През март бяхме две чертички засмени, а през НОЕМВРИ 2012 ще сме вече в Родени

  • 30 024
  • 729
# 120
добро утро!

снощи не знам как съм спала, но тази сутрин кръста ще ме спука, ама не щото ще раждам, ами си е чисто онази кофти болка от притиснат нерв Tired ама още мънинко остана каквото и да ме боли ще го преживея, само се надявам терора с въпроса "Роди ли" днес да ме подмине, че накрая ще си спра телефона и да си гледат работата Mr. Green сега отивам да закусвам преди да нападна мъжа ми и да го захапя някъде Mr. Green хубав ден момичета! Hug
Виж целия пост
# 121
плежърче стискаме ти палчета мила  fingerscrossed . и на всички за които днес е големия ден
офффф, ние не успяхме да се разберем за кърменето. много му е трудно на малчо, защото зърната ми са малки. взех си силиконови, но му е трудно и от тях. явно по-бавно идва кърмата и само се сърди. на мен ми става жално и му дававам шишето. сега се изцеждам и давам от шише като ги редувам с АМ. хич не ми се искаше да го храня с АМ, ама какво да се прави. всеки път изцеждам различно. понякога 60, друг път 120 от двете. но това сигурно е защото не се цедя на 3 часа ами когато мога

Виж целия пост
# 122
добро утро!

само се надявам терора с въпроса "Роди ли" днес да ме подмине, че накрая ще си спра телефона и да си гледат работата Mr. Green
На този въпрос отговарям - Е не, отложих го за пролетта, че сега вече стана студено  Crossing Arms
Виж целия пост
# 123
то верно тази сутрин е доста хладно въпреки слънцето навън Mr. Green

между другото сутринта със заспалия си мозък забравих да кажа - честит празник на всички празнуващи днес! да сте живи и здрави!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 124
нови бебчета няма ли? или се спотайват още?

снощи ходих в едно кръчме, то си беше цяло приключение. не ставам вече за никъде  Mr. Green
хубав ден и от мен, доста е студено сякаш.
Виж целия пост
# 125
Да се отчета...тук съм, не съм родила  Rolling Eyes
Утре влизам и най-късно в събота ще ме индуцират, притеснено ми е затова моля ви за стиснати палчета.  Praynig

Честит имен ден на именниците! И успех на всички, за които днес е големия ден!  Hug

Честити бебчета на Монси и Радулитка!   bouquet
Виж целия пост
# 126
val_stef с теб сме и ще ти пращаме много положителна енергия  Hug. Всичко ще бъде наред  Hug
Честито и от мен на именниците и всички празнуващи днес   bouquet
Виж целия пост
# 127
val_stef имаш палчета от нас. дано всичко мине по мед и масло
сетих се какво исках да ви питам. как да разбера, че бебко има колики? понякога си свива крачетата и изплаква силно, но след това се успокоява. не е постоянно да плачка. това ли са признаците? лелее, всичко съм забавила. ще каже човек, че за първи път раждам. ами то почти 15 години са минали. нормално да съм забравила
за малко да забравя. Честит празник на всички именници. бъдете живи и здрави и много щастливи!!!
Виж целия пост
# 128
Таня точно това са коликите  Peace
Виж целия пост
# 129
Добро утро и честито на празнуващите!

val_stef, plesure и на когото още предстои среща с малките човеци - успех и стиснати палци и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 130
Честит празник на всички празнуващи! Много късмет щастие любов и здраве им желая!

Аз още съм си на линия, явно ще си изчакам прегледа в 20:00; нищо не усещам, само левеееки болки в кръста от време на време и виждам че все още ми паса тапата (явно не пада изведнъж при мен). Все пак ОГРОМНО благодаря на всички стиснати палчета и за подкрепата. Прекрасни съфорумчки си имам  Hug
Виж целия пост
# 131

Първо искам да честитя на всички нови мами,които гушкат вече своите бебоци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Да са им живи и здрави!!! .
Ние сме си още 2 в 1  Tired.Брей,така се е заинатила и моята мома,че вече имам чувството,че няма да родя никога  Blush.Все се надявах,че като ми е 3 то детенце,ще се засили да излезе малко по- рано,ама нъцки  Flutter.Какво ли не пробвам вече,даже и секс (което беше мираж няколко месеца),но нищо не помага.В сряда съм на преглед в болницата,и ако не се е случило до тогава,най вероятно,ще ме оставят там и предизвикат раждането.Вече всичко ми е подготвено за срещата с бебка,даже и мама пристигна вчера,за да е тук когато аз вляза в болницата.Че честно казано и аз,като повечето мамчета с по малки деца,много се притеснявам за сина ми,който никога не се е разделял с мен  Rolling Eyes.
neonkaa,напълно те разбирам!Честно казано,колкото по малко време остава и при мен все повече страхът надделява  Rolling Eyes.Все по често изплува спомена за последното ми раждане,а за съжаление помня,че болката беше огромна  Rolling Eyes.Но за секцио и дума не може да става,поне в болницата където ще раждам ги няма тези да можеш да избираш(единствено по медицински причини).
Виж целия пост
# 132
Tedito_799, не се притеснявай, мила, всичко ще е наред със сина ти  Hug
Аз бях от доста паникьосаните заради дребното, в крайна сметка излезе, че съм успяла да обясня на 2-годишното така, че да ме разбере. Притесненията ми се оказаха безпочвени, не е имало драми, първия ден преди да я доведат е питала за мен, после сама обяснявала на всички как мама е в клиниката за да "извади доктораТА бебето"  Mr. Green Така че се опитай да си спокойна за срещата с девойката, всичко ще се нареди! Успех желая и на теб Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Благодаря ти *Цветенце*
Tedito_799 не се притеснявай за сина ти всичко ще е наред. аз за 15 години почти не съм се делила с дъщеря ми и много добре те разбирам. Даже й бях казала, че като отида да раждам и тя ще е с мен /е не в родилната зала де/ и така и стана. На 23 не я пуснах да отиде на училище и беше до мен докато влезнах да раждам. двечките сме си като сестри и приятелки. всичко си споделя с мен детето. дано и брат й да е така
Виж целия пост
# 134
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА РАДУЛИТА ! ДА Е ЗДРАВО И ВЕСЕЛО ДЕТЕ !
Момичета аз си купих кантар за да мога да меря Лъчко преди и след кърмене . Понеже знаете , че той се роди с ниско тегло за него е важно да взима точно определено количество . Меря го , кърмя , пак меря и ако не е изпил нужното се цедя или додавам АМ да допълня количеството . През деня той се храни на 3 часа , понякога се поуспива и се буди след 4 часа . Нощите не го будя . В началото ставаше през 3 часа вече от 7-8 дена разреди. Например снощи хапна в 22.00 и после се събуди в 03.00 след това  07.00.  Още в болницата ми казаха като се приберем да не го будя вече нощем , само денем ако не се буди . Аз имам едно златно правило - дете за хранене и къпане не будя .
 С баткото нещата бяха нормални ( нямахме проблеми с теглото , не гонехме количество ) и неко съм го кърмила на поискване . Особено в началото . Обясняваха на мамите около мен в родилното , че е нормално , първоначално бебето да е все на гърда , понеже нямат толкова сили да си вземат цялото количество . Хапнат , заситят се , преспят и хайде пак. С баткото бяхме така до 3 м. , даже и нощите , много ми се будеше . После сам си направи режима .
 tanya_t и аз кърмя със силиконови зърна . Не беше лесно , Лъчко ги буташе с езиче , плачеше , обаче свикна за 2 дни . Преди да го сложиш на силиконовите зърна , дръпни малко с помпата или с ръка да помогнеш да тръне малко кърма . Иначе наистина може да му е трудно , а като я усети вече ще е друго . Помогни му. Аз още правя така .
 С баткото всеки месец при педиатъра се правеше пробно кърмене . Така практикуваше тя . Много беше готина , толкова ценни неща съм научила , обаче прекъсна практика и се прехвърли към здравната каса .
Плежърче , Вал  стискам ви палци  Praynig
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия