Юлски деца-Тема 50

  • 68 498
  • 722
# 480
Мимето радвам се, че й е харесала, дано и на вкус да е била хубава. Аз бях получила такива поръчения от Катрин-торта кукла за партито и с Рапунцел за детската градина. Правени са от една и съща сладкарница и съдейки по куклата мисля, че и Рапунцел е била хубава. Куклата беше бисквитена, а Рапунцел еклерова. Мойто зверче не поиска нищо да ми разкаже за рожденния ден в детската градина.
За подаръците- аз също й взех такъв образователен лап топ, но тя някак още не я виждам да се впечатли от него за разлика от един касов апарат от баба й който мери, дрънка, смята, приема кредитни карти. Той определено й хареса и поради това от рожденния ден на сам се превърнах просто в една импровизирана клиенто-продавачка. Хахаха или пазарувам или маркирам стоки на касата. Има и някакви талони за отстъпка, които трябва да раздавам за следващото пазаруване. Вече почти не пропускам никоя функция, много съм задобряла. Хахаха.
Виж целия пост
# 481
Честит Рожден Ден на София!  nbirthday
Весело и безгрижно детство й желая!

Виж целия пост
# 482
Мимето, честита ти рожденничка, да ти е жива, здрава и усмихната!  party023
Виж целия пост
# 483
Честит рожден ден на днешните малки рожденици!

Виж целия пост
# 484
Честит рожден ден на Влади и на Стела! Да са здрави и да имат прекрастно детство!
Сиси, Джиджито весел празник!
Виж целия пост
# 485
Миме, с малко закъснение, да ти е жива и здрава голямата мома.
Джиджи, Сиси, честити празник и на вас.
Много весело детство с много щастливи спомени им пожелавам Heart Eyes.
Виж целия пост
# 486
Честит празник на Влади и Стеличка! Да са здрави, весели и жизнерадостни! И винаги да носят на мама и на татко много радост и гордост!

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 487
Миме, да ти е жива и здрава каката, много весели игри!   bouquet

Сиси, Джиджи, да са здрави Влади и Стелла, много радост да ви носят!   bouquet

Ние от днес сме морски, разпънахме катуна заедно с малкия батко, а другата седмица татко отива да вземе бръмбарите.  Party
Виж целия пост
# 488
Да са живи и здрави  Влади и Стелла! Да растат сред вълшебства и обич!
На посещаващите морето, моля да се метнат веднъж в морето и за мен.

Виж целия пост
# 489
Честит Рожден Ден на Михаил на Cuckoo-да е жив, здрав и мнооооого послушен!

Виж целия пост
# 490
Честит рожден ден на всички рожденници! Много здраве и весели игри им пожелавам!   bouquet

Ние още не сме открили плажа, че водата до вчера беше студена, но мисля тази седмица да се поправим  Party
Виж целия пост
# 491
Честит рожден ден и на Мишока, да е по- кротък и да слуша мама Grinning.
Виж целия пост
# 492
Честит рожден ден на всички малки юлчета. Party Да са ни живи и здрави и все така красиви и послушни. Hug

Виж целия пост
# 493
Cuckoo, да е жив и здрав Мишо. Весел празник!   bouquet
Виж целия пост
# 494
Благодаря на всички за пожеланията! Да ви се връща многократно!
Ние не сме празнували с деца, дойдоха само брат ми и снаха ми снощи, защото в събота късно се върнахме от Тасос, та нямах време да организирам нещо по-така. А и около нас няма много малки деца - хората на нашите години вече за внуци се стягат

5 дни по плажа ми се мандахерцаха само пишки. Първо едни румънци с еднояйчни близнаци плюс още едни с момченце и наш Мишо - не знам защо нямаше момченца. Румънците си тръгнаха, пристигнаха други румънци пак едните с 2 момчета и другите - с 1. И всичките малки, та ги пускат без бански да си веят атрибутите  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия