Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
Какви са симптомите на отток по време на бременност и как да се справим с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
-
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
-
Какви са симптомите на отток по време на бременност и как да се справим с тях?
Отокът по време на бременност, известен също като оток, е често срещан симптом, който включва подуване на краката, натрупване на течности и усещане за тежест или болка в краката. Може да бъде особено забележимо в края на деня и може да се облекчи с почивка и повдигане на краката. Други симптоми на бременност включват болки, гадене, контракции и проблеми с храненето. Предложенията за справяне със симптомите включват посещение при лекар, използване на епидурална упойка по време на раждане, контролиране на лакомството на бебето чрез здравословна диета и упражнения, справяне с газовете и коликите чрез промяна в диетата или приемане на лекарства без рецепта и подготовка за раждането и грипни симптоми.
-
Какви са някои методи за облекчаване на отока по време на бременност?
-
Какви са симптомите на бебе, което повръща след всяко хранене?
вчера се прибрахме някъде към 2 следобяд от разходка /ходихме до АГ-то, защото Ема от 3 дена вече е кака на една прекрасна малка бебка Мая/ и тя като започна да плаче, та чак до 10 часа вечерта и то се успокои едва след като се обадих на една от лелите да удари едно баене .. ни червен конец помага, ни нищо
надявам се че всички сте добре 
благодаря предварително за отговора
. ММ отиде да я кара на летището с каката, а ние с бебко си останахме вкъщи. толкова много ми помагаше, че сега незнам как ще се оправям без нея. толкова ми е тъжно, че хем пиша, хем рева
).Кърмата ми намалява обаче,казват че е заради болките,които изтърпях покрай възпалението на шевовете,та със сигурност ще се дохранваме 

. Благодаря
Дразня се и това си е. Толкова време чакахме беба, че сега имам нуждата да изживявам всеки миг с нея. Не мога да си представя даже да дам на някой друг да я къпе.. За сега си я къпем 2мата с мъжа ми (той полива, аз къпя). Ходих във вторник да ми видят раната от операцията и тати си я гледа, ама да ви кажа за 2та часа дето я оставих ми беше мъчно. Иначе мъжа ми се справя чудесно с нея и не ме притеснява да я оставям да я глед, ама не знам за напред как ще е. Сигурно като поотрасне ще ми мине, но за момента се чувствам много привързана към нея.
. иначе аз бебко си го гледах. само с него се занимавах. сега като трябва да върша всички тези неща направо не ми го побира главата. не, че няма да се оправя ама няма да мога да обръщам толкова внимание на Ники