Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
Какви са симптомите на отток по време на бременност и как да се справим с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
-
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
-
Какви са симптомите на отток по време на бременност и как да се справим с тях?
Отокът по време на бременност, известен също като оток, е често срещан симптом, който включва подуване на краката, натрупване на течности и усещане за тежест или болка в краката. Може да бъде особено забележимо в края на деня и може да се облекчи с почивка и повдигане на краката. Други симптоми на бременност включват болки, гадене, контракции и проблеми с храненето. Предложенията за справяне със симптомите включват посещение при лекар, използване на епидурална упойка по време на раждане, контролиране на лакомството на бебето чрез здравословна диета и упражнения, справяне с газовете и коликите чрез промяна в диетата или приемане на лекарства без рецепта и подготовка за раждането и грипни симптоми.
-
Какви са някои методи за облекчаване на отока по време на бременност?
-
Какви са симптомите на бебе, което повръща след всяко хранене?
. А надвечер съм направо гроги и се мъкна като призрак из апартамента.....започвам да се плаша как ще се оправям сама от другата седмица, когато мъжо тръгва на работа и майка ми си замине.....
Обаче аз от днес съм със слинг, да се похваля, и вече ще ми е по-лесно да го разнасям из къщи и да излизам на пазар - като реве и се превива от коликите, хоп в слинга и дано се успокои близо до мама
Вчера следобяд се получи с изпровизирания слинг, да видим занапред как ще е. Пък и ръцете са ми свободни така и както се разнасяме, мога да свърша някоя и друга задачка - най-малкото да хапна, да разтребя малко

на всички!

звездички видях. и се почнаха на 3 минути, за по 35 секунди. акушерката засича, аз охкам. викам й на тая жена, че искам да се разхождам тя не, та не. никакви разходки. да, ама аз станах