SUPERNATURAL: Brother or Blood Brother

  • 24 097
  • 740
# 285
Здравейте момичета  Hug Последните страници, които сте изписали бяха истинско удоволствие да ги прочета   bouquet
Стихчето на лисичката кърти  Mr. Green
И аз се радвам, че ви намерих е да късно, но по-добре късно, отколкото никога нали?  Whistling
ПС: Утре ще има епизод нали?
Как може да съм толкова разсеяна  newsm78 Да напиша петък вместо четвъртък  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 286
Лисичка, ти добре напредваш, аз доста ще проточа...

идвам сега обаче, понеже си харесах реплика и да ви припомня WWBD/What would Buffy do/ hahaha
Виж целия пост
# 287
Трябва да настигам вече,няма как Blush
Иначе Дийн много ме кефи като казва : "Son of a b*tch"  rotfImbo

Мистик,бе не кърти ама карай,после ще се опитам да измисля още някакво  hahaha

Осени ме :
Скрит текст:
С тихи стъпки в снега
Мистик прави ангелски крила и го търси по Света:
"Къде е той сега?"
Гори и планини минава,
вижда сянка не мърда там де що най-ниско е полето,
една Импала има,
тихо се сгушила шум не открила.
Краули до нея стои и тихо в ума си реди:
"Уинчестър как успяхте с Вашите усмивки
в плен ни прибрахте?"

Само не се смейте много,моля  bowuu
[/b]
Виж целия пост
# 288
 smile3501 лисичке много е готино и така сме наредени  Mr. Green
Виж целия пост
# 289
smile3501 лисичке много е готино и така сме наредени  Mr. Green
Бе нещо на втори прочит не ме зарадва ама ... Mr. Green
Виж целия пост
# 290
Благодаря и за второто стихче   bouquet . Ама трябва ли да повтарям да не се притесняваш, срамуваш или каквото там нередно чувство те обзема?

Ооо, дааа Whistling ! Точно така!

Гледам - гифче, в главата ми - филмче Mr. Green .
Виж целия пост
# 291
Хахаах Импалке този Дийн ме уби  Mr. Green
Как се раздава само  Shocked
Виж целия пост
# 292
Благодаря и за второто стихче  bouquet . Ама трябва ли да повтарям да не се притесняваш, срамуваш или каквото там нередно чувство те обзема?

Ооо, дааа Whistling ! Точно така!

Моля,моля   bouquet
То ще ми мине все някога де  Whistling
Многооооо готин Дженс  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 293
Дженсъновите танци са многообещаващи Whistling .


Mystik,
Все пак да ти отговоря Blush - да, тази нощ / утре ще има епизод: 8.08 Hunteri Heroici,
Скрит текст:
aнимационния.
Виж целия пост
# 294
Благодаря Импалке  Hug
Виж целия пост
# 295
О,да,многообещаващи,много сексапилни,а бе страхотия си е тоз човек  Heart Eyes
Аз се завърнах,ся сядам да го гледам  Whistling
Виж целия пост
# 296
Лисиче, как мина интервюто? Стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Браво и за второто стихче   bouquet

Дженсъновите танци са многообещаващи Whistling .

...

е как, нали ние сме го учели!!!  Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 297
bichito ,Благодаря ,ами
Скрит текст:
май добре мина,в петък ще се разбере,голям наплив имало,но да видим

Засядам аз да гледам Мисър Ди [/b]
Виж целия пост
# 298
Значи продължаваме да стискаме палци.

Да видим сега и Джаред във вихъра на танца:

Виж целия пост
# 299
Скрит текст:
Благодаря ВИ за подкрепата
http://www.youtube.com/watch?v=3OBhsGIvLNE  Mr. Green
  #Silly newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия