Хляб и обувки на масата

  • 22 118
  • 589
# 465
На никой не казвам къде, кога и колко да пазарува, ако някой иска може да стои в магазина от отварянето до затварянето му, след това може да спи с децата на паркинга в количките през нощта, явно са подходящи за много ситуации. Но ми е интересно защо ако мен ме дразни, това, че някой си вози детето в количката, яде в магазина, нямам право да се дразня?
Виж целия пост
# 466
Дразнете се, но не слагайте етикети "възпитан", "невъзпитан", "мърляч" и т.н. и да вадите изводи кой какъв и какво е, и как да постъпва.
И на мен не ми харесват много неща, но приемам, че всеки има негова причина да е такъв, какъвто е, да прави това, което прави и стига де не ми пречи и наранява лично, коя съм аз, че да го коря? Нещата не винаги могат да бъдат и да се случват като по книга (за етикеция). Не хода в чуждите обувки и нямам право да обиждам и давам тон в чуждия живот.

Щом проблема е в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време.
Това не ми звучи като дразнене, а като нетърсена препоръка.
Виж целия пост
# 467
Щом проблема е в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време.
Моля? Проблемът не е в магазините, а в толерантността и манталитета на пазаруващите в тях.
Ако ще ми плащаш покупките, ще пазаруваш откъдето кажеш, но айде моля, да не ми определяш от къде да пазарувам  Stop.
По същият начин и аз мога да кажа: като не ви харесват тичащи, невъзпитани деца, деца с кални обувки, возени в колички, не пазарувайте "в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време." Там магазинерката Гинка ще те обслужи ВИП и може и магазина само за теб да затвори, ако си й много симпатичен. Лично отношение ще получиш.
Прекалявате!
Ауууу, я ме светни в кой от големите хипермаркети обслужването е ВИП, и има лично отношение, искам такъв с удоволствие ще си пазарувам от там!
Виж целия пост
# 468
Аз само си разсъждавам, нали е форум, споделям мнение, забранено ли е? Не давам тон за живота на никого, и да искам не мога. Държа да подчертая, че това е мое мислене.
Виж целия пост
# 469
 Понякога се чудя дали българинът е само нетолерантен, или проклет и нетолерантен.
Напоследък си мисля, че е второто.
Приемете, че количките са мръсни, деца се возят в тях с кални обувки, в магазините пазаруват и бавни пенсионери, а освен това и хора с уврежданuя, нервни младежи, грозници и други лумпени, които безсрамно  ви нарушават хигиената и спокоиствието.
Имате право да им правите забележки, колкото и те имат парво да ви критикуват за щръкналите мустаци и явното влизане в критическата.
Виж целия пост
# 470
Щом проблема е в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време.
Моля? Проблемът не е в магазините, а в толерантността и манталитета на пазаруващите в тях.
Ако ще ми плащаш покупките, ще пазаруваш откъдето кажеш, но айде моля, да не ми определяш от къде да пазарувам  Stop.
По същият начин и аз мога да кажа: като не ви харесват тичащи, невъзпитани деца, деца с кални обувки, возени в колички, не пазарувайте "в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време." Там магазинерката Гинка ще те обслужи ВИП и може и магазина само за теб да затвори, ако си й много симпатичен. Лично отношение ще получиш.
Прекалявате!
Ауууу, я ме светни в кой от големите хипермаркети обслужването е ВИП, и има лично отношение, искам такъв с удоволствие ще си пазарувам от там!
Имаш проблеми с разбирането на написан текст ли Tired
Виж целия пост
# 471
Понякога се чудя дали българинът е само нетолерантен, или проклет и нетолерантен.
Напоследък си мисля, че е второто.
Приемете, че количките са мръсни, деца се возят в тях с кални обувки, в магазините пазаруват и бавни пенсионери, а освен това и хора с уврежданuя, нервни младежи, грозници и други лумпени, които безсрамно  ви нарушават хигиената и спокоиствието.
Имате право да им правите забележки, колкото и те имат парво да ви критикуват за щръкналите мустаци и явното влизане в критическата.

добави и глупав Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Явно, късогледа съм, не си спомням да съм обиждала някого с мнението си.
Виж целия пост
# 473
Добре де, "мърлявите" майки, дето возят хляб и кал едно до друго, обвиняват "чистниците" в нетолерантност.
Ами и обратното е вярно:Защо майките -"мърли" не са малко по-толерантни към "чистниците" и да не мятат децата всеки път в количката?Или при възможност да не пазарува цялата рода накуп?    Laughing

Хубаво е , когато призоваваш за толерантност, ти самият да я проявяваш.
Но да заявяваш :"Не ми пука на кого му харесва и на кого-не.Нали на мен ми е удобно!" , и в същото време да апелираш за толерантност, е ....меко казано, НАГЛО.   
Виж целия пост
# 474
Не ви ли се е случвало да си вземете количка с курешки?. ) Е на мен ми се е случвало. И в нея не съм си слагала детето.

Не и до днес. Мисля, че злата ти прокоба ме стига и днес налетях именно на количка с курешки. За това нещо пак изцяло са виновни майките, защото дават на децата си да гризат земели в количката, падат трохи и после привличат врабчетата. Цял птичи рой излетя като щракна стотинката.
Виж целия пост
# 475
Не ви ли се е случвало да си вземете количка с курешки?. ) Е на мен ми се е случвало. И в нея не съм си слагала детето.

Не и до днес. Мисля, че злата ти прокоба ме стига и днес налетях именно на количка с курешки. За това нещо пак изцяло са виновни майките, защото дават на децата си да гризат земели в количката, падат трохи и после привличат врабчетата. Цял птичи рой излетя като щракна стотинката.

Количките са на дупки и трохите падат вътре в магазина по пода.
Виж целия пост
# 476
Краси, количките са си мръсни и без деца в тях. Картофите къде да си ги сложа например?
И не, няма да си причинявам неудобството да се чудя кои да ми гледа децата, защото, видиш ли, в магазина има кисели клиенти.
И на мен ми се случва да ми е вкиснато, пазарувам бързо и се измитам, не правя забележки на чуждите деца.
Виж целия пост
# 477
Понеже все чувалите  с картофи се споменават, вие по колко картофи ядете, че ги купувате с чувалите?    newsm78
Моят мъж купува по 5 кг, в найлонова торба, и ми стигат поне за месец.
Май месец, при една обиколка из Родопите, купихме от един дядо до Смолян чувалче-20 кг, до преди месец имахме от тях.
Само картофи ли ядете?

Виж целия пост
# 478
Добре де, "мърлявите" майки, дето возят хляб и кал едно до друго, обвиняват "чистниците" в нетолерантност.
Ами и обратното е вярно:Защо майките -"мърли" не са малко по-толерантни към "чистниците" и да не мятат децата всеки път в количката?Или при възможност да не пазарува цялата рода накуп?    Laughing

Хубаво е , когато призоваваш за толерантност, ти самият да я проявяваш.
Но да заявяваш :"Не ми пука на кого му харесва и на кого-не.Нали на мен ми е удобно!" , и в същото време да апелираш за толерантност, е ....меко казано, НАГЛО.   


Или нямаш деца или имаш кой да ти ги гледа...
Виж целия пост
# 479
Добре де, "мърлявите" майки, дето возят хляб и кал едно до друго, обвиняват "чистниците" в нетолерантност.
Ами и обратното е вярно:Защо майките -"мърли" не са малко по-толерантни към "чистниците" и да не мятат децата всеки път в количката?Или при възможност да не пазарува цялата рода накуп?    Laughing

Хубаво е , когато призоваваш за толерантност, ти самият да я проявяваш.
Но да заявяваш :"Не ми пука на кого му харесва и на кого-не.Нали на мен ми е удобно!" , и в същото време да апелираш за толерантност, е ....меко казано, НАГЛО.   

  202uu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия