Хляб и обувки на масата

  • 22 118
  • 589
# 450
НАистина хората имат много свободно време, та само се оглеждат по кого да цъкат и с кого да се заяждат Simple Smile

Аз пазарувам като линейка, когато съм с децата Simple Smile Затова и винаги го правя в познати магазини. До 5 минути трябва да сме навън иначе няма спасение нито за мен нито за другите Simple Smile

Да са ми живи и здрави и двамата, но са големи хали. Мога да ги залъжа за малко, после става олелия. Може би, защото по принцип избягвам да влизам в магазин за хранителни стокис тях, те толкова се превъзбуждат, че реално не мога да ги спра. А слезнат ли от количката, тогава хаоса е пълен! И не не прекалявам. Винаги съм гледала с лек завист добрите и послушни деца  Heart Eyes  Моите са хали. Малко се поочовечват, но въпреки всичко предпочитам да не сме заедно в магазина Simple Smile

Затова мъжа ми е пазаруващия в къщата. Когато сме заедно обаче децата са в количката! Сори за тези, които го смятат за гнусно и нехигиенично, но иначе положението би било извън контрол. За общото благо е  Crazy
Виж целия пост
# 451
За чистниците в темата Simple Smile и какво ви пречи ако детето седи така в количката ?
Виж целия пост
# 452
На никого не пречи, краката му са отвън.
Виж целия пост
# 453
За чистниците в темата Simple Smile и какво ви пречи ако детето седи така в количката ?


А второто дете?
А ако е диво и не му е кеф да стои там. Дъщеря ми сама излиза от "столчето".
Предпочитам да се вози в количката, от колкото да истеряса.
Виж целия пост
# 454
И какво от това ако второто дете е вътре в самата количка ? Лично аз предпочитам деца седящи в количката, отколкото тичащи между хората Simple Smile
И както някой по горе каза, имате твърде много свободно време за да се чудите на кой да размахвате пръст...
и изобщо да ви имам проблемите Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Да де и аз това казвам. Simple Smile Нямам нищо против деца вътре в количката. Simple Smile
Виж целия пост
# 456
За чистниците в темата Simple Smile и какво ви пречи ако детето седи така в количката ?


 Ти май не можеш да се определиш от кой лагер си, от чистниците, или от движението "Децата - на седалката".
Виж целия пост
# 457
Много ми е интересно как са пазарували майките на тези, които си слагат децата сега в количките. Хайде да речем бабите, когато колички нямаше, явно не са пазарували, ама факт е, че деца са имали?
Виж целия пост
# 458
Много ми е интересно как са пазарували майките на тези, които си слагат децата сега в количките. Хайде да речем бабите, когато колички нямаше, явно не са пазарували, ама факт е, че деца са имали?

Ти спомняш ли си преди 25 години да е имало такива огромни магазини с колички от типа на Кауфланд.
Не, нямаше, имаше супермаркет, поне в нашия град, с две каси, не беше на самообслужване.
Майка ми не се притесняваше да ни остави сами да си играем на двора или вкъщи. Можела е да отиде до магазина. Ние също ходехме сами от доста малки.
Аз това сега не бих направила.
Друго което се сещам е, че когато бях дете, нашите никогане са пазарували на куп продукти.
Днес ще се яде боб и хляб и се купува това. Всеки ден купувахме мляко. Това е.
Виж целия пост
# 459

 Ти май не можеш да се определиш от кой лагер си, от чистниците, или от движението "Децата - на седалката".
Ти май не четеш Simple Smile и определено не изпадам в див потрес ако видя дете в кошницата Simple Smile
така че определено не съм в лагера на чистниците Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Щом проблема е в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време. Наистина човек да се зачуди как са пазарували хората, голяма мъка трябва да е било, аз имам двама братя, разликата ни няма 2 години помежду всеки, направо да я ожали човек майка с пазаруването, то не е имало колички където да ни сложи, какво сме яли не ми се мисли, сигурно на фотосинтеза сме я карали.
Виж целия пост
# 461
Щом проблема е в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време.

Там е по-скъпо, а и няма избор.
Виж целия пост
# 462
Да, и аз слагам моята така в количката, друг е въпроса колко мирна стои там.Обикновено след 5 минута напира да скача долу и едва я удържам, като влезе в магазин и тя полудява, затова предпочитам сама да пазарувам.
Виж целия пост
# 463
За чистниците в темата Simple Smile и какво ви пречи ако детето седи така в количката ?


А, супер снимка. Така детето цапа ли нещо? Има ли хляб и обувки на масата? И аз си возя моето дете по този начин, та питам да си сверя часовника.
Виж целия пост
# 464
Щом проблема е в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време.
Моля? Проблемът не е в магазините, а в толерантността и манталитета на пазаруващите в тях.
Ако ще ми плащаш покупките, ще пазаруваш откъдето кажеш, но айде моля, да не ми определяш от къде да пазарувам  Stop.
По същият начин и аз мога да кажа: като не ви харесват тичащи, невъзпитани деца, деца с кални обувки, возени в колички, не пазарувайте "в големите магазини, не ходете там, малки има достатъчно, пред блока, зад блока, магазин да искаш на днешно време." Там магазинерката Гинка ще те обслужи ВИП и може и магазина само за теб да затвори, ако си й много симпатичен. Лично отношение ще получиш.
Прекалявате!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия