Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Имали ли сте някога странно усещане в гърлото след ядене на ябълка?
Какви са вашите мнения за витамините Pregnacare?
Къде мога да намеря шишета на Tommee Tippee или Pigeon?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Имали ли сте някога странно усещане в гърлото след ядене на ябълка?
-
Какви са вашите мнения за витамините Pregnacare?
-
Къде мога да намеря шишета на Tommee Tippee или Pigeon?
-
Какви са мненията за количките Bebetto 'HOLLAND'?
-
Къде мога да намеря бебешки магазини във Варна?





сива жилетка, точно като за някой малък малчуган, имаше дънки, елечета много яки... абе какво да ви кажа, едва се сдържах да не взема нещо!!!
нооо към края на месеца няма как тогава вече ще се започва. Утре съм на лекар и ще видим как върви бебока, колко е пораснал и тн.
Ако се притесняваш ходи да те види доки и той ще каже какво е положението! 
Като се сетя ще допълвам


Пих един Магнерот, после повече не съм пила, чудя се сега като съм добре, дали да пия... и без това са ми страшно много лекарствата... май ще си кютам до 13-ти януари, когато живот и здраве влизам в 9-тия. Обаче януари ми се очертават две ходения до София и Плевен съответно... как ще пътувам, не знам...
Е, винаги има по някое изключение. Но е само изключение. На мен много ми помогнаха блоговете за кърмене и консултантите. Мисля, че на първа страничка имаше инфо.