Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 65 288
  • 724
# 165


Пума....взех си за 80 лв от магазина на Полтава (след новите блокове, на ъгъла с улицата, водеща към Симеон Велики). Имаше и детски по 60 лв......много съм доволна = удобни, меки, не съм усетила да пропускат....
Това да не е магазин БАРТ?
Виж целия пост
# 166
Малко ми е неподходяща намесата може би, понеже съм много малка да бъда мама, но пък съм от Търново. Simple Smile
Може ли да споделите някакви отзиви за доктор Маринова? Май пак имам гъбички и ще се налага да ходя на лекар.  Sad Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна.
Виж целия пост
# 167
Малко ми е неподходяща намесата може би, понеже съм много малка да бъда мама, но пък съм от Търново. Simple Smile
Може ли да споделите някакви отзиви за доктор Маринова? Май пак имам гъбички и ще се налага да ходя на лекар.  Sad Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна.
кабинет 412-413

пон. 09-17ч.    четв. 12 - 16ч.
вт. 08 - 16ч.     пет. 08 - 14ч.
ср. 09 - 14ч.

тел.660 265
       660 282
gsm.0888 406 125

Аз съм доволна от д-р. Маринова!
Виж целия пост
# 168


Пума....взех си за 80 лв от магазина на Полтава (след новите блокове, на ъгъла с улицата, водеща към Симеон Велики). Имаше и детски по 60 лв......много съм доволна = удобни, меки, не съм усетила да пропускат....
Това да не е магазин БАРТ?
....срещу него, на ъгъла...Магазинът е за маркови спортни стоки  Wink
"Барт"не е между блоковете  Wink
Виж целия пост
# 169
Момичета, в кое фото правят чаши с отпечатана върху тях моя снимка? И колко горе-долу струва една?
Виж целия пост
# 170
Момичета, в кое фото правят чаши с отпечатана върху тях моя снимка? И колко горе-долу струва една?

Fuji (в Мола), Кодак (на ул. "Васил Левски), Happy Photo (срещу Театъра)... Вероятно има и на други места, както и в рекламните агенции. Мисля, че е някъде 10-15 лева за 1 чаша. И в Мола поне им отнемаше седмица. Може да провериш и в този сайт Simple Smile

*Светли коледни празници, момичета!* Hug
Виж целия пост
# 171
Я кажете подробно, как и кога се подават документите за градина.
Кога- то е ясно, на втори януари, трябва ли да се носи нещо, или от градината дават молба за кандидатстване?
По- добре ли е да подадем документи в три градини, отколкото във всички?
И ако може топ три на градините, много ще са ни от полза.
  bouquet

Весели празници, момичета!!!

ЦДГ Здравец май ми хареса, мнения?
Виж целия пост
# 172
Дари, по времето, когато ние кандидатствахме за градина, след като подадох молби за 2 градини, после го използваха срещу мен с довода, че не можело така.  Tired  Но сега не знам, може за 2 години да са променили нещата. Иначе май нищо не носехме допълнително, там на място попълваш молба, май акт за раждане вземи за всеки случай, че не помня...

А за ЦДГ Здравец мога до утре да ти говоря. Пиша тука, може и някой друг да го интересува. Много сме доволни, чудесна градина, чудесен персонал, много, много добро отношение към децата. Занимания, развлечения, тържества, празници, разходки, всичко на ниво. На мойта хубостница много й харесва там. Храната им е добра. Страхотни педагози са се събрали там. Ами това е в общи линии, няма нещо, от което да не съм доволна. Бебето, живот и здраве, като стигне до момента с градината, там ще го запиша и него, задължително. Ако нещо съвсем конкретно те интересува, питай.  Hug
Виж целия пост
# 173

И ако може топ три на градините, много ще са ни от полза.
  bouquet


Аз останах с впечатление, че ако искаш конкретна градина - трябва да имаш връзки. В противен случай ще те насочат по адресна регистрация. Поне две мами познавам, които бяха подали документи за две градини, които не са им в района, а бяха приети в трета (за която не са подавали документи), но пък им е в района. Peace
Виж целия пост
# 174
Още един  newsm10 за "Здравец"! Но си е обяснимо, все пак Пипи е една група с Дария на Моарейн.

Подготвяте ли празника? Днес с Пипи правихме гирлянд от лентички, които тя наряза от гланцово блокче Simple Smile
Виж целия пост
# 175
M0NIQUE, благодаря за подробната информация   bouquet

Виж целия пост
# 176
Малко ми е неподходяща намесата може би, понеже съм много малка да бъда мама, но пък съм от Търново. Simple Smile
Може ли да споделите някакви отзиви за доктор Маринова? Май пак имам гъбички и ще се налага да ходя на лекар.  Sad Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна.
кабинет 412-413

пон. 09-17ч.    четв. 12 - 16ч.
вт. 08 - 16ч.     пет. 08 - 14ч.
ср. 09 - 14ч.

тел.660 265
       660 282
gsm.0888 406 125

Аз съм доволна от д-р. Маринова!
Хайде стига с тая Маринова!!! Sad Това е един от най-лошите гинеколози  в Търново.

Дари,по-добре подайте документи само в една градина,защото като влязат данните ви в системата и накрая може да ви изхвърли и от трите градини и детето да остане без градина.Подайте си документите в градината по адресната ви регистрация,там където живеете,където ви е най-близо.Ако подадеш документи в градина,която не ви  в район,почти нямаш шансове да ти вземат детето,защото се гледат първо децата живеещи в района(вече така ги приемат),още по на първо място са деца полу сираци,дете чието братче или сестриче вече е в градината,деца на социално слаби родители и то все живеещи в района и после са децата на нормалните семейства живеещи в района и ако стане чудо да има свободно място приемат дете,което не е от района.Вървете в първия работен ден на януари,но по-раничко,така шанса ви се увеличава да влезете в групата на градината,носи акта за раждане и копие също,искайте си задължително входящ номер.Моя мъж беше отишъл в 4:20ч сутринта и беше 7 номер,а по списък в групата сина ми беше пред последен.Така че.....по-навреме.
Виж целия пост
# 177
Честита нова 2013 год. на всички ,пожелавам Ви много здраве ,любов и късмет.
Честит имен ден Веси .Всичко най -хубаво ти желая на теб и  Рая и Виктор.  bouquet
Виж целия пост
# 178
Честита Нова година!
Нека да е много успешна и ползотворна!


Бих искала да помоля за мнения за добър специалист по ехография на коремни органи в града.
Виж целия пост
# 179
Честита Нова Година и от мен!Бъдете много здрави и усмихнати! Simple Smile              
Честита Нова година!
Нека да е много успешна и ползотворна!


Бих искала да помоля за мнения за добър специалист по ехография на коремни органи в града.

Май няма такъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия