Хляб и обувки на масата

  • 22 118
  • 589
# 510
Тихо! Откъде накъде ще казваш на кой къде да пазарува Naughty забранено е! И откъде накъде в другите държави ще може де се из...... в количката, пък тука да не може. Първо отиваш в чужбина, гледаш как се пазарува там и тогава се връщаш тука да пазаруваш.
Виж целия пост
# 511
Те в Япония, децата сами си почистват училищата, например.
Да не говорим и за други работи какво правят... Ама като гледам никой не се е засилил да повтаря видяното. То сигурно щото само до Ирландия са стигали, където си возят децата в количките за пазаруване и затова...
Виж целия пост
# 512
Тихо! Откъде накъде ще казваш на кой къде да пазарува Naughty забранено е! И откъде накъде в другите държави ще може де се из...... в количката, пък тука да не може. Първо отиваш в чужбина, гледаш как се пазарува там и тогава се връщаш тука да пазаруваш.
Хах, че аз докато бачках в Германия по преустройството на най-различни хипермаркети, един колега германец започна да краде като циганин, де каквото му падне. Що ли не се поучих от него, като ще следваме сляпо всякакви чужбински изгъзици.
Виж целия пост
# 513

Идете и кажете на някоя австрийска, исландска или шведска майка, че е невъзпитана простакеса, задето си е сложила детето в количката. Много весело ще се получи.

Те някакъв по-висш сан ли имат, изброените чуждоземки?
Виж целия пост
# 514
Абе хора, вие сериозно ли се дърляте за някакви си пазарски колички? Къде видяхте 9-годишни деца в тия колички???? Аз досега съм виждала само деца, седнали в горната част, като на показаната снимка. И освен да ритнат с "калните" си обувки този, който ги вози, друго няма какво да направят.

Изобщо във форум за майки в почти всяка тема непоносимост към деца. Уникално! Тичат вкъщи - о, не, недопустимо, ядат на детската площадка - скандално, ходят с родителите си в супермаркета - възмутително.... Rolling Eyes
Да се чуди човек тия деца наши ли са, откъде пък се пръкнаха такива вредители, все на някого пречат...
Виж целия пост
# 515
Къде видяхте 9-годишни деца в тия колички????

Това аз го споменах, че си нямах друга работа  Laughing Синът ми, личен момък възголям, се повози веднъж в едно двуетажно "Метро", понеже беше вървял 10 км. преди това и не му се щеше да броди още толкоз из магазина. Жената на входа го чу как се оплаква, че е изморен и сама предложи. Обаче случката се случва на Марс, както казах. На другите планети дамите припкат по пантофи за хляб, хората тънат в кал до уши и връзват децата си пред входа. Mr. Green
Виж целия пост
# 516
Ми аз пък се возя на количките, особено в Метро, където има човек да стъпи, да се бута с единия крак и да се придвижва по-бързо из магазина. )

Вече ще знам как да процедирам. Всеки път, в който реша да слагам дъщеря ми с мръсните крака в количката ще купувам и по едно шише белина.
След като я извадя, ще сипвам порядъчно количество от белината в-у количката, за да е сигурно, че е чиста.
Пък после кой, каквото желае да си слага в нея....
Виж целия пост
# 517


Изобщо във форум за майки в почти всяка тема непоносимост към деца. Уникално! Тичат вкъщи - о, не, недопустимо, ядат на детската площадка - скандално, ходят с родителите си в супермаркета - възмутително.... Rolling Eyes
Да се чуди човек тия деца наши ли са, откъде пък се пръкнаха такива вредители, все на някого пречат...

+1
Виж целия пост
# 518
Колко сте оригинални:) Дори гениални. Няма толкова смях, тази тема е за номинация!
Виж целия пост
# 519
На другите планети дамите припкат по пантофи за хляб
И после със същите пантофи стъпват по килима вкъщи.  Mr. Green Или имат пантофи за навън? Thinking
Виж целия пост
# 520
Само не разбрах, как пък краката на детето ми са по-мръсни от кутията за мляко, по която са тичали плъхове, да речем.
Виж целия пост
# 521
Абе хора, вие сериозно ли се дърляте за някакви си пазарски колички? Къде видяхте 9-годишни деца в тия колички???? Аз досега съм виждала само деца, седнали в горната част, като на показаната снимка. И освен да ритнат с "калните" си обувки този, който ги вози, друго няма какво да направят.

Изобщо във форум за майки в почти всяка тема непоносимост към деца. Уникално! Тичат вкъщи - о, не, недопустимо, ядат на детската площадка - скандално, ходят с родителите си в супермаркета - възмутително.... Rolling Eyes
Да се чуди човек тия деца наши ли са, откъде пък се пръкнаха такива вредители, все на някого пречат...
Стига с тая снимка. Горната част е предназначена точно за возене на деца и използването ѝ не е предмет на настоящата тема.

И стига с тая непоносимост, хората изразиха нетърпимост към стъпването в пазарските колички, не към децата.
Айде да не си обясняваме като на първолаци.


А чуждоземците как генерално и по подразбиране са изключени от редиците на профаните е просто смехотворно.
Виж целия пост
# 522
изброените чуждоземки  са част от средната класа, работещи родители с деца, които не разполагат с орда роднини, готови да гледат въпросните деца, докато мама и татко пазаруват.
Ние пазаруваме след работа, заедно с двете деца. Дали да не си оставя децата у дома, после да се върна до магазина за пазар, или да слагам намордник и каишка на хлапетата, щото може да обезпокоят някоя принцеса, родила се на неправилното място и в неподходящото семеиство.
За пенсиите кво се предлага не разбрах. Те са едни такива туткави, ръцете им треперят, броят стотинки...Ужас!
Които е изискан, да бъде така добър да си наеме съответня персонал и да не се меси с плебса. То само с едни прибори за омари не става работата.
Виж целия пост
# 523
Тиквичката ми тя. И ти ли сън не спиш, заради тези прибори?
Виж целия пост
# 524
Първо отиваш в чужбина, гледаш как се пазарува там и тогава се връщаш тука да пазаруваш.
Ми тя тЪз мода с хипермаркетите, тип Смесен магазин,  от чужбината дойде...   Laughing
Преди да нахлуят така , си беше супер....месарския магазин си е за месо, фурната е за хляб, млекарницата е за млечни, железарията е за пирони.И нямаше начин да омешаш хляба с отровата за мишки.
А сега, нали сме модерни, гледаме какво правят в чужбината.......    Mr. Green


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия