SUPERNATURAL: Brother or Blood Brother

  • 24 097
  • 740
# 300
Ама мол' ви са ... не мъ разконцентрирвайте (оплетоха ми се пръстите) на работното место!!!  Mr. Green Blush

Виж целия пост
# 301
Ама мол' ви са ... не мъ разконцентрирвайте (оплетоха ми се пръстите) на работното место!!!  Mr. Green Blush


hahaha
Няма,няма лошо  Whistling
Аз си чакам епизода да се свали,нещо нета ми се прави  Mr. Green
Виж целия пост
# 302
Ама мол' ви са ... не мъ разконцентрирвайте (оплетоха ми се пръстите) на работното место!!!  Mr. Green Blush
Никога не бих си го позволила Mr. Green .

Виж целия пост
# 303

 hahaha
О,не не,хахахаха

Виж целия пост
# 304
Скрит текст:
Благодаря ВИ за подкрепата
http://www.youtube.com/watch?v=3OBhsGIvLNE  Mr. Green
  #Silly newsm51
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 newsm44
Виж целия пост
# 305
Mystik86  Wink
Аз да си кажа за епизод 4,ху,ама че и зомби имаше  Mr. Green
Дийн има нюх на ловец,защото Сам нещо не му повярва докато не донесе доказателства,ама нищо нали са си брадърс   Grinning
Много ми стана тъжно като бяха на гробището,ама тоз пуст Дийн се чудя защо не искаше да отиде до този на майка си  Thinking
В този епизод ме обхвана меланхолия,точно заради тази сцена,че отказа да отиде до гроба й
Скрит текст:
има лична причина тук
и накрая като най-после Дийн си "извади" душата пред Сам,време беше [/b]
Виж целия пост
# 306
Moже би смята, че няма да издържи Confused . От двамата братя той е единственият, който има спомени за майка си. Затова и реакциите им са коренно различни. Спомни си сцената на моста в пилотната серия.
Изобщо, моментите, в които Дийн се разкрива са редки и затова много силни. "Единствената мъжка сълза" - въх!

За личната причина, по досещане, много Hug Hug Hug .
Виж целия пост
# 307
Moже би смята, че няма да издържи Confused . От двамата братя той е единственият, който има спомени за майка си. Затова и реакциите им са коренно различни. Спомни си сцената на моста в пилотната серия.
Изобщо, моментите, в които Дийн се разкрива са редки и затова много силни. "Единствената мъжка сълза" - въх!

За личната причина, по досещане, много Hug Hug Hug .

Импала , благодаря и за теб  -  Hug .
Да,само той има спомените.Наистина рядкост да се разкрие този човек
Виж целия пост
# 308
Лисичке за "личната причина" както каза Импалка по досещане и от мен много  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 309
J2 On Purgatory, Sam's Perception And Castiel's Secret - клипче с интервю от поредно посещения на сета
Виж целия пост
# 310
Ууу,този седми епизод ми беше като "pain in the *ss " , осъден за убийство ??
Тия полицаи за върколаци не са ли чували  Mr. Green

smile3530
ох,котьооооо
Виж целия пост
# 311
Страхотен самостоятелен епизод Laughing . Имаше доста реплики-бижута, забавни ситуации. А Самито от ретроспекциите беше просто божествено, навлажни ми очите, Галче, очите от удоволствие. Финалът
Скрит текст:
няма да ви го издам, разбира се.
 tongue  

Промото за 8.09 ‘Citizen Fang’ - последния епизод за годината:


Виж целия пост
# 312
Е,С02Е09 много,много силен,как Дийн остана със Сам,като си мислеше,че е заразен!  Hug
Виж целия пост
# 313
Изтеглих, но още не съм гледала. Надявам се да успея като заспи ситната гадинка.

Промото за 8.09 ‘Citizen Fang’ - последния епизод за годината:
Няма начин просто Бени да е лош. Не го вярвам.

Виж целия пост
# 314
Изтеглих, но още не съм гледала. Надявам се да успея като заспи ситната гадинка.

Промото за 8.09 ‘Citizen Fang’ - последния епизод за годината:
Няма начин просто Бени да е лош. Не го вярвам.


Аз пък тоя Бени хич не го харесвам. Изобщо няма да се изненадам ако се окаже лош Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия