И аз лепнах някакъв вирус, а и на работа е кучешки студ, едвам изтрайвам 4 часа. Колегите ми почнаха да окапват един по един.


Пристрастена домакиня съм,макар че на моменти ми иде да яхна вятъра и да покажа среден пръст на мъжкополовия елемент,който в последно време редовно ми роши прическата 
аз се подсилвам с вода, мед и сок от лимон, сок от полски бъзак, орехова тинктура и чай. Само прополиса пропускам сега, че ми свърши. Температура не вдигам. В къщи бивам, но ида ли на работа и ме втриса направо. 



ей тъй да не отива напразно. 
Пристрастена домакиня съм,макар че на моменти ми иде да яхна вятъра и да покажа среден пръст на мъжкополовия елемент,който в последно време редовно ми роши прическата 

Наложи ми се и пътувах за едно денонощие извън София. Болна съм и аз... Пия прахчета разни, кошмари ме преследват и в сънищата ми в часовете, когато мога изобщо да поспя...

ей тъй да не отива напразно.
Препоръчани теми