Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 46

  • 57 647
  • 775










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.




   


                       












   


   


Добре дошли
в новата 46 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

Виж целия пост
# 1


Мерси много
Виж целия пост
# 2
Много бързо пишете бе хора... не мога да ви смогна  Mr. Green
Правя и аз само запис да ви следя   bouquet
Виж целия пост
# 3
Браво
Виж целия пост
# 4
Запис!!! Peace Благодаря и за новата тема.  Между другото някой имали 24 епизод, за да ми го прати, тоест финала на 1 сезон. Praynig Благодаря предварително. Обичам ви. Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Имам го, как мога да ти го изпратя, че съм скарана с техниката.
Виж целия пост
# 6
  bouquet
Виж целия пост
# 7
  bouquet
Виж целия пост
# 8
Запис!!! Peace Благодаря и за новата тема.  Между другото някой имали 24 епизод, за да ми го прати, тоест финала на 1 сезон. Praynig Благодаря предварително. Обичам ви. Hug Heart Eyes
    . https://www.google.com/url?q=http://www.keyfiseyir.com/bg/watch/ … Pg2j34X4oBwEx5AQQ
Виж целия пост
# 9
Запис, макар че по-добре да изпишем първо другата тема.
Виж целия пост
# 10
И аз да се запиша,че като се прибера довечера от работа сигурно ще сте по средата на темата.
Виж целия пост
# 11
На анкетата пише любим женски образ.
Виж целия пост
# 12
АНИ

За анкетата гласувах така Peace Heart Eyes

Two Hearts Two Hearts

На анкетата пише любим женски образ.

Ани ще го редактира Peace
Виж целия пост
# 13
Добро утро! Hug
Виж целия пост
# 14
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия