Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 845
  • 746
# 180
Иначе относно коментарите , че Керим е дебил
Скрит текст:
това от темата на Кузей Гюней ли идва?

Защото аз там съм срещала подобни определения за Енгин, бил башибозук, имал кравешки поглед, гледал като теле, бил урунгел и други цветущи определения, така ,че определението дебил си е то1но в този стил.

Още не мога да проумея защо тези момичета бяха заети да плюят Енгин в деня , в който Къванч(техния любимец ) спечели Златната пеперуда.  Вместо да се радват за него, те сипеха обиди по адрес на Енгин. Аз лично не намирам логиката.  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 181
Ани,в началото и аз бях много за общ сериал с Туба(много я харесвам),но впоследствие прецених,че не му е там мястото и правилно не е приел тази роля(аз съм сигурна,че му е предлагана-не напразно му спрягаха името толкова месеца).Дано по-нататък имаме щастието да ги гледаме двамата.
На мен не ми хареса и начина по който спрягаха Туба/нямам наблюдение над играта й/ -единствена звезда в сериала,проглушиха ни ушите #Crazy
Явно са го подготвили като нейния филм newsm78
Тогава наш Енгин няма място там  Mr. GreenИ аз мисля,че му е предлагана ролята,но на какъв етап я е отказал newsm78
И Берен е с филм правен за нея,само още на  нашто момче не са му направили филм по поръчка  Crossing Arms
 
Виж целия пост
# 182
Дейзи-логиката е ясна-и самият Къванч тогава не преливаше от щастие,защото е достатъчно умен да разбере,че този път друг заслужаваше наградата(но това сме го дъвкали).
Виж целия пост
# 183
Ани,ако стане сериала Джевдет бей,може би това пък ще е неговият филм.
Виж целия пост
# 184
Привет, Дейзи. Simple Smile
Виж целия пост
# 185
За Джевдет-дано Едже да погледне сериозно на работата си по този филм.Четох,че Орхан Памук разбирал от правене на филми и това ме радва Peace.В определен период се движел в кинаджийските среди,даже сценарии бил писал newsm78

Дейзи - то май всички го гледаме повече заради Енгин Wink
И аз му търсех слаба сцена -йок Rolling Eyes
Но намерих един момент,където не му се връзва погледа,който направи с обстановката,в която беше/то е много незначително действие в една от тези серии,които преговаряме в момента/.Това на фона на целия сериал Thinking
Виж целия пост
# 186
Ани,в началото и аз бях много за общ сериал с Туба(много я харесвам),но впоследствие прецених,че не му е там мястото и правилно не е приел тази роля(аз съм сигурна,че му е предлагана-не напразно му спрягаха името толкова месеца).Дано по-нататък имаме щастието да ги гледаме двамата.
На мен не ми хареса и начина по който спрягаха Туба/нямам наблюдение над играта й/ -единствена звезда в сериала,проглушиха ни ушите #Crazy
Явно са го подготвили като нейния филм newsm78
Тогава наш Енгин няма място там  Mr. GreenИ аз мисля,че му е предлагана ролята,но на какъв етап я е отказал newsm78
И Берен е с филм правен за нея,само още на  нашто момче не са му направили филм по поръчка  Crossing Arms
 

Облака е писан за него...Мерал го каза - докато пишела си представяла Енгин, пък и той сподели същото. 7 месеца преди снимките са си стиснали двамата ръцете.
Виж целия пост
# 187
Ех,Марианка,дано и сега си е стиснал с някого ръцете,пък ние ако трябва и седем месеца ще чакаме-какво да се прави,такъв ни е късмета с нашия любимец.
Виж целия пост
# 188
За Джевдет-дано Едже да погледне сериозно на работата си по този филм.Четох,че Орхан Памук разбирал от правене на филми и това ме радва Peace.В определен период се движел в кинаджийските среди,даже сценарии бил писал newsm78

Дейзи - то май всички го гледаме повече заради Енгин Wink
И аз му търсех слаба сцена -йок Rolling Eyes
Но намерих един момент,където не му се връзва погледа,който направи с обстановката,в която беше/то е много незначително действие в една от тези серии,които преговаряме в момента/.Това на фона на целия сериал Thinking

Това вече е интересно - в кой момент?
Виж целия пост
# 189
Здравейте и лека нощ!  Hug
Късно ви прочетох днес, но много харесах спама на Гони, постовете на Марица, преговора на Дилеми и Марияна. И много хубави клипчета изгледах! Аз мързелувам, но вие правите страхотен преговор, аферим!  Simple Smile

И Керим страшно много харесвам като мъж. Турските мъже ако не са като него, да се замислят дълбоко, защо жените от всички краища на света са луднали по него.  Grinning Пък ако решат да заприличат на Керим, само ще спечелят.
Виж целия пост
# 190

Облака е писан за него...Мерал го каза - докато пишела си представяла Енгин, пък и той сподели същото. 7 месеца преди снимките са си стиснали двамата ръцете.
Помня,че за Мелиса беше казала Мерал,че докато пишела сценария си представяла очите на Мелиса.
Никой може би,не е очаквал такъв развой за ролята на МБ-че ще пожъне такъв успех, а защо не в движение Мерал Окай да е променила и сценария и затова му се чудим толкова на финала.Т.е. не мисля,че ролята на МБ е заложена като водеща/както всъщност се случи и с Керим/ Hug
Виж целия пост
# 191

Дилеми, много хубаво клипче!!!
Благодаря, че го постна!
Виж целия пост
# 192


Това вече е интересно - в кой момент?
Знаех си,че някой ще попита LaughingНо не ми се ще да показвам,че Енгин има недостатъци в играта ooooh!/момента наистина е много незначителен,даже мисля има още на едно място/то пък е от епизодите,които вървят в момента по БТВ/.Интересно,че е в моменти,когато той е без партньор и са свързани с материални придобивки Joy/т.е. изразява чувство,което сигурно му е непознато Joy/
Виж целия пост
# 193
Дами, да ви пожелая спокойна нощ и да сънувате - вие си знаете кого !

И аз днес се отдадох на "релакс" и само ви четох, че умът ми нещо се мъчи да "хване" една мисъл, която сега-засега само прелита насам -натам като прелетна птичка. Привиждат ми се и се мъчат по някакъв начин да се материализират  коледен банкет и коледно тържество. Всяка година правя някаква изненада за коледния банкет на колежките / а сега - все още нито една идея не ми се оформя /. Приемам   идеи и съвети всякакви / на ЛС /.

Под влияние на днешната серия на "Пепелта" е и колажа за лека нощ.
До утре !


Виж целия пост
# 194
Лека да е, Марта. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия