КГБ = Клуб на Готините Баби - 128

  • 42 652
  • 717
# 405
Макавели при вас слънце при нас мъгла гъста.
al4ojb, Гъбка,Яжка, Нели благодаря ви. Hug
Виж целия пост
# 406
Добро утро, милички мои!   love001 txtloves
Макавели, Мари, мерси за благото разбуждане!   food010
Дидиа, Нели - здравейте, че сте на линия.
Шпунци, теб пък те сънувах.
Аз мърдам. Ама много работа и не мога да се добера до компа за друго, освен за работа.
А толкова хубаво и благо ми става като надникна тук... Всичко ми се намества.
Не ми се сърдете - такова време дошло при мен.
Ако има срещички или подобни - звънкайте, моля Ви.
Много хуууубава неделя ви желая! Гозбите ви до тук ухаят.
 cook cook Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Виж целия пост
# 407
           
             Мари М,благодаря за кафенцето,но линка отдолу не ми се отваря!  
            
newsm78 сигурно щото не съм се разсънила още  Simple Smile и съм объркала нещо. При мен се отваря.

Здравче  Hug

Виж целия пост
# 408
Добро утро момичета !!!
Ранобудните ми те бе !Много рано си пиете кафето ?Аз днес правих палачинки и нямах време да ви поздравя ,но сега съм тук   love001  food002  food010
Сега чакам да стане 10 часа и отиваме да купим на моето майче една пералня ,че тя милата до сега се мъчеше с рига  Shockedсещате ли се все няма парички .От както татко почина тя много много не държи да има хубави неща ,а татко все от хубави та най скъпото купуваше ,но ...Сега като я види от небето ,че има такава хубава пералня ще се зарадва  newsm03 А аз два пъти повече ,като знам ,че ще помогна с нещо .Само дано да стане лесно с маркучите ,че там е нямам думи  Praynig
Довечера като се прибера ще ви докладвам .
БЛАГОДАРЯ ви за кафенцето и БЛАГОДАРЯ ,че ви имам и открих ,защото съм щастлива с всички вас   love001  love001  love001 newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 409
                Здравчееее  Laughing Laughing Laughing Ти се появявай все пак с по един емотикон! Laughing
                За среща се очертава 16 декември!Казвайте кой може да се появи и кой-не! Peace
Виж целия пост
# 410
Ето съм и аз. Целувам ви момичета страхотни. Като влезох днес в темата и ми стана едно топло и приятна, макар навън да е мъгливо, а пък и сърцето ми се е свило. Благодаря ви за уюта, кото създавате с думички, с картинки и музика! Здравче, а пък теб като те зърна по това, есенно-зимно време  се сещат винаги за разкошната тиквената супа, чиято рецепта сподели преди година-две. Ей сега ще я направя.  Laughing

Няма да отделям време на всички, уви, няма да успея, но моля да няма сърдити.  Hug

Диди, честит рожден ден на чаровницата Мими! Да е все такава лъчезарна, ученолюбива и все радости да имате с нея!

Диде, няма що голям букет от емоции си имала тези дни, направо си за разказ. Добре , че крадците не са успяли да откраднат още вещи от дома на дъщеря ти. На Неда скоро да оздравява и пак да започва да лудува. А за отклонението, което, то сте направили покрай нашата вила ти съчувствам, най-вече на мъжа ти. Незнам дали си спомняш, че миналата година те предупредих да не минавате оттам, че ще си разбиете колата. Ама, явно си забравила. А пък дедито да не ти се сърди, а да е запомнил той откъде трябва да се мине. Това на шега, разбира се, ама да не разчита само на навигатора.  Laughing Ама, като знам, че и моят е същия няма какво да коментирам.  Heart Eyes


Шпунци, честит юбилей на милата ти майчица! Да ти е жива и здрава, все такъв дух   и да се радвате още много години една на друга!
чака.


Жабче, добре си се завърнала!


Яжка, хубаво среща сте имали с двете дами, дано се разписват отвреме навреме. А снимки няма ли?

Мелче, дръж фронта, дано скоро да те изпишат! Джили как си скъпа? Айша, Танита, скорошно оздравяване.


Аз също продължавам да се боря с разни болести, пирхождам в съсдената болница , но се надявам скоро да съм във форма.  Simple Smile

Хайде, девойки, със здраве!





Виж целия пост
# 411
Ето ме и мен поспаланата Hug Laughing
Днес е неделя и толкова включвания,направо сме като кошер Laughing
Тук е мрачно и нищо не ми се прави и аз мислех да украсявам,но тази година нещо ми е тегаво Rolling Eyes
Галка, Hugхубав подарък сте подготвили  за майчето ще и сгреете сърцето Heart Eyes
Скъпи момичета,благодаря за кафенцата и мелодиите Hug
Здравче,драго ми е да те зърна   bouquet
Маринка дано  bouquet здравословния проблем се овладее  bouquet
Варненки и ние трябва да забием предколедно една срещичка,ами да изпратим тази година Close-mas:,не знам но за мен беше трудна и напрегната,но Надеждата умира последна Laughing
Прегръщам всички  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 412
                Маринка,дедито е свикнал с навигатор и......забравил,че навигатора е баба вече! Mr. Green Ама разбира се,че съм забравила  Embarassed Embarassed Embarassed за предупреждението.Сетих се на 10 - тина метра,а дядото мърмори защото трудно направи маневрата за обратно. Mr. Green
                Бързо оздравявай,че другата неделя се надявам на срещичка с всички ви!Има ваучери за най-малко 16 човека! Laughing
Виж целия пост
# 413
                Здравчееее  Laughing Laughing Laughing Ти се появявай все пак с по един емотикон! Laughing
                За среща се очертава 16 декември!Казвайте кой може да се появи и кой-не! Peace
Вероятно АЗ!!!
Виж целия пост
# 414
Ехооо!
И аз днес мислех да украсявам, обаче всичко е нагоре с краката- какво ми ти украсяване! Докато дойде всичко на мястото си - и ще съмне. Още повече, че днес съм и "баба по заместителство". Дечицата на приятели, приятелчета  на Йойо, няма къде да ги дяват - та при мен. Да не ми примъчнее за моите. Девойките - щерка и племенница - са на био-градинарство, та така се добрах до компа. Йойо при другата баба. И до довечера - свобода! /за шетня  Crazy/
 wash hang newsm55 newsm79
Виж целия пост
# 415
Естествено, че девойките са въоръжени с лични лап-топки, ама в техните стаи не се лови безжичния.
Виж целия пост
# 416
Да ви почерпя  Laughing
Да ни тръгне леко неделята и поприсядайте момичета оставете го това шетане, то край няма да има.
Виж целия пост
# 417
Добър ден , девойки!  bouquet
Излязох сутринта и ей сега се прибрах. Crazy
Хайманосвах с приятелки , после на кафенце до морето.
Едно слънце е пекнало , страхотно временце , никак не ни се прибираше. Grinning
Аз още преди 10-ина дена украсих коледно. Тук украсът ли улиците и
светнат ли украсата и елхата пред общината и аз почвам. Та съм украсена от всЕкъде. Mr. Green
Хубав остатък от деня.  Hug
Виж целия пост
# 418
                Здравчееее  Laughing Laughing Laughing Ти се появявай все пак с по един емотикон! Laughing
                За среща се очертава 16 декември!Казвайте кой може да се появи и кой-не! Peace
Вероятно АЗ!!!


и аз съм там.
Иначе май болестта ми мина - сутринта се събудих свежа като репичка.
Излизахме с Пламен, но с колата. Не ми се украсява още.
Виж целия пост
# 419
Ох, мили момичета, от вчера се каня да пиша и все не стигам до компа. Честит рожден ден на майчицата на Шпунци. Да й е жива и здрава още дълги години. Диди, и малката Мими да расте щастлива и усмихната и много да ви радва. И дано повече да няма такива екшъни покрай теб.
Галка, хубав подарък за мама. Ще се зарадва много на Изаура и дано да й служи безотказно дълги години.

               
                За среща се очертава 16 декември!Казвайте кой може да се появи и кой-не! Peace

Пишете ме и мен!!! Дано само да не ми мине котка път  Wink
Жабче, засрами се,  newsm78 какво е това слънце, море и хайманосване по Коледа  Thinking А ние мръзнем тука и се чудим къде да се сврем на по-топличко.  Прати малко слънчице и към нас пък ще почерпим за жеста  Hug
Хубава вест за Мелчето! Дано в понеделник да си е вече вкъщи  Praynig
Аз напук на мъглата и дъжда днес ходих до Симеоново с една приятелка на кафенце и на тортичка, че не бяхме се виждали няколко месеца. Сигурно я знаете тази сладкарница "Романс", страхотни неща предлагат и едва си намерихме място, такава навалица още в 10 ч. сутринта. Някой път може да идем до там, заслужава си пътя.
Отивам да понагледам манджата, че имам гостенче - племенницата - и трябва да го нагостя, детето.
Прегръщам ви всички и ако мога ще вляза по-късно да ви нагледам.  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия