Вече е НОЕМВРИ, време стана да се гушна най-накрая в мама!

  • 33 673
  • 748
# 450
Здравейте,
Бременните ни момичета се загубиха днес. Дано започнем да получаваме щъркелови вести по-скоро. Praynig
Аааа аз съм тук, но само чета  Tired, вече не зная да се смея ли, да плача ли  ooooh!
Само спокойно. Знам че вече нерви не ви останаха, но бебо ще излезе.
Виж целия пост
# 451
//Герито// стискам палци за голямото събитие
sianeva честито бебче. да ти е жив и здрав малкият юнак
Виж целия пост
# 452
Здравейте мамчета Hug

Не мога да се докопам до комп от моето диване Simple Smile

Честити нови бебчета! Да са живи и здрави! И леко раждане на останалите неродили мами!  Hug Hug Hug


За бучките - милото ми беше взел хранителна добавка Лецитин - казали му в аптеката, че става за отпушване на каналите на гърдите...честно казано не знам дали наистина беше от тях, но след първото хапче започнаха много лесно да се цедят. Преди ме боляха, пускаха едвам едвам и в същото време усещах, че са пълни....та подозирам, че хапчето ми помогна Simple Smile

Ние днес сме на първа консултация (без да броим визитацията след изписването)...дано успеем да нагласим програмата и да хванем док и да направим разходка...и най-важното-всичко да ни е наред Simple Smile И ще сефтосаме слинга, който между другото получих вчера...дано се справя и с него, че не ми се струва толкова лесно, колкото си мислих Simple Smile

Въпрос към ЛЛЛ: Редно ли е веднага след като повърне да и дам пак да яде? Опитвам се да я забаламосам, но тя реве и търси гърда все едно не е яла цял ден  newsm78

Въпрос към преносилите мами - сега ми се обадиха от работата, че между термина и раждането ми се губи един болничен....каква е процедурата по изваждането му? Надявам се не трябва да ходя сто пъти до МД, че и да кибича там по 3 часа.... newsm78
Виж целия пост
# 453
Май почти всички искат да са закачени по циците нон-стоп. Дали е от зодията или от възрастта Rolling Eyes
развесели ме!! Laughing
Ние днес правим първата месечинка, но няма с кого да я отпразнуваме. Каката ни е в в София за изследвания, много ми е мъчно без детенце Sad(
Иначе е пораснал 1,5 см и наддал 700 грама
Виж целия пост
# 454
Монси тоя болничен се издава от лекаря следил те по ЖК, обърни се към него Peace

аз съм в огромна чуденка .. седяхме и се чудихме с майка ми кво да правим и накрая ей сега на обедното ядене на Ема й дадохме АМ /90мл. вода + 3 лъжички АМ /, изцока го всичкото и изглеждаше доволна .. то всичкото хубаво, ама от тогава за 3 секунди не е спряла да дивее и се държи като гладна .. възможно ли е вече да е започнала да яде по повече?!?! Shocked
Виж целия пост
# 455
begbie   много ми е мъчно за детенце, дано всичко се подреди по възможно най-добрият начин  Hug. Честита месечинка на Мати  Heart Eyes
Виж целия пост
# 456
Добър ден.
Стиснати палци на всички в очакване.
Цвете още мъничко остана,търпение.  Hug
Меци ,Мари яде по 120мл(60 кърма,60 АМ) и когато я гушна да я оригвам,продължава да мляска и да се върви все едно не е яла 2 дни,но я оригна,сложа в креватчето и си кротува.Понякога й давам и залъгалка,с нея заспива мега лесно.

И ние днес ставаме на 1 месец.Да ми е живо и здраво детенцето.

Бегби,честита месечинка и на Мати и стиснати палчета за каката.   bouquet
Виж целия пост
# 457
begbie, честита месечинка на Мати, прегръщам ви и дано всичко е наред с Ема, има да празнувате само хубави неща от тук нататък Hug
dmk8889 , честита месечинка и на Мари Hug
Виж целия пост
# 458
Честити месечинки на Мати и Мари!

Begbie от все сърце желая изследванията да са добри  Praynig Hug. Нека сега с каката всичко е наред и с нея ще има да отпразнувате всяка следваща месечинка.
Виж целия пост
# 459
angels Ритуала е следния: Погачата се чупи над бяла кърпа над главата на мама и бебе. Вътре се събират и пари за да има бебчето /аз казах на гостенките монети да си носят/. И каквото парченце падне в кърпата такова ще е следващото детенце: коричка - момче, средичка - момиче. Иначе останаллото го намерих описано тук - http://semeistvo.rozali.com/dnevnikut-na-edna-majka/p6219.html

Честита месечинка на Мати и на Мари smile3541

begbieСтискам палчета каката ви бързо да се оправя Praynig

Да се похваля, че днес поръчах 4 чифта многократни пелени. Утре ще ми ги доставят и ще тестваме  smile3521
Виж целия пост
# 460
Честита месечинка на Мати и Мари!!



За бучките - милото ми беше взел хранителна добавка Лецитин - казали му в аптеката, че става за отпушване на каналите на гърдите...честно казано не знам дали наистина беше от тях, но след първото хапче започнаха много лесно да се цедят. Преди ме боляха, пускаха едвам едвам и в същото време усещах, че са пълни....та подозирам, че хапчето ми помогна Simple Smile



 smile3521 И при мен същия случай! Аз си мислех, че може да е плацебо-ефект, но може наистина да има нещо. Ако някой има подобен проблем, не пречи да пробва!  Simple Smile

Нещо от ЛЛЛ ги няма... При мен развитието е, че започна почти постоянно да ми виси на гърдите и после повръща. Май не е това начина, вече не знам какво да правя  Rolling Eyes Тя и преди повръщаше,  но по малко, а сега - доста по-обилно. Сигурно всичко, което е изяла преди това...
Виж целия пост
# 461
Meци dmk8889 И аз си дохранвам бебето с АМ и се чудя как да увеличавам количеството. Много ми се иска да се отпушат тия мои гърди и да потече едно мляко ама не става работата... Вие знаете ли някаква схема нещо освен тази от гърба на кутиите АМ с какво количество се храни бебето и как то се увеличава?
Монси Лилито ще взема и аз това да го купя да пробвам и дано чудото и за мен да стане. А какви пари е? При мен проблема е не че ме болят а че пускат по малко гърдите. Стискайте палци момичета поне да задържа така нещата и дори и малко да успявам да и давам и кърма.
Виж целия пост
# 462
Ив,на мен докторката ми каза,че е ок 120мл,а иначе съм чела: до един месец по 100,1 месец 110,2 месеца 120 и така увеличаваш постепенно,но според мен детето ще си покаже нуждите.Ако почне да ми се буди или плаче по често,отколкото след 3 часа,то ще увелича количеството.
Виж целия пост
# 463
Здравейте! Нямам време да пиша, затова с малко закъснение - някой питаше с какво се маже лицето на бебето : преварявам вода и с памуче почиствам лицето и вратлето и там нищо друго не слагам.
Виж целия пост
# 464
ДМК Много ти благодаря за отговора, стискам палци и при вас всичко бързо да се нарежда.  Praynig Аз все още не мога да се оттърва от идеята че не правя нещо правилно, все пак и с нашата докторка ще се посъветвам и ще гледам за сигнали от беба.
Кураж от мен на всички мами и на всички чакащи все още  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия