Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Имали ли сте някога странно усещане в гърлото след ядене на ябълка?
Какви са вашите мнения за витамините Pregnacare?
Къде мога да намеря шишета на Tommee Tippee или Pigeon?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Имали ли сте някога странно усещане в гърлото след ядене на ябълка?
-
Какви са вашите мнения за витамините Pregnacare?
-
Къде мога да намеря шишета на Tommee Tippee или Pigeon?
-
Какви са мненията за количките Bebetto 'HOLLAND'?
-
Къде мога да намеря бебешки магазини във Варна?



.
Излезе ми около 15ина лева, но половината неща останаха, не всичко от разфасовките се ползва. 
За сега пия чай с мед, ям лимони със захар и пръскам морска вода в носа - да видим дали ще мине така...
всичко за 100 лв! Чакам си я след 2 седмици и нямам търпение. Това ми е първата покупка! Дано да е запазена!