Име за момиче

  • 5 253
  • 59
# 45
Може и да е предлагано вече: Тиана.
Виж целия пост
# 46
Честно не мога да гласувам, нито един от вариантите не ми харесва.


И аз съм така...

Ако все пак трябва да избирам от тези, бих избрала Тина.
Виж целия пост
# 47
За Тина и Лина гласувах.
Тиана като предложение ми харесва много, но го няма в анкетата.
Виж целия пост
# 48
Лина  Heart Eyes много ми е симпатично това име. Малко незавършено и галено звучи. Ако си падаш по по - "тежките" имена, тогава Теодора. За кратко - Теди, Дора
Виж целия пост
# 49
Илияна.
Останалите имена от анкетата не ми харесват.
Виж целия пост
# 50
Тина!
Виж целия пост
# 51
Лина и Тина...
Виж целия пост
# 52
Гласувах за Лина и Тина, но имам и предложение: Тиана с Т и Глория с Г . Но не на певицата Глория. Просто ми харесва името. Ако сте и фен обаче, по-бихте го харесли. Ако не сте, вероятно няма да го харесате, защото в БГ за съжаление се свързва с певицата.
Виж целия пост
# 53
Тина и Лина от анкетата.
Тиана и Тея също  Peace
Виж целия пост
# 54
Благодаря ви за предложенията,мненията и гласуването Hug
Дъщеричката ни се роди на 21.01 и се казва Теодора  Heart Eyes
Виж целия пост
# 55
Страхотно име, да в жива и здрава!   bouquet
Виж целия пост
# 56
Честито! Да ви е живо и здраво момиченцето!  bouquet
Не съм гласувала преди, но вероятно бих избрала точно Теодора.
Виж целия пост
# 57
Честита Теодора!  Simple Smile
Виж целия пост
# 58
Да расте здрава Теодора!
Виж целия пост
# 59
Да е жива и здрава малката Теодора!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия