

. Добре че тръгнахме един ден по- рано от колегите на Ангел, та в събота закусихме и бързо се изнесохме от хотела още преди да дойде групата. За щастие беше празен, само едно семейство дойде в петък вечерта и Андреа си поигра с момиченцето. Сутринта ги предупредихме хората и за нещастие се оказа, че не само, че и двете деца не са я карали, но и имат 40 дневно бебе в къщи. Помолиха да им се обадим ако лекарите са потвърдили варицелата, че да изолират големите деца при бабата, да не заразят новороденото. Много неудобно ми стана, но какво да се прави, няма как да ги прогнозира човек тези неща. 

. И тоя гнусен навик от ФБ, все търся бутон "like".Иначе сме добре,Влади го гледам бабау и от др. месец тръгва на ясла.

. И тоя гнусен навик от ФБ, все търся бутон "like".

. Тази вечер обаче нещо се опитвам да вдигам температура. Трябва да има някой болен в къщи, и това е... Намам търпение направо Кати да си легне и аз да се излегна, че сега не ми дава... Нещо и Кати се опитва да започва да кашля повече днеска, остава сега и тя да се разболее....
Поне категорично май научи, че печка не се пипа. В къщи с камината не успя да и сгрее главата, сега дано си е научила урока. 
Препоръчани теми