КГБ = Клуб на Готините Баби - 128

  • 42 652
  • 717
# 420
Мамси , тук вчера беше хладничко и днес използвахме слънчицето.  Peace
Иначе тук няма тез студове като в БГ. Въпреки , че застудява. Нощните Т стигат до 5-6 ,
но дневните биват до към 18 стигат. Въпреки , че има и много топли дни.
Най-дебелите дрехи с които излизам са един половер и отгоре дънков елек без ръкави и
подплата. Grinning Екстра ми е. Снощи за сефте пусках духалката за 10-15 мин. През деня
до към 15 часа съм на широко отворена балконска врата.  Mr. Green
Бе , к'во да кажа - екстра ни е тука от към дебели и тежки дрехи и ботуши.  Crazy

П.П. Ето една декемврийска снимчица да си ме спомните.  Joy

http://media.snimka.bg/4986/016227473.jpg?r=0 
Виж целия пост
# 421
               Eто ме и мен!
               Разходихме се с дедито до новия Мол - нищо особено,но пък ни е близо  Laughing Вече си имаме и Карфур ,а и нова Била ни отварят на Бъкстон.Прескочихме и до ИКЕА-та та си купих едних вази за декупажа.Да има с какво да се занимавам,ако ми остане свободно време.
               И мен бройте за срещата и дано.....не ми мине котка път!
               Изчезвам,че работа ме чака!
Виж целия пост
# 422
Жабката, същата си си. Не виждам нужда от диета, поне от снимката.
Болестта ми мина окончателно. Какво беше това вчера  newsm78 но се преборих.
Дидиа, каня му се на новия мол, но догодина.  Laughing
Виж целия пост
# 423
  Добър вечер ,момичета!
  Само се обаждам,прибрах се преди малко.Успях да изпреваря лошото време и приключих със задачите извън София.От утре ще имам възможност да си организирам работата,за да дойда на срещата.Бройте ме!
   Сега смятам да лягам.
   Лека нощ!
Виж целия пост
# 424
Айша , нещооо двойни цици ми се заформят. Mr. Green
Таз сланинка трябва да я туширам , че празниците тропат и се
почва с яденето , все едно за последно ядем.  Laughing
Даже мисля , на Роси рецептата за зелевата да почна.
Да ускоря малко процеса.  Crazy Жената ми я пусна още
лятото , ма аз все отлагах , но времето й дойде. Ще линея.  Laughing
Яжка , стига тича , бре жена. Все бързаш , все тичаш и твойта
не е лесна , ма спри се малко.  Hug
Виж целия пост
# 425
  bouquet  bouquet  bouquet
ПРИВЕТ И ОТ МЕН-РАДВАМ СЕ ЗА ЖАБЧЕТО-НЕКА НИ ПРЕДАДЕ НА ВСИЧКИ НИ ОТ СВОЯ ХЪС.АЗ ВЧЕРА СИ ПОТЪГУВАХ КАТО СИ ПРАВЕХ РАВНОСМЕТКА АКО БЕ СИНА НИ СРЕД НАС, НО ...ЖИВОТА КАКВОТО НИ СЕРВИРА-ЧАКАМ С ОГРОМНО НЕТЪРПЕНИЕ ДРУГОТО НИ МОМЧЕ ДА СЕ ЗАДОМИ.ИЗВИКАХ СЪПРУГА МИ ДА СИ ДОЙДЕ ОТ СЕЛО И-НА ВИЛАТА, ПОНЕ ТАМ МАЛКО СЕ РАЗСЕЙВАМ С РАБОТА-КОЛКОТО СИ ИСКАШ-БЯХА НИ ДАЛИ ЕДНА ТОРБА С ДЮЛИ-НАПРАВИХМЕ 30-НА КОМПОТА,10-НА СЛАДКА И ДАЖЕ И ЖЕЛЕ -БОРИХ СЕ С ИЗСЪХНАЛИЯ ТРОСКОТ И ПОИЗМОРЕНИ СЕ ПРИБРАХМЕ.
А И АЗ СИ МИСЛЕХ ДА ПРАВЯ УКРАСА, АМА ПУСТО КАТО НЕ МИ Е ПРАЗНИЧНО.ДАЙ БОЖЕ ПРИ ВАС С ВНУЧЕТАТА ДА Е ПО-ТЪРЖЕСТВЕНО, А КОЛКОТО ДО КРАЖБИТЕ-ПРЕЖИВЯЛИ СМЕ ГО НО...КАТО СИ ПОМИСЛЕТЕ, КОЛКО Е ПО СТРАШНА РАЗДЯЛАТА-ТЕ СА КАПЧИЦА В МОРЕТО.АМА СТИГА СЪМ ФИЛОСОВСТВАЛА АМИ ДА СЕ ВЗЕМА В РЪЦЕ И СЕ СРЕЩНЕМ ПОНЕ ВАРНЕНКИ.
ЖЕЛАЯ ВИ ОТ ХУБАВИ, ПО-ХУБАВИ НЕЩА ДА ВИ СПОЛЕТЯВАТ И ДЕТСКИЯ СМЯХ ДА ВИ РАЗВЕСЕЛЯВА!!!
Виж целия пост
# 426

Здравейте кагебейки! Hug

Макар и със закъснение:

Дидия, честит рожден ден на Мими! newsm51
да е здрава, да има щастливи детски дни, неотразими,
Да е първа в училище, в игрите,
да е най-добра сред най-добрите! thumbsup


Шпунц, честит юбилей на майчицата ти! newsm51
Да ти е жива и здрава още много години! thumbsup



Аз днес се "смлях" от работа, нали вчера струвахме на майка ми една година, всъщност деня е утре, се събрахме в къщи повече хора, обяда беше в заведение, в къщи сестра ми свари само житото, но работа да искаш! Laughing
Диляна и Бори заминаха тази сутрин с приятелка и сина й, с ваучери на СПА в Търново, чаках ги да тръгнат към 9 часа, че като я метнах, тупах пътеки, прахосмукачка, стирка, прах бърсах, Изаура изпра два пъти чаршафи, мих тоалетна, баня........чак в 15 часа се изкъпах и трупясала легнах!
Близнаците вчера какво си играха на моя комп, нямам фейсбук, излиза името на Стефан- внука, дъщерята по телефона ми казва какво да правя, уж правилно натисках туй-онуй, обаче съвсем се обърка, даже вече изобщо го няма фейса! Ужас! Бори ще се върне във вторник! Ще лудна! Mr. Green
Оплаках ви се! Hug

Уж съм оздравяла, /но не съвсем/ не кашлям, малко носа ми ми прави мизерии, но слабо поне усещам аромати...........на оправяне отиват нещата!

Майче, бързо възстановяване! Heart Eyes

Яге, радвам се, че си се видяла с Надето и Джейда! Дано наистина да започнат да пишат! Laughing

Дидия, много съжалявам за всичко, което си преживяла! Hug Heart Eyes

Мамси, хубава разходка си направила! Hug
Не съм ходила в тази сладкарница, но са ми разказвали, че е много хубава и със страхотен асортимент на сладости! А аз сладко и тестяно обожавам! tooth

Здравче, днес сме били на един хал, слугинки! Heart Eyes

Жабче, ама в тази Испания ти се подмлади и разхубави още повече, супер си, каква диета говориш, нямаш нужда, хапвай си, пийвай си и се разхождай по къс ръкав, докато ние тук шляпаме с ботуши, шалове и шапки! cold

Галка, купихте ли Изаура на мама? Hug

Маринка, бързо оздравявай, че кагебейска среща се задава в София града! Heart Eyes

Варненки, съгласна съм за предколедна среща, казвайте датата, дано да е преди ваканцията на учениците, че ще идват внуците-близнаците, баба да е край тях! Laughing

Миме, оздравя ли, прогони ли кашлицата? Heart Eyes

Много дълъг пост стана, затова:

ЛЕКА  НОЩ ! smile3524
Виж целия пост
# 427
Е сега ще ви досаждам , пиша ли пиша , ма трябва да наваксам.  Joy
Дими , то мила к'во да ти кажа , няма лесно и при мен.
Но някак съм в друг свят , други хора и настроението препокрива лошото. Peace
Минахме първите 5 месеца в голяма агония , без средства и работа , на 3000 км. от БГ.
Но , само позитивно мислени , много усмивки и оцеляхме , изплувахме и сега не се
и обръщаме назад. Всеки знае себе си , но според мен Господ дава изпитание на силните и добрите.  Grinning Много гушки и си създай настроение доколкото е възможно.  Hug
Децата , внуците са далеч , втора год. няма да се приберем , но нали сме тук заради тях.
Поне подаръците и средствата за празниците сме им осигурили - какво повече от това.
Пък има телефони , компютри , по-добри време ще дойдат и що е празник все е пред нас.
Господ пред нас и ние след него.  Heart Eyes

Танчеее , казвай к'ва е болката за фейса и ще помагаме.  Hug
Знам какво е без компютър ,  Mr. Green как ли сме живяли преди , много пъти се чудя.  Crazy


Виж целия пост
# 428
Танче Hug Hug,най-горе в дясно  на страницата на фейса пише НАЧАЛО кликни на триъгълничето до него и ще ти излезе меню-натисни ИЗХОД и ще излезеш от профила на внука си ,след това излиза страницата на фейсбук-горе в дясно пише е-поща или телефон попълни го и след това има парола напиши числата Натискаш ВЛИЗАНЕ и си готова в твоя  профил
Виж целия пост
# 429
Танита, вече са ти обяснили за ФБ. Дано стане работата. И аз щях да пиша същото.
Жабката, не само без компютри сме живели. И телефоните бяха кът. Като студентка в Търново за да се  обадя  на майка ми събирах монети по 50 ст. и от уличен телефон. Или когато отида на гости на родата поръчвах разговор за сметка на София. Та с телефонистка, няма набиране. Как ли са били спокойни за нас? А сега само си измислям какво да попитам Ани за да и чуя гласа.
То и новините тогава какви бяха - преизпълнили петилетката, посрещнали делегация от братска партия, в спорта - победили гнилия капитализъм.  Joy
Виж целия пост
# 430

То и новините тогава какви бяха - преизпълнили петилетката, посрещнали делегация от братска партия, в спорта - победили гнилия капитализъм.  Joy

Айша,супер си!!!!!!!! rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 431
Joy Joy Joy Joy За тел. спомен нямам ,
явно без тях съм била добре. А сега , само ми бъркат в кесията и то дълбочко.  Mr. Green
Но , за петилетки и делегациите , как не , помня и още как.  Laughing
Пълно затъмнение , на всеки му куца нещо , а ние най-развиващата се държава. hahaha
Бе добре си беше май.  Rolling Eyes Айде да не се оплаквам и сега не е прекалено зле.  Grinning
Виж целия пост
# 432

Милички, мои, обичам ви! Heart Eyes Hug
Точно това ми диктува и Росито, направих го, но ми излиза "ГРЕШНА ПАРОЛА", искам да си направя нова регистрация, ама съвсем нова, но пък тогава излиза "ИМА ПОТРЕБИТЕЛ С ТАКАВА ....." забравих какво, не парола май поща ли беше.....!  newsm78
Е.........то нито в старото те пуска, ни в ново те приема! Mr. Green
" .ба са мааму", к,во иска не знам! newsm78 Mr. Green

Ще си седя два дни без! Това е истината! Уж българин го измислил компютъра, пък много сложен бе! Joy

Няма да се ядосвам, то единия ден мина, утре ако даде времето като хукна, чак вечерта ще ми трябва, ама нямааааа.......... и те във вторник живот и здраве трябва да се върнат! hahaha
Ще се наредят нещата, само здраве да е! thumbsup


Лека  нощ и сладки сънища, приятелки грижливи и услужливи! Heart Eyes Hug Two Hearts
Виж целия пост
# 433
Танче , да не си объркала нещо?
Утре пробвай пак , дано успееш. Ако не Бори ще нареди нещата.  Hug
А за нова регистрация бъб ФБ ще ти трябва и нов имейл , затова не можеш
да направиш нов профил.  Peace
Виж целия пост
# 434
Танита, първо провери буквите - дали са на кирилица или латински.
След това разгледай - някъде трябва да има и опция Забравена парола. Като кликнеш на нея и си въведеш и мейл адреса на него ще ти изпратят линк за влизане.
Лека нощ от мене, че утре работа - месечно приключване ме чака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия