Да преправим старите мебели с любов - 18 тема

  • 80 839
  • 743
# 315
  Моя мъж вече ми свикна, минаваме край Бяла и викам "Спри!", "що бе, да не ти стана лошо нещо?", "Ми не, чувала съм, че на плажа в Бяла има много красиви камъни". Спряхме и събрахме  Mr. Green
Звезда, то цялото кътче с щайгата е станало много сладко. Харесва ми.
Номинации и гласуванки не взимам толкова присърце, приятно е, ама чак войни..Аз гласувах за тук и за Споделете, че те също са ми мила банда  Grinning
Виж целия пост
# 316
И аз съм мъкнала камъни - от Мичурин до Бургас, с рейса Crazy
Имахме водна костенурка и си харесах няколко камъка за аквариума, да се катери животинката Grinning
Мъжът ми дълго време ме бъзика - Що, в Бургас няма ли камъни по плажа? hahaha

Я да питам нещо, тъй и тъй съм влязла Grinning - купих от втора употреба една поставка за цветя, дървена, много красива. Отдавна си търсех нещо подобно. Нямаше цена, пазарих се с продавачката и накрая си я взех Grinning На места дървото е одраскано, има нужда да се лъсне с нещо. Та, жената ми каза да го намажа с някакво олио, доста се замислих newsm78, няма ли да замирише на гранивено от това олио?
Аз мислех направо да го лакирам, ама никога не съм се занимавала с с подобни дейности(нищо, че ви чета редовно), та, моля за съвет - как да придам на поставката по-добър вид?
Ако успея да се справя с качването на снимки, ще ви я покажа Peace
Виж целия пост
# 317
Момичета  09.12- Шукар бутик
http://www.facebook.com/pages/%D0%93%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0% … ef=ts&fref=ts

 Izma С олио може, но не е желателно.
С ленено масло става, въпреки, че точно одраскано как ще го поправиш?
Най- добре е снимка.
Виж целия пост
# 318
Искам да Ви благодаря на всички!Така ме вдъхновихте.Винаги съм знаела, че мога сама да правя много неща-Вие всички тук бяхте моя мотив и кураж Simple Smile.Преобразих старите чамови кухненски шкафчета, трябва ми само хубав обков и ще покажа моя първи опит.А на тавана открих съкровищница-стар дървен куфар,малко по-млад от соц времената,малък скрин ракла, етажерки ...изобщо тръпна да дойде пролетта.Чета Ви всеки ден и отново ви благодаря!Успех в творенето и преобразяането!
Виж целия пост
# 319
Минавам да ви поздравя за борбата снощи,беше оспорвана и доста интересна,аз се амбицирах и доста агитирах край контейнера  Whistling  Joy Joy Joy Joy Та ще ме извините,че така дръпнахме на финалната права,няма съмнение,че и тук са се събрали все положителни хора  Hug За мен беше,чест че играхме вчера и се забавлявахме и не се стигна до нападки и войни както миналата година с лаковете  Rolling Eyes

Още веднъж ви благодаря и честито второ място   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Малей, като прочетох този пост, реших, че така съм се надрусала от изпаренията на маслото, че или съм влязла в друга тема, или халюцинирам яко! Ама нали съм с ограничени интереси, та явно ми убягват такива вълнуващи форумски събития. Че борби, че войни, че нападки! Къде живея аз?

Ще споделя едно леко разочарование с вас. Купих от аукцион едни старинни месингови дръжки. Добре, ама се оказа, че на повечето стърчушките, които трябва да влязат в дупки и да бъдат хванати с винтчета от другия край, са доста късички и няма да станат за бюрото на щерката. На други пък тази винтова част е с такъв нарез, че едва ли ще мога да намеря винтче в съвременен магазин, което да пасне, а старите са погубени. Дали да пробвам да ги залепя? Как ли? Много ме е яд, че не помислих за това преди да ги купя. Не се тюхкам толкова за парите, колкото че се набутах с чувства, представих си ги по чекмеджетата на гиздавото писалище и сега не искам и да търся даже други. Голям съм абдал!
Виж целия пост
# 320
Минавам да ви поздравя за борбата снощи,беше оспорвана и доста интересна,аз се амбицирах и доста агитирах край контейнера  Whistling  Joy Joy Joy Joy Та ще ме извините,че така дръпнахме на финалната права,няма съмнение,че и тук са се събрали все положителни хора  Hug За мен беше,чест че играхме вчера и се забавлявахме и не се стигна до нападки и войни както миналата година с лаковете  Rolling Eyes

Още веднъж ви благодаря и честито второ място   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Малей, като прочетох този пост, реших, че така съм се надрусала от изпаренията на маслото, че или съм влязла в друга тема, или халюцинирам яко! Ама нали съм с ограничени интереси, та явно ми убягват такива вълнуващи форумски събития. Че борби, че войни, че нападки! Къде живея аз?

А изоставаш в клюкарника винаги се случва нещо  Crazy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 321
Здравейте! Разчиствам един апартамент и съм събрала всевъзможни дреболийки, които не ми вършат никаква работа. Тъй като знам, че вие тук правите чудеса със стри мебели и вещи ви ги пускам да ги видите и ако си харесате нещо да ви го дам. Жал ме е да ги хвърлям, защото някои неща са доста инересни, но позахабени. Предлагам ви ги с най - голямо уважение към вас и работата ви и ако поста ми обижда някой, ще го изтрия. Ето ги снимките, там са защото от вчера водя борба с снимка бг и не ми се получават нещата.  http://prodavalnik.com/suveniri-vazi-ikoni-i12610647
 Ако си харесате нещо на драго сърце ще ви го дам, но имайте предвид, че повече от 10 дни няма да ги пазя. Може да ми пишете и тук.
Хубав ден ви желая.
Виж целия пост
# 322
Здравейте! Разчиствам един апартамент и съм събрала всевъзможни дреболийки, които не ми вършат никаква работа. Тъй като знам, че вие тук правите чудеса със стри мебели и вещи ви ги пускам да ги видите и ако си харесате нещо да ви го дам. Жал ме е да ги хвърлям, защото някои неща са доста инересни, но позахабени. Предлагам ви ги с най - голямо уважение към вас и работата ви и ако поста ми обижда някой, ще го изтрия. Ето ги снимките, там са защото от вчера водя борба с снимка бг и не ми се получават нещата.  http://prodavalnik.com/suveniri-vazi-ikoni-i12610647
 Ако си харесате нещо на драго сърце ще ви го дам, но имайте предвид, че повече от 10 дни няма да ги пазя. Може да ми пишете и тук.
Хубав ден ви желая.

Пу за мен барометъра /термометър или там каквото и да е/!
Виж целия пост
# 323
А за мен може ли лъжички?
Виж целия пост
# 324

 , но имайте предвид, че повече от 10 дни няма да ги пазя. Може да ми пишете и тук.
Хубав ден ви желая.

Ааа без тия, например Седефа в момента не може много да митка, но ако тя си хареса нещо, отивам да го взема за нея.
Виж целия пост
# 325
Пу за мен черния свещник в дясно горе Simple Smile
Виж целия пост
# 326

Дали да пробвам да ги залепя? Как ли? Много ме е яд, че не помислих за това преди да ги купя. Не се тюхкам толкова за парите, колкото че се набутах с чувства, представих си ги по чекмеджетата на гиздавото писалище и сега не искам и да търся даже други. Голям съм абдал!

Абсолютно съм убедена, че може да ги залепиш, обаче не мога в момента да се сетя с какво точно лепило. Може би някакво от монтажните липила  Thinking Може да звучи лаишки, но аз бих ги залепила с горещ силикон, обаче допълнително нагорещен, примерно с поялник, за да хване още по-здраво. И после да не ни забравиш със снимките   bouquet
Виж целия пост
# 327
Може да звучи лаишки, но аз бих ги залепила с горещ силикон, обаче допълнително нагорещен, примерно с поялник, за да хване още по-здраво.
И после да не ни забравиш със снимките   bouquet

Тая рабУта със силиконЯ нЕма да стане  Peace
НЕкакво лепило ми се мота из главата тези дни, но не съм работила с него.
Лепилото е Mr. Green  МАМУТ (MAMUT Glue) Ден Бравен


enimna ако е останало нещо от дърво, часовник, кутия- и аз ШЪ  сЪ запиша!

Rakovina   love001 по- честичко ни навестявай!
Виж целия пост
# 328
Момичета  09.12- Шукар бутик
Напомни ми, как на скоро варих около 35 кила камъни за аквариума на аксолотола  ooooh!. Да ме пита човек, с кой акъл приемам всякакви твари в домът си (и съпругът е в тази категория).  Mr. Green
Виж целия пост
# 329
Не съм вярвала, че ще спася от ръцете на братята роми тези неща! Тъй като всички тук ви познавам, чрез постовете ви, ще напиша какво кой си е заплюл и после ще отговарям на останалите в продавалник.
Баибиби - онова нещо дето с мъжът ми не го разбрахме какво е, но да речем че е барометър.
mioki - черния свещник
LaValetta - лъжичките
Мумита, има два панера дървени една, дърворезба на жена с цвете и още нещо дървено дето незнам какво е. На снимката се намира точно под лъжичките.
Аз съм от София. Бих ви ги предала лично или с еконт.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия