Пума....взех си за 80 лв от магазина на Полтава (след новите блокове, на ъгъла с улицата, водеща към Симеон Велики). Имаше и детски по 60 лв......много съм доволна = удобни, меки, не съм усетила да пропускат....

Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна. 
Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна. 


Но сега не знам, може за 2 години да са променили нещата. Иначе май нищо не носехме допълнително, там на място попълваш молба, май акт за раждане вземи за всеки случай, че не помня...

за "Здравец"! Но си е обяснимо, все пак Пипи е една група с Дария на Моарейн.

Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна.
Това е един от най-лошите гинеколози в Търново.
Препоръчани теми