Моите изкараха варицелата през юни, така че ако не си боледувала, може би е по- добре да се пазиш поне докато родиш. И аз съм "за" среща, в следващите две седмици ще ми е по- широко около врата откъм работа.
Моите изкараха варицелата през юни, така че ако не си боледувала, може би е по- добре да се пазиш поне докато родиш. И аз съм "за" среща, в следващите две седмици ще ми е по- широко около врата откъм работа.
. Аз съм на диета по този случай, защото покрай меренето кой е по- по най, Андреа миналата седмица ме попита защо ми е толкова голямо дупето, после и корема, та бях на разпит като вълка от "Червената шапчица"
.



Аз нали рядко влизам , за това питам другите със сигурност знаят .
У дома да си бебе е обида и всичко дето уж е бебешко не се пипа .Когато иска някоя любима играчка на Нана тя казва че е бебешка и той я оставя с погнуса -ще видим до кога ще минава номера.
пак е мъж бебока. Някъде към края на април, началото на май живи – здрави трябва да се появи - според зависи дали ще ме оставят да родя нормално или пак ще е секцио.
Препоръчани теми