Прагматично за обичта

  • 10 913
  • 157
# 90
Възможно ли е човек с разума си да стопира обичта  му към друг или тя просто се случва?

Възможно е, обаче трябва доста твърд характер. Любовта може да се смачка, но това не го умее всеки, преминава се през абстиненция и е много тежко.
И донякъде съм съгласна с първите постове по темата на Шанел...
Виж целия пост
# 91
Хубавото бамкане е въпрос на интелект. Поне за мен. Най-хубавото е с умен мъж. Градинарят Пешо много често те бърка с градинската количка.

 Joy   bouquet

Обаче не е съвсем истина. За хубавия секс не трябва само акъл. Всичко идва от твоята глава - просто ти се иска да е и умен - и съответно ако е такъв - ти носи допълнителен стимул откъм възбуда  Wink

А относно дали е единствен Пешо - никога не се знае. Има една приказка - да не се пускаш от клона, докат не си се докопал до нов по-здрав - та разбирай го както искаш  Mr. Green
Виж целия пост
# 92
Ми, той, Пешо си намира Пешовица!
Виж целия пост
# 93
Ми, той, Пешо си намира Пешовица!

Обаче не сте ли чели любовника на лейди Чатърли?  Sunglasses
Виж целия пост
# 94
Ми, той, Пешо си намира Пешовица!

Обаче не сте ли чели любовника на лейди Чатърли?  Sunglasses
Защо?  newsm78
Виж целия пост
# 95
Е, това вече е "прагматично за любовта" разговор!  Joy

А аз съм седнала да говоря за общи вкусове, цели, стремежи...
Виж целия пост
# 96
Ми, той, Пешо си намира Пешовица!

Обаче не сте ли чели любовника на лейди Чатърли?  Sunglasses
Защо?  newsm78

Е, явно не си – щом питаш  Joy
Романът е за Пешо и Богиня просто  Mr. Green
Виж целия пост
# 97
Ми, той, Пешо си намира Пешовица!

Обаче не сте ли чели любовника на лейди Чатърли?  Sunglasses
Лично аз май не съм, поне не помня да съм.

Иначе какво е това пренебрежение към Пешо? Ако някоя е графинята на Кент, например, да кажем, че произхода на Пешо ще я притеснява, но в останалите случаи или няма да има къде да го срещне или и та ще е някаква Пена, ако ще си говорим така опростенчески.
Виж целия пост
# 98
Ми, той, Пешо си намира Пешовица!

Обаче не сте ли чели любовника на лейди Чатърли?  Sunglasses
Защо?  newsm78

Е, явно не си – щом питаш  Joy
Романът е за Пешо и Богиня просто  Mr. Green

Тъй ли беше  Joy Joy Пешо, Пешо, и пак Пешо.
Виж целия пост
# 99
Пренебрежение към Пешо  Joy

Бояна - прочети малко де, има си контекст Пешо  Wink
Просто според някои положението и интелигентността имат значение за добрия секс - оттам тръгна приказката, щото според мен - не.
Виж целия пост
# 100
Пренебрежение към Пешо  Joy

Бояна - прочети малко де, има си контекст Пешо  Wink
Просто според някои положението и интелигентността имат значение за добрия секс - оттам тръгна приказката, щото според мен - не.
Интересно предположение, не мисля, че има връзка.
Виж целия пост
# 101
Ако говорим за самия секс, като акт – не, разбира се.
НО има едно но. Ако човекът, който ти дава това удоволствие – не е такъв, какъвто ти се иска като външност или интелект – това би могло да смъкне и самото удоволствие от секса с него, защото жената все ще се чувства някак ..., щом е с човек – по нейното ниво.... Дори май не мога да го обясня, ама...
Виж целия пост
# 102
Ако говорим за самия секс, като акт – не, разбира се.
НО има едно но. Ако човекът, който ти дава това удоволствие – не е такъв, какъвто ти се иска като външност или интелект – това би могло да смъкне и самото удоволствие от секса с него, защото жената все ще се чувства някак ..., щом е с човек – по нейното ниво.... Дори май не мога да го обясня, ама...

За какво ниво говорим, когато никоя тук не е графинята на Кент? А останалото, можеш да си научен сътрудник в БАН и пак да си повече старателен, отколкото интелигентен. Да е за дълга връзка, нормално да търсиш сходства в много неща, но за всичко останало не знам какви нива играят изобщо.
Виж целия пост
# 103
Аз си взех един Пешо. Графиня не съм, но да кажем че на сетивата и интуицията ми им е некомфортно като си легнат върху запъртъчи пачи яйца. Пък не съм усетила аромата. Вероятно процеса на любов е притъпил обонянието ми.
Просто сте ужасни.

И не ми казвайте че никога не сте яли филия със сладко и сирене. Несъвместимо на пръв поглед но вкусно , нали? И пак бих яла Laughing
Виж целия пост
# 104
Ако говорим за самия секс, като акт – не, разбира се.
НО има едно но. Ако човекът, който ти дава това удоволствие – не е такъв, какъвто ти се иска като външност или интелект – това би могло да смъкне и самото удоволствие от секса с него, защото жената все ще се чувства някак ..., щом е с човек – по нейното ниво.... Дори май не мога да го обясня, ама...


Ами това имах предвид по-горе. Като казах хора, от които само сме привлечени сексуално, но не се виждаме във връзка с тях.

За какво ниво говорим, когато никоя тук не е графинята на Кент? А останалото, можеш да си научен сътрудник в БАН и пак да си повече старателен, отколкото интелигентен. Да е за дълга връзка, нормално да търсиш сходства в много неща, но за всичко останало не знам какви нива играят изобщо.
[/quote]

А, моля ти се. За мен нива си има. Не казвам, че съм нещо изключително, но, според мен, за да е една връзка успешна хората в нея трябва да са на сходно емоционално, социално, интелектуално, ако щеш сексуално ниво.
Някак си не мога да си представя успешна връзка м/у, да кажем, жена хирург и мъж стругар. Самите им разбирания за живота, за забавленията, паричното им положение е различно.
Вероятно има и изключения, но също така вероятно са пренебрежително малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия