През март бяхме две чертички засмени, а през НОЕМВРИ 2012 ще сме вече в Родени

  • 30 024
  • 729
# 495
plesure имам твоя тел и ще ти пиша ако случайноооооооо бебето реши пък да се роди тази година /нали може?/.
Иив се загуби доста отдавна  newsm78
Виж целия пост
# 496
Аз не съм писала мнооооого отдавна.
Моето момченце е вече на 22 дни и е толкова сладък, че не спирам да го гушкам и целувам. Казва се Добрин и е най-голямата любов на мама  Heart Eyes
Раждането мина по план - секцио беше, мога да кажа, че вече нечувствам, че съм рязана изобщо.

На всички мами, които още са в очакване пожелавам спокойствие и здрави и послушни бебета съвсем скоро.
 Hug
Виж целия пост
# 497
честита малка принцеса на Снежанка,да е жива и здрава и красива като мама!

boby_6u6i ,да ти е живо и здраво детенцето!

ira_bebeto
,стискам палци за утре! Hug

меци,аз обличам само с боди и гащеризонче или блузка и ританки.Браво на беба,все така да продължава,наистина е страхотно чувството. Grinning

dmk8889 ,аз давам на поискване и не го будя.Обаче зависи,колко е голямо бебето.В болницата едната мама роди бебенце 2600 и на нея казаха да го буди задължително.

Ивв,наистина се загуби и аз съм се замислила за нея.

Виж целия пост
# 498
Честита рожба на Снежанка. Да ти е жива и здрава и много щастливи мигове заедно
Виж целия пост
# 499
Привет, момичета!  bouquet
Изчетох ви малко по диагонал и да си призная само бебевестите прегледах по обстойно. Много скорпиончета са се родили откакто последно писах. Hug

 Да са живи и здравички мъничетата и много да ви радват! newsm51 newsm32 smile3525

Ето я и историята на моето малко бързичко раждане. Mr. Green

Скрит текст:
Цял ден изкарах в разходки пеш и последни дребни покупки за болницата. Купих си и едно красиво цветенце за вкъщи и финиширах след обяд вкъщи на чашка винце. Wink Между временно контракцийките, които си имах от няколко дни ми се сториха регуларни. Брейййй, викам си.....дали пък не се почна. Ама ни тапи, ни води, ни по-силни от обикновено болки...  newsm78 Легнах си да видя дали ще спрат / с чашата винце / да си зяпам телевизия.  WhistlingДа ама не.
Не спират и не спират, ама и не болят. Че и през 3 до 5 минутки. Станах аз към 4 следобед, сготвих си и по едно време отивам до тоалетната и що да видя...тапата...ама как се ухилих не е истина... Grinning Викам си ще чакам да почнат да болят...Чаках,чаках и нищо....Моя си дойде от работа, малката от гости, а аз нищо не казвам да не ги шашкам. Mr. Green Към 8 вечерта вече започнаха леко да наболяват и започнах и лекичко да кървя. Предупредих моя да не бърза да си ляга, че май ще ходим до болницата, ама като заспи малката. Междувременно, със спокойствието на дебил, си се оправих за болницата.   bath Малката заспа и в момента в който тя затвори очите домочадието се беше строило до вратата.  hahaha Чакат ме да ме карат.  hahaha Отпратих ги да пият по едно кафе докато се дооправя, взех сакчето и цоп  пред родилно в полунощ с широка усмивка. Като ме видя акушерката ми вика: " Тъй като те гледам как си се усмихнала май не ще раждаш..." А аз твърда... " А нееее, днес ще е!"  Naughty Приеха ме за всеки случай, и от цялата работа се оказа че разкритие няма, шийката не е изгладена, но все пак контракциите са налице. Приеха си ме и ме настаниха уж да поспя в предродилна. И понеже знам, че е голямо чакане си взех и списание да си чета  book / на което пак много ми се смяха /. Към 2 започна да си наболява доста и реших, че е време да се опитам да си проспя контракциите. Laughing В 3 и половина пак ме прегледаха и имах вече разкритие 3 см. Към пет и половина сутринта вече сериозно си болеше,контракциите бяха една през друга, без пауза и вече пресмятах кога най-после ще стане време да се раждаме. Дойде акушерката, каза ми, че имам напредък ама не каза колко.... ooooh! Извика ме в родилна зала, като си мислех че ще ми плиснат водите и ще продължаваме да чакаме заветните 10 см. Да, ама не...Тръгнах да се качвам на магарето, немога... няма пауза в контракциите да го направя. Дойде и доктора и вече настанена чувам припряно..."Ама тя е готова вече...Къде е санитарката?Викай санитарката! Викнете и детските!!"  smile3512На мен само това ми трябваше...изчаках командата и газ.... Mr. Green с 3 голееееми и силни напъна малчо изскочи като тапа. Показаха ми го и ми го сложиха за минутка на гърдите. Малкия си плачеше сладко и търсеше нещо да яде Heart Eyes, а мен дооправяха. Стана ми интересно и помолих акушерката да видя що е то плацентата. А тя ме гледа ей така... Shocked Ама какво пък, моята си е била и ми я показа... hahaha Помолих си за телефона, докато чакам да минат двата часа на магарето да не скучая и така...  phoneuuОбадих се на таткото , че всичко мина и двамата сме добре и през останалото време май само си гледах бебенцето влюбено и поздравявах пристигащата нова смяна.  BlushНякои и по два пъти, че ми бяха еднакви.  Joy Общо взето за 6 часа от нула разкритие минахме в графа родени. Както ни наричаха, " скоростното бебче". Hug Малко му беше трудно първоначално с дишането заради бързото раждане и ми го взеха за наблюдение. А аз след 3 часа все едно не бях раждала. До вечерта и двамата си бяхме заедно и си се гушкахме на воля. Heart Eyes
Виж целия пост
# 500
Здрашейте мамчета!  Hug Мнооого ми липсвахте. Аз дните в който ме нямаше си ви четях, но първо че ми беше трудно да пиша и второ, че не бях и в настроение, защото въобще не обичам да се оплаквам.
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА! ДА СА ДОБРЕ ДОШЛИ НА СВЕТА ДА СА МНОГО ЗДРАВИ, СИЛНИ И УСПЕШНИ ЧОВЕЧЕТА! ЗА ДА НЕ ПРОПУСНА НЯКОЙ- НА ВСИЧКИ МАМИ ЧЕСТИТО!!  Hug
Цветенце Енджълс Плежър Дарклейди и всички останали които се сетиха за мен много благодаря за загрижеността. Благодаря и на тези които ми се обаждаха за да ме подкрепят! Аз вече съм добре, но миналата седмица ми стана зле, яви се проблем и влязох в болницата за известно време. Оказа се че имам инфекция, та се полекувахме и понаблюдавахме. От днес съм си официално у дома все още 2 в 1 и противно на всички все още бременни се моля бебка да устиска още седмица та да поотминат антибиотиците. Щъркеловите вести, които получавах съм ги пренасочвала към Плежърчето, така че няма някой пропуснат  Heart Eyes
Виж целия пост
# 501
Снежанкееее! Видя ли? А ти само се вайкаше, че няма да родиш! Да ти е жива и здрава принцеската и много да те радва! Бързо възтановяване и чакаме разказче  Hug

pepelyashka, благодаря за отговора! Наистина при мен кърмата слезе доста бързо и явно това е причината.
Викнахме днес педиатърката и тя ми показа отново позата за оригване и каза, че трябва много търпение...да, ама при нея се оригва за 1 мин. а при мен си седи на рамо сума ти време и нищо....и тя също каза по-изправена поза при кърмене...сега остава да усвоя и техниките и скоро да се похваля с неоповръщани дрешки....ааа....и на всичкото отгоре се оказа, че малката имала газове и от това я боли...не са колики, но болката била същата...милата ми душица...сърцето ми се къса като направи болезнената физиономийка....

tanya_t, не мога да ти дам съвет за кафето, но предвид безсънната нощ, която ми причиниха 3 шоколадови бонбона, аз лично не бих рискувала...разбира се при всеки е различно...сестра ми е плющяла по 2 шоколада на ден и детето си е спяло.....освен да пробваш веднъж да видиш как ще му се отрази newsm78 И мен доста ме изкушава кафенце, но...... Sad

Цветенце,
чакаме значи хубавите новини скоро  Hug Много ме развесели с кючеците в болницата....можеш да поискаш записите и да ги покажеш в бъдеще на порастнал беб  Joy

Иив
нещо ми се губи напоследък...какво стана с нея? Нещо с бъбреците май имаше и липсата на новини ме притеснява newsm78

ira_bebeto
, чакаме хубавите новини и стискаме палци Hug

За обличането
- аз я обличам само с боди с дълъг ръкав, ританки и буйки....като прочетох вие как се обличате се притесних и попитах педиатърката, докато беше тук и тя каза, че е ок и само трябва да проверявам ръчичките...щом са топли значи няма нужда от повече дрешки...и я завивам с 2 одеалца, които не са много дебели....и в този ред на мисли, вашите бебоци реват ли много като ги преобличате? Моята душичка изпада в истерия....хич не обича да е голичка....и не мога да я укротя  Sad


Виж целия пост
# 502
Иииив, ето те и теб!!! Липсваше ни!!!!  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 503
Тук съм Монс в бойна готовност  Mr. Green Много милно ми става като чета за вашите бебоци. Аз си изкарах един тренинг в родилното 7-8 дни, та съм готова като даде сигнал беба.
Меци  Hug Много мило ми стана като прочетох това за храненето ви  Heart Eyes
Цветенце Честито за тапата! А това за кючека.. ти ако не ме разсмееш да ми оправиш настроението не знам кой  hahaha
Експланет Как сте вие мила?
охх още за колко народ мога да пиша поименно  Simple Smile Ще ви надзиравам аз да гледам кой на къде е
Виж целия пост
# 504
Цветенце,усмихна и моят ден.Определено си те представих и си се хиля тука сама .Браво за тапата,аз такова чудо не съм виждала още.Поне имаш надежда,че всичко може да започне много скоро.Аз така съм се сдухала,така ми се иска всичко да започне вече,и то нормално,ама никакви признаци  Sad.Че и май избързахме с идването на майка ми.Тя ще стои 4 седмици,а една вече мина.Май трябваше,като вляза да раждам,тогава да тръгне,но кой си е мислел,че ще преносвам  Crossing Arms.
Виж целия пост
# 505
Момичета в болничната стая, вече ядосана на беб, реших да приложа малко "ориенталски танци", както Монси /май/ беше писала, че помагали. Поразкърших пищни меса, разтрепераха се паласки и бедра, за пълна програма клекнах няколко пъти и нищо. Малко по-късно отидох до акушерската стая и на монитора видях, че всички стаи са с видеонаблюдение  Blush
  Joy hahaha аз тази програма си я правя всеки ден вкъщи.Добавила съм и чай сена почти всеки ден, *екс ,пикантно и ананаси от време на време,горещ душ преди сън задължително, но ефект 0.Всеки ден си мисля, че ще раждам, но с малкия не сме на едно мнение.Иначе и аз съм с паднала тапа и 1 см разкритие, но вече спрях да го мисля, да идва когато иска, явно с нищо не можем да повлияем  Heart Eyes
Виж целия пост
# 506
Че и май избързахме с идването на майка ми.Тя ще стои 4 седмици,а една вече мина.Май трябваше,като вляза да раждам,тогава да тръгне,но кой си е мислел,че ще преносвам  Crossing Arms.

Аз затова съм поканила майка ми и баба ми на 10-ти декември.Тъкмо да съм родила, да съм посвикнала малко с бебето,че и гости и раждане малко в повече ще ми дойде на психиката baduu

newsm23, Честито Снежанке, най-после се родихте Hug
Виж целия пост
# 507
Честит Симеон на boby_6u6i!

Честита срамежлива Ема на Снежанка!

Добре дошъл Добрин на Бамбуча!


Цветенце, само си те представих как танцуваш кючеци по нощница и не можах да се успокоя от смях hahaha Joy
Виж целия пост
# 508
Монс,нашите бебчета май са близнаци. LaughingНикола също повръща много,трудно се оригва ,пръцка яко и не обича да е гол-реве,та посинява.
Виж целия пост
# 509
Честити бебенца! Да са много здравички!

Чувствам се като пате в кълчища, все едно ми е за пръв път, нямам време за нищо ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия