Да преправим старите мебели с любов - 18 тема

  • 80 833
  • 743
# 360
baibibi, благодаря много за съветите! Ще опитам, пък да видим. Бях пропуснала това с грунда, хем то и на самата боя си го пише.
Ще осъществя проекта тази събота и ако стане ще покажа, ако не сигурно пак ще питам  Simple Smile
  bouquet
Виж целия пост
# 361
Е, съжалявам, mioki  Hug. Некоректно е от тяхната страна.
Аз вчера също капарирах едно скринче, а днес се оказа купено.
Но те си предупреждават, че има такава вероятност.
Виж целия пост
# 362
 mioki, papi6,  ужасно е това, което споделяте. Изключително некоректно е отношението на фирмата към купувачите - как така първо ще капарираш /доколкото си спомням се прави по банков път/, а после ще се окаже, че продуктът не е наличен. Ако не бяха няколкото момичета, които все пак успяха да си закупят някои неща от тях, то бих се заклела, че това е фирма-фантом. Вече започвам да се радвам, че купих онова скъпо и прескъпо секретерче, че и ми го потрошиха по време на превоза, а не се хванах на това хоро да дебна в Антик.бг за нещо по-изгодно. Очевидно, когато стоките им влязат в графата "намалени" е просто абсурд да се докопаш до нещо.
Виж целия пост
# 363
Сигурно си ги набелязват някъде тези мебели, а не искат да рискуват да ги купуват.
Ако има капарирано нещо, тогава купават, а то не винаги може да е налично вече. Поне така предполагам.
То вече търговците не са това, което бяха! #Cussing out
Виж целия пост
# 364
mioki, papi6,  ужасно е това, което споделяте. Изключително некоректно е отношението на фирмата към купувачите - как така първо ще капарираш /доколкото си спомням се прави по банков път/, а после ще се окаже, че продуктът не е наличен. Ако не бяха няколкото момичета, които все пак успяха да си закупят някои неща от тях, то бих се заклела, че това е фирма-фантом. Вече започвам да се радвам, че купих онова скъпо и прескъпо секретерче, че и ми го потрошиха по време на превоза, а не се хванах на това хоро да дебна в Антик.бг за нещо по-изгодно. Очевидно, когато стоките им влязат в графата "намалени" е просто абсурд да се докопаш до нещо.
Ами аз повече надали ще се пробвам за нещо от там. Супер разочарована съм, повече от колкото смятах, че ще съм.
Смятам, че е редно да проверяват наличност преди да приемат капаро. Сега ще ми върнат парите ама търчането и таксата за превода на банката която платих заради това че не съм титуляр на сметката (2лв.) макар и смешна, можеше да пия едно кафе на спокойствие, а не да си чупя караката да търся банка че да видят веднага парите.
Вярно е, че ме предупредиха, но въпреки това мисля, че надеждите и усилието са ми излишни.
Та тъй. Сега съм афектирана, може и да размисля някой ден, но за сега не ща и да ги гледам даже.  Tired
Виж целия пост
# 365
mioki, papi6,  ужасно е това, което споделяте. Изключително некоректно е отношението на фирмата към купувачите - как така първо ще капарираш /доколкото си спомням се прави по банков път/, а после ще се окаже, че продуктът не е наличен............

Не ми се рови в пощата сега, но нали в  имаше три дена да изпратиш капарото, би трябвало да изчакат и, ако просрочиш, тогава да продават, наистина не е коректно такова отношение. Всъщност изрових условията им, наистина има такъв вариант:
Скрит текст:
" Този артикул не е предварително закупен от нас и не е наличен в наш склад. Заснет е в съответния магазин. Редът  за закупуване  е следния-артикулът се капарира предварително от клиента  в размер на 50% от стойността му по  банкова сметка на фирмата ни или в склада ни в София /виж адреса в „Контакти” в сайта ни/.
До 24 часа ние в Белгия подтвърждаваме или не наличността и закупуването на артикула от магазина, където е сниман.В случай, че избраният от Вас артикул е продаден в магазина, Ви връщаме парите или Вие си избирате нещо друго. /това важи за артикулите, които не са предварително закупени от нас. В "Наличност" пише "Белгия/."
mioki, не се ядосвай, явно не е било твоето, по-хубаво ще си намериш.   bouquet
Виж целия пост
# 366
mioki, не се ядосвай, явно не е било твоето, по-хубаво ще си намериш.   bouquet
Така е, бях предупредена - факт, но това не прави разочарованието ми по-малко.  Rolling Eyes Просто практиката е тъпа и повече няма да се възползвам от услугите им или ще търся нещо което е на склад тук.
Явно не е било моето, макар че беше с моите размери  Laughing
Виж целия пост
# 367
Eй това е най-унизителното в случая, а и най-подозрително. Как така успяват да направят справка за наличност само след като видят парите? Какво пречи да потвърдят наличност преди да преведеш парите, възможно е вече да има такава комуникация, в 21 век сме все пак, има мобилни телефони, да не говорим за по-модерните средства. За какво точно са им 24 часа, когато въпросът е уреден с един телефонен разговор, пък бил той и до Белгия. Абе, думи нямам. Намирисва ми на страшно мошеничество. Жалко. А така се бях наточила да си купувам от там след Нова година разни красоти.
На всичкото отгоре, откривам, че всички изгодни оферти от "Три дни" и "Щастлива седмица" винаги и задължително са вече капарирани или продадени, когато ги публикуват. А всеки ден преглеждам сутрин сайта им. И всеки ден има любопитни неща, които незнайно кой и кога вече е купил.
mioki, преживям го колкото и ти, защото знам колко отдавна търсиш нещо подходящо. Моля те само да ми посочиш какво точно си хареса, за да дебна за теб от други източници. Линкът, който беше поместен по-рано не ми се отваря.
Виж целия пост
# 368
baibibi, и мен това ми е чудно как не могат да проверят наличност преди да пускам парите - тъпо и само загуба на време.
За съжаление не запазих снимка, но ще потърся в нета нещо което се доближава на силует. Размерът не трябва да е повече от 105х50см  и за предпочитане да има чекмедженца или под плота или отстрани.
Нещо такова
или такова но да не е  толкова пишно

ето и това също
Виж целия пост
# 369
На всичкото отгоре, откривам, че всички изгодни оферти от "Три дни" и "Щастлива седмица" винаги и задължително са вече капарирани или продадени, когато ги публикуват. А всеки ден преглеждам сутрин сайта им. И всеки ден има любопитни неща, които незнайно кой и кога вече е купил.

baibibi, и денем слагат снимки, но повечето пъти нощем, по 1-2 часа. Аз също имам три отказа, т.е. докато напиша и някой вече ме изпреварил. Шкафчето успях да го запазя в 2 часа по нощите, тогава слагаха снимки и просто го извардих първа. Щом се появи, веднага написах да го запазят, сега ми е смешно, но тогава направо ми трепереха ръцете от бързане и все си мислех, че пак някой ще ме изпревари. И трите ми неща съм ги хванала "в крачка", в момент на слагане на снимките. Peace
Виж целия пост
# 370
За съжаление не запазих снимка, но ще потърся в нета нещо което се доближава на силует.

mioki,  пробвай, дано го видиш, при мен се вижда, на 3 ред в средата.

Май не става, напиши тогава в гугъл бюро малко в антик бг и кликни на кешираната стр, трябва да го видиш. Peace
Виж целия пост
# 371
За съжаление не запазих снимка, но ще потърся в нета нещо което се доближава на силует.

mioki,  пробвай, дано го видиш, при мен се вижда, на 3 ред в средата.
Да, супер! видях го, сега ще го кача в снимка и ще го покажа.
Виж целия пост
# 372
Да, супер! видях го, сега ще го кача в снимка и ще го покажа.

Но само на малка снимчица ще стане, пак се вижда, де. А, чудесно, аз само малка успях да изкарам. Peace  bouquet
Виж целия пост
# 373
Simple Smile от гугъл я изкарах, добре че кешира търсачката  Laughing
Та е такова бюро ми е идеално. Нито е много натруфено, нито е много семпло. На размер ми беше идеално - 105х45х75см просто ми заспиваше ама на! късмет.
Виж целия пост
# 374
Запис. Малко като секта станахме Laughing Laughing Laughing

Е сега е моментът и аз да се включа за успокоение, че не сме секта Simple Smile.
Старата пейка, с която ви занимавах, стана прекрасна благодарение на мъжа на МисМарина.

Много съм му благодарна, препоръчвам го чистосърдечно.

Мис Марина   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия