През март бяхме две чертички засмени, а през НОЕМВРИ 2012 ще сме вече в Родени

  • 30 024
  • 729
# 195
Plesure, честит ти син! Да ви е жив и здрав и много да ви радва. Бързо възстановяване.

Juleto със здраве да си ползвате хубавата кошара. А за хемоглобина ако трябва по- добре в болницата.  Hug

Emili_vip дано ваксината му се отрази добре и няма последствия от висока температура.

Malin4e нашата разлика е 5.5 г. Каката е била много щастлива като са и казали че вече съм родила. Тя дойде с нас до болницата при раждането,но е заспала в колата и после като са и казали е била на седмото небе. Като идваха в болницата не ни оставяше да говорим с баща й, само искаше да и покажа Гого. Сега вкъщи не иска да ходи на градина, за да е с него. Снощи ми стана много мило, като я видях да се надвисва над кошарата да го целува за лека нощ, но не можеше, че се наложи да и го вдигна, за да го целуне. Така че спокойно не се притеснявай за вашия батко, като види бебето ще е щастлив.

ЛЛЛ имам едно въпросче към вас . Кърмим се смятам много добре през интервал от 2.5/3 ч като аз не се налага да го будя. Имаме за денонощие 8 хранения и памперси наакани на всяко хранене. Въпросът ми е кога е нормално да махнем храненето към 3ч през нощта. И как ако той не го пропусне с времето?

Леко раждане на всички, на които днес им е ден.
Виж целия пост
# 196
меци  Hug Hug Hug
plesure Честито Simple Smile Да е жив и здрав Ники и да изпълни дома ви с много радост и детски смях Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 197
Виждам Плежърчето горе, дори и току- що родила, не може да ни изостави, ей!  Hug  smile3508

За хемоглобина- аз цяла бременност си карам на 80 и няколко, обаче съм добре адаптирана- работих си до средата на 7-мия месец, шетам си по вкъщи, готвя си, разхождам се и нямам проблем.  Peace Отделно ме похвалиха с прекрасна плацента, която си върши работата по захранване на бебето перфектно.   bouquet Разбира се, не омаловажавам анемията, ще я проследим откъде е, но няма да се психирам излишно с болници. Мъжът ми вече пое отговорността за мен и даже обеща, че ако случаайно след раждането се наложи кръвопреливане, той ще ми даде от неговата кръв  Heart Eyes (една кръвна група сме). И така, то време не остана Simple Smile

ivaneliq, много ми е неприятно да чуя, че проблемите ви продължават Sad Спомням си в началото беше споделила с нас за неприятни случки с човека до теб, мислех, че сте ги преодолели...  Cry

Виж целия пост
# 198
Здравейте!
Честито на всички мами,да са живи и здрави малките бебчовци и много да ви радват!!!Честото и на plesure,да е жив и здрав малкия Ники!

Аз от доста време не съм писала покрай дипломирането и ремонтите вкъщи,само понякога ви чета.Сега ще гледам по-често,поне докато дойде  и нашият ред с бебо Simple Smile

 Hug на Мецани,всичко ще бъде наред!
Успех на всички,за които днес е денят  и  стиснати палци!!!
Виж целия пост
# 199
мецка  Hug . стискам палци да е доброкачествен и всичко да е наред с татенцето. бъди силна мила  Praynig
plesure-4е честит син Ники. да ти е жив и здрав, а на теб бързо възтстановяване  Hug
ivaneliq_q незнам мила какво да ти кажа  Hug . силно се надявам след като малкото бебоче се появи татето да се вразуми  Praynig
Виж целия пост
# 200
 Честито момченце на Плежърчето!Да расте малкия Ники здрав иу силен и много да радва мама и тате!
В тази връзка да ви споделя нещо смешно-аз цяла нощ сънувам едно мое бившо гадже (също Ники)да             ме преследва,явно е било някакво шесто чувство заради Плежърчето,иначе обяснение нямам,този Ники не съм го виждала години,нито пък съм си мислела за него...
Мецка,е много ти се насъбра душичка!Ама с цялата положителна енергия от нас няма как резултата да е лош.Ти сега почивай повече и се грижи за себе си,нещата ще се наредят,ще видиш!
Виж целия пост
# 201
Меци,аз изживях същото с майка ми миналия месец,разбирам колко ти е тежко,бих те посъветвала преди да получите резултатите да се притеснявате възможно най-малко,при нас всичко беше наред,дано и при вас е така  Hug
 
Виж целия пост
# 202
Добре дошъл на малък Ники, да е здрав, поспалив и много добричък. На мама Плежърче бързо възстановяване и те чакаме с разказ.
Иив се загуби нещо напоследък  newsm78
А с Недаби и малкият Денис знае ли някой какво се случва?
Виж целия пост
# 203
Plesure, честит син   bouquet. Жив и здрав да е Ники и много радост да ви носи!

Mecani, много положителна енергия и от мен. Бъди силна  Hug Hug

Aerа, педито, при която записах Бояна ми каза още при първото си посещение информативно, за да не се притесня, че при бебета изцяло на кърма е норално да има по малко слуз в акото. Но може би, за да си по-спокойна, чуй и вашата лекарка. А за пъпчето - не го мисли, при всяко бебе е различно. Скоро на приятелка детето беше с пъп до 42-ия ден. Нали имаш два прегледа в Токуда? Те ще преценят дали трябва да се подпомогне падането му.

malin4e, колкото и да са във възторг бъдещите каки и батковци от бебоците, това  не пречи да чувстват по някакъв вътрешен си начин, че мама им се изплъзва по мъничко. Може да си обичат много бебето, да искат да го гушкат само и да му говорят мили думи, но въпреки това да изживяват вътрешно някаква ревност - и не толкова в агресивния й вариант, колкото да търсят повече вниманието на мама. Моята дъщеря е горе-долу на възрастта на синчето ти и при нея така се получиха нещата. Обожава бебето, но много ме търси и за неща, които може да прави сама от ежедневието ме търси, за да й помагам. Не иска да остава сама в стая, не иска да заспива сама и т.н. Темата е много боширна и да не навлизам в подробности, но ние си имаме трудности. Психолозите съветват след раждането майката да намира поне по 30 мин./ден време да е само с голямото си дете, да правят заедно нещо, което на него му е забавно; да се чувства то значимо за мама.
 
Виж целия пост
# 204
Честита рожба Ники на мама Pleasure! Да расте здрав, силен и лъчезарен като мама, на плежърчето - бързо възстановяване  Hug

Моя термин е днес, но засега нямам никакви родилни призници newsm78 Довечера съм на тонове и ще видим какво ще каже доки за тази малка инатлива принцеса, която се крие в корема ми Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Здравейте, не съм ви чела, влизам само да кажа, че на 04.11 в 15:55 се роди моята малка Ивайла, 48 см 2850 г и се роди нормално. Когато мога ще разкажа.
Виж целия пост
# 206
  bouquet  bouquet  bouquetЧестито на всички родили мамчета Hug Hug Hug
(...за последната седмица, през която нямах много възможност да пиша, доста от нас вече гушкат бебоци, гледам )
Плежърче, честита рожбичка Ники Hug Hug Hug Радулитка още ли е в болницата, май наистина се събрахте накрая Simple Smile
Монси, експланетче,....май и вие оформихте групичка в МД....или вече ви изписаха... newsm78
Направо изпуснах вече следите кой къде беше, но се надявам, че престоя в болницата е оставил само красиви спомени от  незабравимото събитие.
Аз случих на съквартирантка първите 3 дена - голяма опора ми беше и ми вдъхваше много сили. Не пише тук и едва ли ще го прочете, но нямам думи да опиша колко съм й благодарна за всичкия кураж при възстановяването!
Естествено, същото важи за целия екип от следящата ме доктор Богданова, останалите АГ, акушерките, педиатрите и неонатоложките в Авис-Медика в Плевен Simple Smile

Момичета, много благодаря и на вас за топлите пожелания, бяхте ми голяма радост в болницата през първите дни с малката ни принцеска Simple Smile

Little_Snow_White, те мадамите срамежливи все ги гледаме Simple Smile До последно гласят перчемите, че да са хубави като излезнат на бял свят Simple Smile


Виж целия пост
# 207
daphne13   Hug разкажи малко повече за раждането и за малкото бонбонче  Heart Eyes
Правдичка честита ти рожба   bouquet
Виж целия пост
# 208
Честити рожби на Плежър и Правдичка.Да са ви живи и здрави.  Hug
Меци  fingerscrossed  Praynig

Аз вече полудявам.Уж детето ми е добре,уж в неделя беше още седмица да постои,уж наддава,а сега ми казват,че ако всичко е наред,то другата седмица ще се почнат коментари за изписване.
Искам си детето.  Cry
Виж целия пост
# 209
Честита син на Плежърчето, да са много здрави и щастливи  bouquet
dmk8889, търпение миличка, важно е малката бубка да се оправя и да наддава, ще си я приберете и това ще остане зад гърба ви Hug
Иванелия, съжалявам да чуя че момчето ти продължава със своеволията си, дано намерите правилния път Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия