Да преправим старите мебели с любов - 18 тема

  • 80 839
  • 743
# 330

Мумита, има два панера дървени една, дърворезба на жена с цвете и още нещо дървено дето незнам какво е. На снимката се намира точно под лъжичките.



Ограничител за книги  Peace
Виж целия пост
# 331
Благодаря, enimna!

За дръжките - все пак става дума за месинг, който трябва да бъде залепен за дърво, но и същевременно да си изпълнява функциите. Т.е. да може да се издърпват натоварени чекмеджета /основно с учебници и тетрадки/, при това многократно. Мислех си за Поксипол, но ще потърся и Мамут, да му прочета препоръките.
Виж целия пост
# 332
Не съм вярвала, че ще спася от ръцете на братята роми тези неща! Тъй като всички тук ви познавам, чрез постовете ви, ще напиша какво кой си е заплюл и после ще отговарям на останалите в продавалник.
Баибиби - онова нещо дето с мъжът ми не го разбрахме какво е, но да речем че е барометър.
mioki - черния свещник
LaValetta - лъжичките
Мумита, има два панера дървени една, дърворезба на жена с цвете и още нещо дървено дето незнам какво е. На снимката се намира точно под лъжичките.
Аз съм от София. Бих ви ги предала лично или с еконт.


Проявявам интерес към иконите, особено по-голямата, предполагам е на св.Николай?! Ще ти пиша в Продавалника, да не спамя тук. Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Барометър е да,  с термометър.

А това в ляво долу е порцеланова гръцка чиния за стена. Лесно и падат боите  newsm78

Едната стъклената вазичка - имам такава. Малко трудно се мие, ама я мия в миялната.
Виж целия пост
# 334
baibibi ще питам довечера и половинката, може да измисли нещо, обикновено му хрумват идеи за всякакво ремонтиране, както се вижда и по срязания ни накриво бюфет  Mr. Green
Виж целия пост
# 335
baibibi , за дръжките - смола.

Става за всякакви повърхности и е здраво! Heart Eyes
Виж целия пост
# 336
enimna ако Мумита се откаже аз съм за панерите и онова другото дървено, което ми прилича на салфетник Simple Smile
Виж целия пост
# 337
baibibi, случайно попаднах на това, може да ти е полезно - http://www.comfort.bg/bg/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1 … BE/view/2158.html
Виж целия пост
# 338
baibibi, случайно попаднах на това, може да ти е полезно - http://www.comfort.bg/bg/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1 … BE/view/2158.html
Пробвай Ипоксидна Смола лепи всичко
Виж целия пост
# 339
Здравейте. Ето ме и мен. Дюшемето за което бях писала преди около 2 месеца време е готово. Намазах го една ръка с бялото Осмо. Резултата е много интересен. Харесва ми, въпреки че не е това, което исках. Напролет ще го мина още една ръка, за да се получи по-плътен цвят. Така се вдъхнових от вас, че се захванах с един голям соц гардероб. Изшкурих го, намазах го с бороконтакт, после три ръце бял латекс и накрая водоразредим лак на Лакпром. Готино е, но не е много добре. Има забележки - бялото стана някак си на четки. Според брат ми проблема е, че съм разреждала латекса, а не е трябвало. Сега се чудя дали да го мина една ръка боя на водна основа или да си го гледам такъв. Пускам линк и се надявам да помогнете с мнения   bouquet
http://gals.snimka.bg/experiment/prepravyane.714853
Виж целия пост
# 340
Те тука едни хубавини...
Виж целия пост
# 341
.......... Има забележки - бялото стана някак си на четки. Според брат ми проблема е, че съм разреждала латекса, а не е трябвало.
Преди да намажеш лака как беше?
Виж целия пост
# 342
baibibi, случайно попаднах на това, може да ти е полезно - http://www.comfort.bg/bg/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1 … BE/view/2158.html

Много полезно даже!  Hug
Виж целия пост
# 343
.......... Има забележки - бялото стана някак си на четки. Според брат ми проблема е, че съм разреждала латекса, а не е трябвало.
Преди да намажеш лака как беше?


На четки, даже след лака стана една идея по-добре.
Виж целия пост
# 344
.......... Има забележки - бялото стана някак си на четки. Според брат ми проблема е, че съм разреждала латекса, а не е трябвало.
Преди да намажеш лака как беше?


На четки, даже след лака стана една идея по-добре.
Може би е трябвало да минеш още една ръка. Или да боядисваш с валяк. На мен лично ми харесва крайния резултат от снимките, това като разсъждения за други проекти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия