Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 5

  • 104 645
  • 758
# 690
НеПоКоРнА , мерси, че сподели!   bouquet
Аз имам сигурно 5 вида микрофибърни и все остават власинки след тях. Задължително ще взема да пробвам и тази.
Виж целия пост
# 691
Не всички микрофибърни са хубави, доста съм изхвълрила, понеже не само, че не чистят, ами и мажат ooooh! .
И влакна разнасят някои! Наистина има големи боклуци, но има и хубави. С обикновена микрофибърна и малко обезмаслител правя чудеса  Laughing.
И от онези магическите си купих - научих за тях от темата и ги отбелязвам като сполучлива покупка. Някой питаше за почистване на хладилник, миялна, пералня - стават и за това  Peace.

Непокорна, наистина ако не се отцеди добре кърпата, остават следи и аз го усетих, но я настисках едно хубаво и почисти отлично  Peace. Другия път ще пробвам по твоята схема.
Много добре ми почисти лаптопа и то не само стъклото, а и капака отгоре.
Виж целия пост
# 692
НеПоКоРнА, благодаря  Peace  Вижда се прекрасно. Ще взема да ги пробвам.
Виж целия пост
# 693
Здравейте,искам да ви помоля за съвети за хубав препарат,който да ползвам за новата ми секция!Някой,който да почиства добре и да придава блясък,ако мога така да се изразя.
И другото е да ви попитам за мнения относто Блейзи за плочки и същия препарат за баня,понеже го видях на промоция в кварталния магазин,но никога не съм го ползвала,а офертата ми се струва добра.
Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 694
Много добре ми почисти лаптопа и то не само стъклото, а и капака отгоре.

Много внимавайте с екраните на лаптопите и на новите модели телевизори - те НЕ са стъкло! За тях си има специални почистващи препарати!
Виж целия пост
# 695
ginbay, само с влажна микрофибърна кърпа за стъкло го минах. Наистина ли може да му стане нещо Shocked? Съвсем нов ми е и ми се иска да го опазя в приличен вид по-дълго време.
Виж целия пост
# 696
Брат ми ми е разправял, че имал някакъв монитор, който не се чистел с нищо. Може и да  преувеличава, де...Имало някакво защитно покритие на екрана, което ще се свали, ако се бърше с парцал...
Виж целия пост
# 697
Ще дадете ли снимка на тези мокри кърпи от Лидл?
Виж целия пост
# 698
Виж целия пост
# 699
Моите са в синя опаковка, може би защото не са с лимон
Виж целия пост
# 700
тези кърпи стават за банята, но само ако е мека водата, както в София. При мен без препарат не почистват батериите.
Виж целия пост
# 701
Аз успях да изчистя , всичко светна  Hug
Виж целия пост
# 702
Ако си набрала скорост ела и у нас, че така ме домързява последно време  ooooh!

Аз пък имам проблем с прахосмукачката. Изчиствам я основно, проверила съм в тръбите и маркуча да няма заседнало нещо, но не ще да дърпа както преди. Чудя се какво да я правя  Tired
Виж целия пост
# 703
Ако си набрала скорост ела и у нас, че така ме домързява последно време  ooooh!

Аз пък имам проблем с прахосмукачката. Изчиствам я основно, проверила съм в тръбите и маркуча да няма заседнало нещо, но не ще да дърпа както преди. Чудя се какво да я правя  Tired
О,няма проблем, пък като се преместим какво чистене ще ме чака няма проблем , ух не знам за прахосмукачката освен на ремонт ? newsm78
Виж целия пост
# 704


Аз пък имам проблем с прахосмукачката. Изчиствам я основно, проверила съм в тръбите и маркуча да няма заседнало нещо, но не ще да дърпа както преди. Чудя се какво да я правя  Tired
Случвало ми е се е като не я затворя както трябва и маркуча не влиза добре към торбичката...Виж и дали случайно някъде не се е скъсал самият маркуч. Засмуква въздух през дупката и не смуче добре. Друго не се сещам... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия