Мамини коремчета растат и до МАРТ няма да се спрат! тема №6

  • 33 875
  • 748
# 60
laskakb вчера ги гледах дрешките на Дисни в Карфур,невероятно сладки са,сякаш съм забравила колко са мънички и сладички.
Виж целия пост
# 61
Здравейте и от мен Simple Smile
Да се включа и аз в групичката на будуващите Simple Smile
Дайте мнение за  "Hauck", че вчера разглеждахк олички в Хиполенд и момчето ми каза,че са по-добри от Chipolino  Thinking

Хубав ден на всички newsm44
Виж целия пост
# 62
здравейте всички Simple Smile
Включвам се в термата за сутиените. Преди да забременея бях с голям бюст -D чашка, а сега положението е нправо критично - бюста ми порастна много и не знам дали изобщо мога да си открия сутиен ,който да ми е удобен, да не ме притиска, особено зърната и да ме побира, засега карам на  безшевни бюстиета и бодита с бюстиета. Тук сутиените  за кърмачки който ми предложиха са доста малки ...и направо не знам като започна да кърмя какво ще е....
Виж целия пост
# 63
Хубава темичка Simple Smile само с хубави емоции да е пълна аз се включвам повечко във Facebook тук ви слядя  Hug
за нощното будуване още от преди да забременея съм си ставала вечер до WC и така си продължи, но тък от една седмица спя непробудно, единсвено имам проблем когато е пълнулуние или новолуние тогава заспивам доста трудно както предполагам ще е тези  дни  smile3556
Виж целия пост
# 64
Ухааа успокоихте ме за покупките! Simple Smile И аз си мисля нещо да е след нова година. Предполагам, че за нова година ще вдигнат цените... Не сме избрали дори легълце.. Нищичко  newsm78. Отивам за шапка!  Mr. Green Края на декември разбрах, че на България ще отварят Мол-а, където ще има Карфур, така че го чакам! Simple Smile
Хубава темичка Simple Smile само с хубави емоции да е пълна аз се включвам повечко във Facebook тук ви слядя  Hug
за нощното будуване още от преди да забременея съм си ставала вечер до WC и така си продължи, но тък от една седмица спя непробудно, единсвено имам проблем когато е пълнулуние или новолуние тогава заспивам доста трудно както предполагам ще е тези  дни  smile3556

Къде е тази група във facebook? Може ли някой да ми даде линк или ако е проблем на ЛС да се присъединя да гледам и аз? Предварително ви благодаря момичета! Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 65
И на мен ми се иска да се присъединя към групата във Facebook. Момичета кажете как да я намерим. Simple Smile
Виж целия пост
# 66
Привет и от мен! И моите гърди са  bombs Така бяха и като бях бременна с дъщерята. Тъжното е,че след кърменето, поне при мен, трудно устояват на гравитацията  Crossing Arms
Как да се включа и аз в групата във Фейсбук?
Виж целия пост
# 67
 Grinning Момичета,защо не четете първата ни страничка?Там освен картинки и термини се слага и подбрана,важна информация.Хайде копирам: За влизане във Фейсбук групата пишете на TheBlackWidow , ТиаРа или дениии

hakunamatata_ali всеки,който е боледувал някога от варицела си носи този вирус,без да заразява някого.Той си дреме там и при рязко спадане на имунитета,може да се прояви под формата на херпес зостер.Не е приятно.Лекува се и няма опасност за теб и беба,само подържай наистина имунитета си добър Simple Smile.Разбирам притеснението ти  Hug

Още нищо не съм купувала за бебето,което е не типично за мен  newsm78 .Обещала съм си да наваксам  Crazy

На йога ходя от септември и ми действа страшно добре,особено на мозъка  Mr. Green

Срещата на ЛЛЛ ще е неделя и на любимото ми място за хапване със синът ми Simple Smile Но отново имам вече програма за този ден  Crossing Arms

Май всички колички са по-добри от чиполино,поне по мнения на майките.Аз имах на кенгару и в интерес на истината се оказа,много бойна количка
Виж целия пост
# 68
Здравейте,

за фейсбук групата пишете ЛС на TheBlackWidow, за да ви изпрати покани Simple Smile

За количките на Hauck и аз смятам, че са по-добри от Чиполино, но някой беше споменал, че шаситата са им слабо място. Снаха ми има такава, купена от ebay и е много доволна, вече втора година я ползва без проблем  Grinning

 Hug на всички
Виж целия пост
# 69
Добър ден  Grinning
Оправила съм новата информация по темата, имаме вече и архив на темите  Laughing
Аз също нищо не съм купувала за беба, а така ме сърбят ръцете  Laughing Ама съм си дала свобода след Нова година да се вихря  smile3508
За Фейсбук вече са ви казали, ще хвана и аз да се присъединя тия дни  Mr. Green
Хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 70
Здравейте мами!
Не съм писала до сега, но ви следя и с удоволствие бих се присъединила към вашата весела компания. Добре, че поне на 6-тата тема успявам.
На 31 г. съм, първа бременност, термин 03.03.2013 г., чакаме девойка. От София съм. Излишно е да казвам колко сме щастливи и с какво нетърпение я чакаме  Grinning.
Поздрави на всички от мен, обещавам да съм редовна. Сега ще се запиша и в групата във facebook.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 71
Привет и от мен, бих искала и аз да се запиша в темата, първа бременност, термин 22 март (засега), чакаме момченце Grinning
Искам да питам бъдещите мами от Варна дали някоя ходи на йога за бременни и къде?
Виж целия пост
# 72
Здравейте!
Добре дошли Mimossa и Cookie-Lover!
Радвам се,че настроението е добро и че купувате вече разни неща за бебчетата.Аз все още нищо не съм купувала.Единственото нещо,което имам за бебка е един биберон-злъгалка на НУК,но той е подарък от леля и.
Момичета,имам въпрос,относно отпуските.Знаете ли дали отпуската ни за тази година има вероятност да ни изгори.Аз за тази година имам останали още 34 работни дни и няма кога да ги ползвам,защото от месеци съм все в болнични.Колеги казаха,че можело да посрещнем новата година само с 10 дни.Това нас засяга ли ни или има някакъв закон,който да ни пази?
Виж целия пост
# 73
Привет и от мен, бих искала и аз да се запиша в темата, първа бременност, термин 22 март (засега), чакаме момченце Grinning
Искам да питам бъдещите мами от Варна дали някоя ходи на йога за бременни и къде?

Привет и добре дошла сред нас Simple Smile
Аз се каня този петък да ходя на йога, една мама от Варна беше споменала тук в темата че ходи и й харесва. Допадна ми и на мен часа като време и дано не ми мине котка път, мисля и аз да пробвам тази или следващата седмица. Часовете са вторник и петък от 9.30ч, а адреса е ул.Петко Каравалов №26. Да не пиша и името на студиото , че да не станело като реклама. Ако искаш пиши на мен или на lokitoki /мисля така й беше ника/ на лични да ти напишем и името на йога центъра ако се интересуваш.
Виж целия пост
# 74
Здравейте!
Добре дошли Mimossa и Cookie-Lover!
Радвам се,че настроението е добро и че купувате вече разни неща за бебчетата.Аз все още нищо не съм купувала.Единственото нещо,което имам за бебка е един биберон-злъгалка на НУК,но той е подарък от леля и.
Момичета,имам въпрос,относно отпуските.Знаете ли дали отпуската ни за тази година има вероятност да ни изгори.Аз за тази година имам останали още 34 работни дни и няма кога да ги ползвам,защото от месеци съм все в болнични.Колеги казаха,че можело да посрещнем новата година само с 10 дни.Това нас засяга ли ни или има някакъв закон,който да ни пази?

А защо през Декември не излезеш в отпуска вместо да си в болничен /едва ли имаш и болничен за декември от сега/ и така ще посрещнеш новата година почти с 10 дни неизползван отпуск. Ще питам моята счетоводителка как е по закон и може да ти споделя нейното мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия