Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 5

  • 104 642
  • 758
# 60
Да, това е препаратът с оцет срещу варовик на ДМ
Капус в Карфур е значително по-евтин отколкото в ДМ Peace
Виж целия пост
# 61
Гита, кво стана с гащуранките на малката госпоица?
Изпра ли ги Капус?


Абе, мАни, това моЙто явно радиоактивни ги вади  Mr. Green Същия ден поне три пъти ги натърках със сапуна, за през нощта ги накиснах, на другия ден пак натърках и ги пуснах в пералнята на 60о. И пак има, доста бледо, но е там и се вижда  ooooh![/b]
Виж целия пост
# 62
Обърни наопаки гащичките и при следващото пускане на пералнята, трябва да излезе.
Странно, че не излиза напълно.
Виж целия пост
# 63
Гита, кво стана с гащуранките на малката госпоица?
Изпра ли ги Капус?


Абе, мАни, това моЙто явно радиоактивни ги вади  Mr. Green Същия ден поне три пъти ги натърках със сапуна, за през нощта ги накиснах, на другия ден пак натърках и ги пуснах в пералнята на 60о. И пак има, доста бледо, но е там и се вижда  ooooh![/b]
Защо не пробваш с препарата с говежда жлъчка на Хейтман, пък да видим  Crossing Arms Този, дето е с твърдата четка.
Виж целия пост
# 64
Гита, кво стана с гащуранките на малката госпоица?
Изпра ли ги Капус?


Абе, мАни, това моЙто явно радиоактивни ги вади  Mr. Green Същия ден поне три пъти ги натърках със сапуна, за през нощта ги накиснах, на другия ден пак натърках и ги пуснах в пералнята на 60о. И пак има, доста бледо, но е там и се вижда  ooooh![/b]
Защо не пробваш с препарата с говежда жлъчка на Хейтман, пък да видим  Crossing Arms Този, дето е с твърдата четка.
според мен с толкова третиране ще се фиксира само и спасението е пране след пране с качествен препарат
Виж целия пост
# 65
наакано се накисва/пере в студена вода. аз ползвам Ариел - натърквам добре, на ръка, сменям водата при нужда, пак прах. после оставям да кисне и на следващия ден бум с останалото пране на малчо в пералнята вече с бебешките препарати. ако е старо петното и не излезе след второто пране, изварявам във вряла вода, ако е бяло. при цветно ще се повредят цветовете и "прежалвам" дрехата само за вкъщи.
Виж целия пост
# 66
Наакано винаги съм прала първоначално с Капус и много гореща вода и после в пералнята.
Петна по бельото му никога не е имало, след тези инвазивни техники.
Петна от кръв се третират със студена вода, не наакано.
Макар че с добър препарат кръвта не е проблем да излезе и без предварително третиране.
Виж целия пост
# 67
и петна от кръв се третират със студена вода, съгласна съм. от бабите знам, че нааканото се накисва в студена вода - тогава не е имало Капус, Ариел...
Виж целия пост
# 68
Имало е домашен сапун и сапун Камбана. С Камбаната майка ми е изпирала до снежнобяло моите пелени Embarassed.
Виж целия пост
# 69
Здравейте момичета, с какво ще ми препоръчате да почистя силно замърсена вана?
Виж целия пост
# 70
Не знам от какво е замърсена, но препаратът който е показан в от началото на страницата или Циф ще ти свършат работа
Виж целия пост
# 71
Никъде не мога да намеря най-страхотния препарат на всички времена за мен - K2R  за фурна. Да не са го спряли от производство  newsm78
И още едно питане- взех някакъв неизвестен препарат за тоалетната и както винаги правя- слагам препарат и на дъската. Хубаво, ама като измих и се оказа, че тоя препарат е свалил гланца от дъската, сега стои едно матово, все едно е мръсно  ooooh! Мога ли с нещо да го оправя  Embarassed
Виж целия пост
# 72
K2R намерих единствено в Метро и за мой късмет беше едно единствено шише, завряно долу някъде. Как го видях и аз не знам.
А дъската според мен няма да може да я оправиш.  Sad Щом й е паднал гланца ...
Виж целия пост
# 73
В Кауфланд няма ли K2r?
Виж целия пост
# 74
В Кауфланд няма ли K2r?
Не Sad
Бях си купувала от Хит, но и там няма...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия