост
# 92
Много е късен този час. Днес съм размазана. Вече ще го търся от Арена. Интересно ми е полицията как разчита, че похитителите ще дойдат. То стана ясно, че те знаят за проследяването. Нали е човек от семейството.
Виж целия пост
# 93
Много ми харесва сериалчето. Не разбирам защо променят часа постоянно. Снощи останах приятно изненадана, защото имах работа до 22 и 40 и като погледнах тв-то видях, че тъкмо започва, но си е късно за неделя вечер.
може и да се опитват да съперничат на "Под прикритие". Гледам и двата сериала и ще ми е трудно, но какво да се прави?!
Виж целия пост
# 94
БТВ просто вече не знае какво прави. Постоянно сменя часовете на излъчване. Тази политика не е в полза на зрителя и се отказвам от БТВ окончателно.
Виж целия пост
# 95
БТВ просто вече не знае какво прави. Постоянно сменя часовете на излъчване. Тази политика не е в полза на зрителя и се отказвам от БТВ окончателно.

Също мисля, че е много грешно да се сменят часовете. Освен неудобството говори и за несигурност в решенията на БТВ. Такъв късен час е крайно неподходящ за сериал. По - скоро е за филм.
Виж целия пост
# 96
А за по търпеливите вариант са повторенията в събота от 13 (до сега поне беше така) аз нямам време да тегля и гледам. Като фон в неделя вечер го следях, но сега ме губят като зрител.
Виж целия пост
# 97
БТВ просто вече не знае какво прави. Постоянно сменя часовете на излъчване. Тази политика не е в полза на зрителя и се отказвам от БТВ окончателно.

Също мисля, че е много грешно да се сменят часовете. Освен неудобството говори и за несигурност в решенията на БТВ. Такъв късен час е крайно неподходящ за сериал. По - скоро е за филм.
Ами явно наистина рейтингът не им е добър, за да го местят в по-неатрактивен часови пояс, каквото и да обясняват по медиите.
Виж целия пост
# 98
Сериалът ми харесва. Снощи изчаках до 22:30. Подкрепям мнението, че
часът е подходящ за филм, а не за сериал. Не мога да разбера, защо го ме
стят непрекъснато. Странно ми е защо Бранко посети Катя, когато и пле-
менничките й са на гости? Искаше да покаже загриженост ли? Приобщеност
към семейството ли? Или продължава да ги играе?
Виж целия пост
# 99
Има нещо странно в поведението на Бранко въпросната вечер. Изведнъж викна Катя. Алиби ли си създаваше? Тя му предложи да се прибере, но той отказа, а после цъфна в къщата. Може дае е решил от солидарност към ситуацията, но нещо ме гложди.
Виж целия пост
# 100
Ако наистина замесен в отвличането е човек от близкото обкръжение на Маги, както подозираше полицията, защо не ги предупредиха, а цялото семейство заедно с тези на сестрите му бяха в течение на това, че се дава откуп от Вяра, а полицията я следи с предаватели?
Виж целия пост
# 101
Съвсем се заплетоха нещата. Да видим какво ще излезе.
Виж целия пост
# 102
аз не им ги разбирам как ги отчитат тези рейтинги, масово хората си ги свалят и гледат на запис , ми то да ти писне са им вървиш по свирката с тези постоянни смени, освен това мога да го гледам на другия ден и то без да им търпя рекламите.
Виж целия пост
# 103
И аз успях да отсервирам за нула време и сядам да гледам,а то някакъв екшън...
22,30 ми е невъзможно късно.През деня да тегля серии,пък да гледам абсурд.
Зарибих се по този филм,сега ще се "отрибявам".

аз си ги свалям трупам си ги в една папка , свързала съм компа с тв, и когато ми е кеф си ги пускам на телевизора и си ги гледам с кеф, когато и да ги излъчват и повтавят на мен ми е все неудобно , дразни ме също че 1 път седмично ги изпъчват
Виж целия пост
# 104
Не знам как точно се процедира в такива случаи-на предаване на откуп,но нещо ми направи впечатление. То хубаво,че поставиха микрофон и предавател на Вяра. Но нали ако някой я наблюдава скрит в храстите,ще види,че тя говори и ще разбере,че полицията е с нея. И със сигурност я наблюдават,защото изчакаха да се доближи до кошчето и звъннаха по телефона. Не разбрах и идеята на кадъра със събуждащата се Маги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия