Да преправим старите мебели с любов - 18 тема

  • 80 833
  • 743
# 495
mioki, ще чакам цялата композиция  Laughing.
Виж целия пост
# 496
mioki, ще чакам цялата композиция  Laughing.
Към то напролет Simple Smile Че става бавно. За сега имам два шкафа с плот и мивка и един куп дребни аксесоари, на които не мога да устоя  Laughing
Виж целия пост
# 497
тихерула, поздравления и от мен, страхотен резултат!
Само да попитам, понеже пишеш в единствено число - отрязах, махнах плота, вързах...имаш предвид ти, лично  Rolling Eyes ако е така, направо те признавам за преправячка №1 Simple Smile
Виж целия пост
# 498
Ами наистина е мое дело. Ръцете ми "пипат" - мноооого си ги обичам .Аз съм от по-старото поколение, когато в техникума заедно с 30 момчета имахме практика от фрезоване до ковачество и се научих да ползвам ръцете си - не само да си скубя веждите Joy.Но ми харесва също да бродирам- имам ушита Тайната вечеря, да готвя...
Виж целия пост
# 499
 smile3501 Браво, страхотен бюфет се е получил!
И аз съзерцавах дълго кое, в какво се е превърнало.... И по правила обичам симетрията, но мисля, че точно в разминаването се крие чара Peace
Виж целия пост
# 500
Някой ще отиде ли?  Thinking
http://shukarboutique.files.wordpress.com/2011/08/swapit-poster- … nal-167878jpg.jpg
Виж целия пост
# 501
Пише 9ти НОЕМВРИ Simple Smile
Виж целия пост
# 502
тихерула, страхотно преобразяване! Ако беше показала само "след", никога нямаше да мога да направя възстановка. Голямо кроене си ударила, наистина. Аз също обичам симетрията в мебелите /не в подреждането им/, но, изненадващо за моя вкус, твоят шкаф много ми допадна.

mioki, лампата е супер! Сигурна съм, че и обкръжението й ще бъде не по-малко впечатляващо. С такова нетърпение очаквам новостите от твоя дом, че това "къмто напролет" направо ме попари. Действай и показвай!
Виж целия пост
# 503
тихерула, страхотно преобразяване! Ако беше показала само "след", никога нямаше да мога да направя възстановка. Голямо кроене си ударила, наистина. Аз също обичам симетрията в мебелите /не в подреждането им/, но, изненадващо за моя вкус, твоят шкаф много ми допадна.

mioki, лампата е супер! Сигурна съм, че и обкръжението й ще бъде не по-малко впечатляващо. С такова нетърпение очаквам новостите от твоя дом, че това "къмто напролет" направо ме попари. Действай и показвай!
Ааа до тогава смятам да са готови финално повечето неща, иначе на етап стъпки мога да показвам доста. Сега подготвям гръбчето за ето този "кът"
Монтирах дръжките на шкафчетата - много симпатично се получи с тях.

Виж целия пост
# 504
У ФБ пише декември, значи аз не съм уцелила датата  Embarassed

mioki Голям разкош на малко място  newsm20
Виж целия пост
# 505

mioki Голям разкош на малко място 
Благодаря Simple Smile
При мен малко първо копчетата, а после балтона ама... нимоа съ сдържа, а и тук е доста заразно  Laughing
Виж целия пост
# 506
Тихерула, страхотно е станало, тъкмо в стила който харесвам сега, браво! Най-много ме кефят дръжчиците  newsm10
Виж целия пост
# 507
mioki Голям разкош на малко място 
Благодаря Simple Smile
При мен малко първо копчетата, а после балтона ама... нимоа съ сдържа, а и тук е доста заразно  Laughing

mioki, Трънка Бодливкова много точно се е изразила, чудно кътче! А какво гръбче му готвиш, ще затвориш до горе ли, че нещо не схванах? newsm78 Иначе за копчето и балтона.........аз вкъщи такова разностилие съм постигнала от придобиването на неща, дето са ми харесали, а не съм помислила как ще ги съчетая помежду им и с останалото у нас, че сама се чудя какво да правя. Имам толкова копчета, не знам дали ще смогна да им намеря балтони на всичките.....Май ще им се радвам като малко дете на шарени стъклени топчета, ама не си е работа. Grinning
Виж целия пост
# 508
mioki, Трънка Бодливкова много точно се е изразила, чудно кътче! А какво гръбче му готвиш, ще затвориш до горе ли, че нещо не схванах? newsm78 Иначе за копчето и балтона.........аз вкъщи такова разностилие съм постигнала от придобиването на неща, дето са ми харесали, а не съм помислила как ще ги съчетая помежду им и с останалото у нас, че сама се чудя какво да правя. Имам толкова копчета, не знам дали ще смогна да им намеря балтони на всичките.....Май ще им се радвам като малко дете на шарени стъклени топчета, ама не си е работа. Grinning
А бе и при мен нещо такова се получава да ти кажа. Първоначално имах една концепция, но с времето (разтегна се доста изпълнението) все нови и нови неща харесвам и ми хрумват и малко сбирщайн ще стане в един момент, ама...
Например масата от Икеа с квадратна форма не върви с малката кръгла масичка с интарзия и в един момент едната ще трябва да изчезне или да отиде на друго място, но пък мястото ми е ограничено и... тъй Simple Smile

А иначе за гръбчето, между двата плота - белия и кафявия ще трябва кухненско гръбче да се сложи, защото пръска макар и малко от мивката и стената ще се мокри и цапа. Трябва да се реши и проблема с видимата тясна част на стеничката, върху която е дървения плот и лицето ѝ което гледа към коридора.
Идеята е гръбчето да е от прозрачно стъкло с фолио с принт отзад, вертикалната част от стеничката фолио директно върху нея, а лицето боя в тъмно кафяво като плота.

Идеята за принта е готова, само трябва да се изпълни, което ще стане съвсем скоро надявам се. Чакам ценички за стъклата и печата.

ето това е гонената визия

Виж целия пост
# 509
Ааа, изЯсни ми се! Grinning Много е красиво, пак да покажеш, като стане готово.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия