Юлски деца-Тема 50

  • 68 495
  • 722
# 495
Честити празници на Стела, София, Влади и Мишо!
Много радост да ви носят и много усмивки!  Hug Hug Hug

Ние направихме един безумен преход и сега малко релаксираме на морето, ще ви чета като се върнем по-обстойно  Hug
Виж целия пост
# 496
Честит 4-ти Рожден Ден на Катя!

Виж целия пост
# 497
Честит рожден ден, с малко закъснение на Катето Grinning.
Виж целия пост
# 498
Честито на Катето, да е здравичка и засмяна!  Hug
Виж целия пост
# 499
Честит рожден ден на Катето!
Честит рожден ден на Ру и Кайо!
Да са здрави и винаги усмихнати!
Виж целия пост
# 500
Мама Диди, Мамбина, Фелисити, да са ви живи и здрави порасналите деца! Много радост и весели игри им желая!  bouquet
Виж целия пост
# 501
Благодаря ви от Кайово име  Laughing С малко закъснение честит празник на Катето, Ру!
Честит рожден ден на Елинчето! Все такъв чаровен да е
Виж целия пост
# 502
Ой, ой... нещо не бях отваряла темата тези дни и съм изпуснала най-важното!

Да са ни живи и здрави всички малки рожденици прекрасни! Малките бебета вече са порастнали деца!
Големи целувки за всички.

Фелисити, как е бебока?
Виж целия пост
# 503
Ох, много рождени дни съм изпуснала! Ама от сърце на всички желая всички честит рожден ден и прекрасно лято и година Hug
Виж целия пост
# 504
О, Фелисити, Радина, Марулка да са ви живи и здрави рождениците, много щастие, здраве и весели игри им пожелавам  bouquet.
Виж целия пост
# 505
Поздрави и най-хубави пожелания на всички порастнали юлчета!   bouquet
Виж целия пост
# 506
Марулкина, Радина, честито и на вашите прекрасни юлчета! Да са здрави и засмяни!   bouquet

Тан, вече е ред и на Моника! Да е здрава и много игрива!   bouquet
Виж целия пост
# 507
Тани, честит рожден ден на Моника!

Виж целия пост
# 508
Благодаря за пожеланията момичета   bouquet

Честит рожден ден на Моника на Тан!   bouquet
Виж целия пост
# 509
Ой, ой... нещо не бях отваряла темата тези дни и съм изпуснала най-важното!

Да са ни живи и здрави всички малки рожденици прекрасни! Малките бебета вече са порастнали деца!
Големи целувки за всички.

Фелисити, как е бебока?
Ооо, Джилка, вие как сте? Нямате ли път насам?  А Мишан е едно прекрасно малко рогато Теле  Laughing Ами страх ме е да се похваля, но като изключим една -две изцепки е спокоен, послушен и чат пат сърдит Simple Smile) Ама като се разсърди се сърди сериозно. Иначе расте и дебелее. Сега ще го видим след седмица как е с размерите, но първия месец дръпна с близо 2 кила и 7 см. и ми скри шапката   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия