Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 65 288
  • 724
# 150
Това в мола ли? И ще ме зарадваш сигурно и с цени Sunglasses newsm12
Виж целия пост
# 151
Здравейте, момичета! Искам да питам някой ползвал ли е услуги на домашна помощница? Покрай работата и детето нямам много време и като изключим готвенето, прането, гладенето и повърхностното почистване май нямам възможност за друго.Та си мисля ако някой познава жена, която би ми помагала веднъж седмично за няколко часа да пише. Не мога да предложа кой знае какво заплащане, но все пак няма да отнема и много време. Simple Smile
Виж целия пост
# 152
Момичета, направиха ли ледената пързалка тази година, че искам да водя детето?
Виж целия пост
# 153
Искам да попитам,понеже с големия ми син нещата стават по-сложни и се интересувам дали консултация с детски психолог би била полезна в случая му.Работят ли с направление детските психолози или трябва на частно да се отиде?Сина ми с всяка изминала година отказва тотално да учи,не внимава в час,не пише,разсеян е,няма никакъв интерес и стимул да учи,поне малко.Когато хване учебник с хиляди мои напътствия не започва да чете,а просто казва НЕ МОГА.Отказва тотално,а когато се насили да прочете нещо,казва че нищо не е запомнил,питам го какво е разбрал от урока и вдига рамена,казва ми,че НИЩО.Вече е в 5 клас и вече няма капчица мотивация в него,а какво остава до 12 клас.Успеха му падна, почти до дъното е.Да се обърна ли към джипито,предполагам че дават направление за детски психолог,и кой ми препоръчвате?Как вървят на частно таксите?
Благодаря предварително!За мен проблема е доста сериозен и ще се радвам да ми дадете някаква насока по въпроса.
Виж целия пост
# 154
Това в мола ли? И ще ме зарадваш сигурно и с цени Sunglasses newsm12

Между 120-140 лв. в Геокс и към в 200 лв. в Росиньол.Скъпи са и на външен вид не са хубави според мен,обаче краката са им сухи Simple Smile

Ледената пързалка е отворена Peace

Роси,Даниела Малакова е психолог,обаче и там цената беше между 20-25 лв. на сеанс.Ходила съм веднъж.
Виж целия пост
# 155
Сиска,тази Даниела къде се намира?
Виж целия пост
# 156
Момичета, направиха ли ледената пързалка тази година, че искам да водя детето?
Да, на входа на Спортна зала. Някъде чух, чеi на Стадиона има, но не съм я виждала.

Виж целия пост
# 157
Аз също познавам Дани Малакова и я препоръчвам с две ръце. Кабинетът й е при Тони Калушкова в "Хепи мамс", но сега е по майчинство. Все пак не пречи да се свържеш с нея, може да намери време за вас. Обърни се към "Хепи мамс" за координати.
Виж целия пост
# 158
Росина, детски психолог не е същото като психиатър и в този ред на мисли това не е медицински специалист, така че няма как да очакваш направление за него от НЗОК.  Simple Smile
Дани Малакова съм я засичала на една-две родителски срещи в градината, прави добро впечатление.  Simple Smile

Опелкорса, ледената пързалка е пред Спортна зала, доколкото разбрах.
Виж целия пост
# 159
Роси, в здравната  тема няма ли нещо? Или в гугъл- подобен проблем?Да не би в учителката да е проблемът- да не му е симпатична или нещо друго в училище, което го демотивира.Все едно да имаш гаден шеф и колеги и да ти се работи.. newsm78
Имаше едно лекарство - по едно време в училище- но може би 9 клас много се притеснявах и не можех да помня и го пих няколко месеца -пирамем, но синът ти е малък.Тук намерих нещо за пирамема. .  Rolling Eyes:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275373Казват и за орехи с мед за помнене.
Виж целия пост
# 160
Росина, детски психолог не е същото като психиатър и в този ред на мисли това не е медицински специалист, така че няма как да очакваш направление за него от НЗОК.  Simple Smile

И следователно не може да изписва лекарства..но може би и разговорът ще му е достатъчен  bouquet
Виж целия пост
# 161
rosinauzunova, аз също ти препоръчвам да се свържеш с Даниела Малакова. Много е мила и любезна. Ако не може да ви поеме, поне компетентно ще ви насочи към подходящ за случая ви неин колега - така се случи при нас и съм доволна  Peace

За тези, които подадоха документи по програмата "Аз мога повече" - в БТ има изнесени списъци с първите одобрени кандидати. Въпреки уверенията им, че ще се обадят - НЕ се обаждат по телефона  Naughty  Поне на мен и моя приятелка, записала се няколко дни след мен, никой не ни е звънял. Аз отидох да проверя на място, намерих се в списъка и си взех уведомлението за няма и пет минути.
Виж целия пост
# 162
rosinauzunova, в Център за обществена подкрепа, който се намира в Пионерския дом, има психолози, които можеш да ползваш безплатно. Не знам дали в града има някой,който да е завършил точно детска психология, но в Центъра поне работят с деца, и то в училищна възраст Peace
Виж целия пост
# 163
Росина, детски психолог не е същото като психиатър и в този ред на мисли това не е медицински специалист, така че няма как да очакваш направление за него от НЗОК.  Simple Smile
Дани Малакова съм я засичала на една-две родителски срещи в градината, прави добро впечатление.  Simple Smile

Опелкорса, ледената пързалка е пред Спортна зала, доколкото разбрах.
Права си.Не се бях замислила.Иначе знам,че псилога е съвсем различно от психиатър,ще видим какво ще направим...
dessy encheva ,благодаря ти!Там ще проверя първо.
Виж целия пост
# 164

И детски непропускащи апрески.  Rolling Eyes

Геокс и Росиньол Simple Smile

Пума....взех си за 80 лв от магазина на Полтава (след новите блокове, на ъгъла с улицата, водеща към Симеон Велики). Имаше и детски по 60 лв......много съм доволна = удобни, меки, не съм усетила да пропускат....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия