Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Имали ли сте някога странно усещане в гърлото след ядене на ябълка?
Какви са вашите мнения за витамините Pregnacare?
Къде мога да намеря шишета на Tommee Tippee или Pigeon?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Имали ли сте някога странно усещане в гърлото след ядене на ябълка?
-
Какви са вашите мнения за витамините Pregnacare?
-
Къде мога да намеря шишета на Tommee Tippee или Pigeon?
-
Какви са мненията за количките Bebetto 'HOLLAND'?
-
Къде мога да намеря бебешки магазини във Варна?


Страхотни неща си си избрала за бебенцата! Кошарките са много симпатични.
Каза, ме с изследвания не може да се измери дали имам достатъчно витамини и че организмът си вземал колкото му трябва, а останалото го изхвърлял. Последно като ходих се оплаках, че нощем понякога ми се схваща крака и тя пак се усъмни дали ги пия, ама аз вече съм редовна
Общо взето мир да има вземам ги. Моите са Мамавит
ама има време за нея. 
Засега кьорава стрия няма, дано така задържи.
и много се ядосах и от тогава минах всяка вечер на това мазило. Също като теб вечер мажа, лъщя си доста прилично
, че и те се чудиха много, ама аз може и рекорд да поставя.