Хубав ден, момичета



-а за новите,приятно ми е

Дано се присъединят още мами за да може да обменяме опит, че ние тепърва навлизаме в топлите води


Ще видим до кога 
Ще видим до кога

Ще видим до кога 


Ще видим до кога 
голямо близане пада викаш ... явно не ползвате стирка 
.Майтап или не на една приятелка е на 2г и 10 месеца и още облизвал прозореца чат пат като се сети
Така се каляват кво да кажем.Днес така си се забавляваше човека-лази и бръмчи и като капне слюнка на паркета маже с ръце и по едно време реши и да го оближе.Ами докато стана от пода да ида до него го беше пооблизал колкото дланта ми 
как не сме се сетили по - рано тук няма да ми е толкова притеснено да пиша! не че в искам бебе ми е , но все пак имам едно на ум какви скандали са ставали заради бременни и майки пишещи там....
ама и с двете чавета те и двете в искам бебе са правени

той ми е спасението
тук ще ни е по- спокойно
Препоръчани теми