:: Един триместър ми остана, за да стана ФЕВРУАРска мама! ~ тема 8 ::

  • 34 311
  • 741
# 660
Ехоу, къде бяхте изчезнали всички? Сигурно пак във фейса...

Първо да питам: някоя от вас има ли нещо като задух? Аз от няколко дни изпитвам затруднение като си поемам въздух и се чудя дали не е от хемоглобина... Последните ми изследвания бяха средата на октомври и уж всичко беше в норма...

Въпрос номер две: продължавате ли да пиете нещо - фолиева киселина, витамини..? Аз в момента си пия само фолиевата киселина, макар че доктора ми каза, че вече мога да я спра. Дали не съм калпазанка... че не го слушам? Една приятелка ми каза, че до края си я е пила и то по две таблетки дневно.

За вземането на неща от приятели - аз лично не бих взела нищо от никого, но единствено защото обичам всичко да ми е ново и мое си. Дори и по-скромно да трябва да се кара, пак бих си купила всичко, естествено съобразно възможностите ми. Просто аз съм си такъв чешит... и Монк... Mr. Green
Виж целия пост
# 661
 Ann-G аз пия още фолиевата и витамини за бременни и кърмачки Simple Smile

Аз се мажа вече с крем за подготвяне на зърната за кърмене и съм много доволна Simple Smile Не ме болят така силно
Виж целия пост
# 662
Анджи, задух може от притискането от матката на диафрагмата вече да получаваш. Аз преди получавах много, но сега с момиченцето - не, много е ниско и не ми пречи (все още). Пречи ми на други работи, ама айде... Mr. Green

Витамини за бременни не пия  не съм пила, ФК спрях , когато станах 25 г.с.

Мими, писах ти на ЛС, макар че и аз много още не съм се ориентирала кой ще ме снима.
Иначе важното е да си почиваш с твоята двойна радост Simple Smile
И аз съм със скъсяване вече 25% и с лекарства и магнезии кроткам вкъщи Simple Smile))
Виж целия пост
# 663
И аз си кротувам излизам за по един час два но разбира се не ходене а използвам хубавото време и 10 минутки ходене кафенце или скамейка и пак така към къщи, но и с това ще приключвам защото тежестта си казва думата. До скоро оставям Ви за малко може ли да ме присъедините и във фейсбук.
Виж целия пост
# 664
Забравих да кажа: искам и аз на Софийска среща, ама няма... много далече... smile3518

Мими, добре дошла!  Hug Страхотни неща си си избрала за бебенцата! Кошарките са много симпатични.

Хоупфул, не се бях замисляла за диафрагмата, а моят корем наистина е високо...

Мадонке, ти какви витамини пиеш? Питам, защото имам една опаковка Pregnacare Plus и се чудя дали да ги пия. На няколко места вече чета, че не бива да се прекалява с витамините, за да не се втвърдят костите на бебето прекалено много... А съм на преглед чак на 12 декември, за да питам док. Май съм калпазанка, че така на своя глава ги вземам тия решения... smile3538
Виж целия пост
# 665
Имам предложение за тема, малко е странно, но все пак:

Скъпи Дядо Коледа, бях добра - нека ФЕВРУАРИ да съм най-щастливата мама на света! santa2
Виж целия пост
# 666
Витамини Пренатал пия аз Simple Smile baby_neutral
Виж целия пост
# 667
Здравейте!
Относно витамините и аз бях си ги спряла сама, ама докторката ми се накара  Sad Каза, ме с изследвания не може да се измери дали имам достатъчно витамини и че организмът си вземал колкото му трябва, а останалото го изхвърлял. Последно като ходих се оплаках, че нощем понякога ми се схваща крака и тя пак се усъмни дали ги пия, ама аз вече съм редовна  Peace Общо взето мир да има вземам ги. Моите са Мамавит
Виж целия пост
# 668
Здравейте, мамчета Simple Smile
Ann-G, със задух съм и аз, особено бебчо като го усетя по- горе, направо немога да дишам, да не говорим че и храна немога да поемам,става ми тежко.... гледам да се движа повечко като съм така, за да може мъника да смени позата, да не притиска.
Витамини - не пия никакви и никакви не съм и пила откакто съм забременяла, само фолиева киселина, но нея я спрях след 3-тия месец по препоръка на док.
Mimi.79 добре дошла при нас Simple Smile пожелавам ти спокойна бременност и леко раждане  Hug
Относно покупките с количката и кошарата съм готова, очаквам само да ми уточнят размерите на скрина и го поръчвам , имат го в наличност, така че няма да чакам за изработка...Накупила съм малко аксесоари и май др. не съм  Simple Smile , има време надявам се около Коледа да има повечко намаления. В голяма чуденка съм за бебешка козметика, колебая се между Веледа, Мустела и Логона  newsm78  ама има време за нея.
Вече  няколко вечери сънувам, че раждам  Shocked  започва отново да ме хваща шубето...    #Crazy
На преглед не съм ходила скоро, сега на 10.12 ми предстои, да видим шушона колко е пораснал, последно беше 860гр.
и май това е засега от мен, айде до скоро Simple Smile  ..... продължавам да дремя в очакване на края на работния деннннн / незнам защо се чувствам супер изморена днес/...
Слънчев и усмихнат следобед  Hug
Виж целия пост
# 669
Шуши, ти ли беше споменала за Хане Муум? Имаш ли преки наблюдения? Защото съм разколебана, бях харесала една, ама  като се замислих много тежка ми идва. Та евентуално за тази да разпитам...

Все забравям да благодаря за рецептата за маслата за мазане.  Hug Обаче не помня и кой я постна  newsm78 Направих си я, без восъка, затоплям и пръскам от едно шишенце. Вечер съм прилично омазнена, опакована и така лягам.  hahaha Засега кьорава стрия няма, дано така задържи.

Добре дошли на новите момичета!
Виж целия пост
# 670
Калинке, аз бях писала, че ги харесвам, но чакам отзиви от другите, които ще ги пипнат наживо Simple Smile Нямам пряк опит с тази количка!

Ето моят скромен принос към обществото http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=690977.new#new
Виж целия пост
# 671
Kalinka Malinka, аз я намерих от нета и също си карам с нея, ама както си е с восък. От Перкуталфата имам няколко стрии по едната гърда  Cry и много се ядосах и от тогава минах всяка вечер на това мазило. Също като теб вечер мажа, лъщя си доста прилично  Laughing, обаче за сега никакви нови гадни червени ивици не са се появили  Simple Smile
Виж целия пост
# 672
Аз просто забравих да купя восък и затова не сложих. Но върши идеална работа.  Peace

Шуши, ще поизчакам за мнение. Вяра и Моарейн си харесаха колички  Wink , че и те се чудиха много, ама аз може и рекорд да поставя.  Crazy
Виж целия пост
# 673
Момичета ще ми споделите ли и на мен това вълшебно мазило аз се мажа с едно олио на ......
ice_flower - не съм решила още нищо за козметиката прочетох Вашите мнения, но не съм решила. А кошарките чакам изработка, защото в представителството на тази фирма няма изработена от модела който искам има все в по големите размери 70/140 или от тези които стават после на легло с бюро и пр. а аз съм притисната от място като се има предвид, че са и двечки  Simple Smile. А и скрина е по мои размери пак по същата причина стандартните не ме устройват като размери.
Моите бебчета миналата седмица на преглед бяха около 1,300. нямам търпение до другата седмица когато ми е прегледа.
А сега съм и леко изстинала което също ме притеснява само хрема и лека кашлица и с климатика в къщи съвсем не ми остава въздух пробвах разни бабини рецепти, но след малко ще ходя при джипито, че ме наплашиха, че с бабините рецепти понякога можело да объркаме нещата и да предизвикаме контракции.
Виж целия пост
# 674
ох не ми се е получило името на олиото на латиница Eucerin
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия