Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 843
  • 746
# 165
                                     


От тук си обяснявам и защо така стана с КВФГ и приемането му в Турция. Попитах моите познати - туркини, кой е любимецът им от сериалите и те веднага казаха - Кенан И ..../Езел/ Аз, не съм го гледала този сериал целия и се изперчих с нашето момче. Но не би! Забихаме направо, че такова нещо, като това жената да откаже да изпълнява съпружеските си задължения - Няма!!! Турският мъж не е като Керим!!! Той е като Мустафа Булут, дори да живее в Европа!!! Ако жената откаже, има други, които няма да му откажат.  Такива като Кристен колкото искаш.




Дива,това е някакво обяснение за недооценяването на този сериал Thinking
И не само в Турция май,навсякъде има такива,които смятат Керим за сълзлив и не мъж на място.Прескочих точно преди един ден в друга тема/държа под око конкурентите/и не ми се ще дори да повторя думите ,които бяха употребили там -
Скрит текст:
   онзи дебил Керим
Беше във връзка с творчеството на Едже и Мелек.Стана ми много криво,не само мъже,но и жени извън Турция/а да не говорим там как е/не одобряват подобно поведение като мъжествено,макар точно такова поведение може да има само един истински мъж,а не някакъв комплексар.
Сценаристките  обаче можеха  да спестят малко от мъките на Керим, и да изградят по-добре  образа на Фатма newsm78 и  безспорния успех на сериала и в Турция щеше да е налице.А сега пълно мълчание.Все едно такъв филм не е имало.....

Някой знае ли дали Енгин ще присъства на събитието за Мерал Окай/не виждам името му между другите актьори/?
Виж целия пост
# 166
Велиана, туркините и въобще турците, странят от другите мюсюлмани. Те са по-отворени към мен, от колкото към мароканци, египтяни, и ...
И сега последно - Все забравям да го напиша.

Скрит текст:
Тук се спомена за книгата - Не без дъщеря ми
Може би сте го гледали, но аз слагам линка на предаването на Карбовски - Отечествен фронт

http://www.novatv.bg/shows/view/22/%D0%9E%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B … 0%BE%D0%BD%D1%82/

от 17.11. - Арабска "приказка" -
http://play.novatv.bg/play/289497/
Виж целия пост
# 167
Ани,явно Енгин не е в комитета по организиране на това събитие,но по-надолу където пишехе кой ще присъства имаше неговото име.
А що се отнася до това дали Керим е дебил(сещам се за коя тема става въпрос,където предпочитат юмруци пред любов,а между другото и в другата тема за КВФ има момичета,които предпочитат Ердоган и Селим,аз това го отдавам на тяхната младост,защото ако наистина предпочитат такъв тип мъже,то ще има много да патят в живота.
Виж целия пост
# 168
Fatmagul & Kerim A love story

Виж целия пост
# 169
Дилеми,много приятно клипче-всъщност колко са по-дечковци в началото на сериала.
Виж целия пост
# 170
[
 има момичета,които предпочитат Ердоган и Селим,аз това го отдавам на тяхната младост,защото ако наистина предпочитат такъв тип мъже,то ще има много да патят в живота.[/b]
Да,така е,Велижана направо им се чудя-как жена да не оценява подобен мъж/за мъже разбирам Crossing Arms/???
Но явно всичко май се свежда и до актьора.Ами нас как ни обсеби Мустафа Булут-що глупости извърши ,а ние му се радвахме Laughing
А за Енгин продължавам да съм на мнение,че им издърпа втория сезон на филма и му беше адски нанагорно. ooooh! ooooh!

Дилеми ,хубаво клипче....Несекващото творчество е показателно пък,че който е пленен от Керим/Енгин отърване НЯМА......
Виж целия пост
# 171
Ани,както казал дядо поп във вица-свят широк,хора разни!!Според някои фенки на Фърат той е изнесъл втория сезон.Аз също мисля,че Енгин и Берен бяха равностойни през първия сезон,но втория сезон се гледаше преимуществено заради Енгин.Разбира се и Берен имаше силни моменти,но играта й не бе постоянна,стана вяла и дезинтересирана.То сценарият наистина започна да издиша и предполагам на Енгин също не му е било лесно да е на висота,но при него нямаше 6-5,докато при нея -да.В интерес на истината и Фърат имаше доста добри моменти.
Виж целия пост
# 172
Дилеми,много приятно клипче-всъщност колко са по-дечковци в началото на сериала.


Истината е, че те пораснаха пред очите ни - в прекия и в преносния смисъл! Това са близо 3 години от живота на млади хора, които все още се променят физически, все още растат! Обичам ги като деца на мои близки познати! И все още не мога да си ги представя с други партньори?!

Виж целия пост
# 173


Това е партньорът на Туба в 20 мин.(за неговата роля се използваше името на Енгин)Боже,сакото му е толкова фешън.Той играеше в БЧ
Виж целия пост
# 174
Don't it make Kerim Brown Eyes Blue
/ Не натъжавайте кафявите очи на Керим   /



Скрит текст:

Crystal Gayle

Don't It Make My Brown Eyes Blue


I don't know when I've been so blue
Don't know what's come over you
You've found someone new
And don't it make my brown eyes blue

I'll be fine when you're gone
I'll just cry all night long
Say it isn't true
And don't it make my brown eyes blue

Tell me no secrets, tell me some lies
Give me no reasons, give me alibis
Tell me you love me and don't let me cry
Say anything but don't say goodbye

I didn't mean to treat you bad
Didn't know just what I had
But honey now I do
And don't it make my brown eyes
Don't it make my brown eyes
Don't it make my brown eyes blue

Виж целия пост
# 175



Дай боже всекему такъв "дебил" Joy Joy
Виж целия пост
# 176


Момичета, не се впрягайте. Психолози използват филма КВФ за лечение на жени насилени под какъвто и да е предлог. Че тук и там някой написал нещо - нормално е. Анкетите говорят за таланта му. Пък и въпрос на възпитание е как ще се изразиш. Не може да се оприличава образ с личност. Аз пък си мисля, като не им харесва - защо го коментират. Ние ходим ли по други теми да обиждаме - четем, но уважаваме дамите там. Нали всеки си има любима тема с любими актьори и филми. Да ни е жив и здрав Енгин, ще си го поддържаме. Същото се отнася и за Берен. Та тя е нашата Фатмагюл. В личен план всеки да си живее живота както му харесва. Боже...прекалих...
Виж целия пост
# 177
Велижана,аз го харесвах в БЧ -Илкер А......Поне намериха свестен актьор за главната роля.А Фърат какво ли ще играе newsm78
Аз признавам ,че много се бях наточила накрая за Енгин да почва да играе в 20 мин/макар още отначало да не  одобрих филма/.Сега като мина еуфорията,пак дойдох на първоначалното мнение-ролята се доближава много до Керим,само дето ще е с повече екшън и наистина няма смисъл да играе пак подобна роля.



Дай боже всекему такъв "дебил" Joy Joy

Иншаллах  .... Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 178
Ани,в началото и аз бях много за общ сериал с Туба(много я харесвам),но впоследствие прецених,че не му е там мястото и правилно не е приел тази роля(аз съм сигурна,че му е предлагана-не напразно му спрягаха името толкова месеца).Дано по-нататък имаме щастието да ги гледаме двамата.
Виж целия пост
# 179
Момичета привет.

Аз си признавам, че през целия сериал следях главно играта на Енгин, защото ми беше много интересно как пресъздава всяка емоция, как използва толкова различни мимики и жестове, играта му с очи, просто не исках да изпускам нито един момент от играта му, даже го дебнех дали някъде няма да има слаб момент, но в момента не мога да се сетя за такъв(спомянм си, че имах няколко забележки, но бяха за отделни сцени , трябва да си помисля и да се сетя).
Та Берен често ми се губеше в сцените, защото бях заеда да следя Енгин. Но при преговора на сериите лятото съм си пускала сериала отново и опрделено Берен изигра Фатмагюл много добре. Във втори сезон имаше по-слаби моменти, но според мен това се дължеше на сценария, който на моменти просто издишаше. Според мен Берен просто загуби интерес до някаква степен, но специално сцените около сватбата и след нея, та докрая на сериала живна отново и направи силна игра. Единствения ми проблем бяха целувките й, но това е друга тема.  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия