
))
Надявам се, че не изнаглявам. 
))
Надявам се, че не изнаглявам.
Страстта, особено на единия.
)) (намигванка) Не се заяждам и не повдигам темата, само се закачам.
)) Ако е било вмъкнато, за да ни покажат таланта на Енгин, значи е било глупост.
Енгин го изигра перфектно, така, както игра през цялото време. Но ако е естествено за характера на героя му, тогава - добре. Ужасно ми липсва и мъжка гледна точка в тълкувание постъпките на Керим.
Сценаристки и режисьор - жени, обсъждащи - жени. Един мъж няма около мен, дето да е гледал сериала, за да го питам как той вижда образа на Керим.
Ако някой може да сподели мнение на половинката си, ще се радвам да го направи.
Наистина е невъзможно разтърсващ в тази роля. Изважда те от равновесие... Предстоят ти още много вълнения...
Събирай сили.
Аз обожавам Енгин в тази роля, макар да ми е трудно да гледам филма отново и отново именно защото трудно понасям безнадеждността на неговата голяма любов... Няма да те тормозя повече с въпроси - гледкай си... отдай се на емоцията.
Май навсякъде фенките изпадат в положението на гладни кокошки, сънуващи просо.
) 

) Не, че Керим не се справи с очакваното от него - стана, направиха си Енисе и пр. ,
но ми е интересно дали един мъж наистина би си позволил да изпадне в емоционални излияния точно в ПБН. Проявявам чисто научен интерес към психологическата гледна точка.
Доказването на мъжа като мъж в подобна ситуация е важно за самия мъж и неговото самочувствие, така си мисля... затова би се стегнал и не би се отдал на твърде много приказки.
Не, че съм наясно с мъжката психика...
И точно затова си задавам въпроси.
Ако успеем да намерим отговор - прекрасно, ако ли не... ще оставя загадката за разрешаване в следващото си прераждане, ако се родя мъж.
))
Препоръчани теми