Срещи с отвъдното

  • 10 191
  • 51
# 15
Отвъдно и паранормално са различни понятия. За кое по-точно говорим?
Слава богу, с отвъдното не съм имала взимане-даване.
Веднъж обаче видях НЛО и бях убедена, че е бъкано с извънземни в него. Много се стреснах.
Виж целия пост
# 16
Това че темата е в този подфорум ми звучи като проява на извратен хумор Laughing
Тони, НлО и аз съм виждала . И те се стреснаха като ме видяха Simple Smile
Виждала съм, сериозна съм.
Но темата не е за летящи чинии мисля.


Ако трябва да отговоря съвсем конкретно, в момента живея в дома на баба ми която си отиде от този свят. беше ми най-близкото същество. И сега, когато обикалям из стаите където сме били двете понякога имам усещането че чувствам дъха и до себе си. Трудно ми е да го обясня, но съм сигурна че в някои конкретни моменти е била плътно до мен макар и без плът.
Виж целия пост
# 17
Аз пък за всичко намирам обяснение и нищо не ми се вижда паранормално.  Peace Поредните "бабешки работи".  Tired Например като ти липсва починал човек, няма нищо странно да го сънуваш или да го усещаш наблизо.  Peace
Виж целия пост
# 18
REAl_WOMAN, тя май нямаше предвид "бабешките работи" авторката, но зададе лоша посока на темата, пък аз не я поощрих, когато ме попита на лични защо я намирам за несериозна и ето че замря преди да е тръгнала даже... Confused
 Ако авторката държи да я има тази тема, нека направи корекция, отговаряйки на питанията. Да не остане с грешното впечатление, че писалите тук искат да задушат темата й.
Виж целия пост
# 19
Не, не съм имала срещи нито с отвъдното, нито с паранормални явления.
Вярвам, че освен нас във Вселената има и други същества, едва ли сме единствени.  Wink
Ще ми е интересно да следя, въпреки некоректно зададената тема, се надявам да чуя интересни истории. В крайна сметка списващите правят темата.  Peace
Виж целия пост
# 20
С една приятелка сме викали духове, преди време беше особено популярно  Grinning
Виж целия пост
# 21
Мадам, предполагам, че опитите за връзка с отвъдното са били безплодни Laughing Само Лизет има привилегията да получава отговори Wink Отвреме-навреме се случва и на някой от простосмъртните, но те после цял живот се чудят какво им се е случило.... Crazy
Виж целия пост
# 22
Чудно ми е друго. Защо подобни срещо предизвикват страх - защото не ги разбираме или защото има нещо нездраво в тях?

По темата - не съм имала, и ако зависеше от мен, бих си спестила преживяването.
Виж целия пост
# 23
Не ги разбираме и затова няма как да знаем дали са нездрави. Остава страхът от неизвестното.
Виж целия пост
# 24
Нямам предвид да ги разбираме, а да имаме усещане, че не се нещо добро.
Има някакво основание, според мен, да не знаем причината за тези явления.
Виж целия пост
# 25
Усещането до голяма степен ни е наслоено в главите от малки ...всички страшни истории, филми на ужасите. Мисля, че от такава среща не знаеш какво да очакваш и дали няма да стане нещо ужасно. А може би по аналогия с всичко познато има добри и лоши варианти... newsm78
Виж целия пост
# 26
Това е добра линия на разсъждение - за филмите. Не се сещам за фантастика, освен Е.T. може би, където извънземните да са представени в положителна светлина, а не като агресори с основна цел пълното ни и необратимо унищожение.
Виж целия пост
# 27
Цитат
Чудно ми е друго. Защо подобни срещо предизвикват страх - защото не ги разбираме или защото има нещо нездраво в тях?

Според мен отговорът е, че не разгадаваме посланието, което получаваме. И тъй като смътно се догаждаме за причината, а тя е, че нашето мислене е устроено за друг вид възприятие, а влачи и много наслоявания, инстинктивно се боим от това, което нямаме сили да разберем. Като децата сме, гледаме странно, когато усетим, че срещу нас стои нещо, което ни превъзхожда в някакъв аспект,  то предизвиква страх. Понякога по прикриваме точно като децата-с агресия. Словесна.
Виж целия пост
# 28
Цитат
Чудно ми е друго. Защо подобни срещо предизвикват страх - защото не ги разбираме или защото има нещо нездраво в тях?

Според мен отговорът е, че не разгадаваме посланието, което получаваме. И тъй като смътно се догаждаме за причината, а тя е, че нашето мислене е устроено за друг вид възприятие, а влачи и много наслоявания, инстинктивно се боим от това, което нямаме сили да разберем. Като децата сме, гледаме странно, когато усетим, че срещу нас стои нещо, което ни превъзхожда в някакъв аспект,  то предизвиква страх. Понякога по прикриваме точно като децата-с агресия. Словесна.

Това е, според мен, отговорът. Логично би било да ни превъзхожда, щом е преодоляло време-пространствения континуум, а и ние сме деца на триизмерна вселена. Но тогава човек се запитва - що дирят тези явления тук?
Виж целия пост
# 29
Ами ако обитаваме едно и също време-пространство? Но нямаме необходимите сетива да се забелязваме примерно..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия