Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 847
  • 746
# 330
Започвам да си мисля, че нещо се случва с нашето момче в личен план. Като гледам стари снимки и клипчета от времето на Облака, такъв е лъчезарен, усмихнат, около него винаги има хора. А сега, от м юни до сега нищо, само снимки на фенове, на които той изглежда като отшелник, изморен и тъжен. Ако работи, защо няма никаква, ама никаква информация, такава тайна ли е?!? Няма начин, някой да не го фотне, ако наистина работи. Направо започвам да се тревожа за него!!!
Виж целия пост
# 331
 

3 - Прекрасните движения с ръце. Позната тениска от финала и от лятната почивка.
4 - В гръб. И така ще го познаем...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 332
Марианка,тениската добре,ама момчето го няма.Тя хубаво Маричка беше написала писмо,ама ние нали сме много деликатни та не го пратихме-сега ще кършиме ръце в догадки.
Виж целия пост
# 333
Дилеми - спокойно.

Просто излиза от образа на Керим.

Трябва да се "забрави" един вид. И да започне все едно на чисто с нов сериал и там да видим един нов и непознат Е.А.

Нищо притеснително.

Виж летните снимки - може да са били няколко - но си изглеждаше добре.

Просто явно си е такъв - не обича показност / за разлика от други / дето са все в обективите.
Виж целия пост
# 334
Марта,така е,но да отсъства от тържество в памет на един от любимите си хора,това е доста загадъчно.
Виж целия пост
# 335
Момичета мисля,че откачам.Няма по-добър филм от хашия и по-добър актьор от Енгин.Откъдето и да го погледнеш той е най.Очи,ръце,тяло,височина,коса,усмивка...всичко.За таланта да не говоря,неизчерпаем извор от емоции и преживявания.Този човек може да накара всяка жена да лудне по него.

Не всяка, но това не е беда. Simple Smile
Виж целия пост
# 336
Марианка, страхотна идея с тези гифчета!!!
Дилеми, има нещо и не искам да споделя на къде ми отива фантазията!!!
Велиана, аз не съм в музиката, а още повече
Виж целия пост
# 337
Марта,така е,но да отсъства от тържество в памет на един от любимите си хора,това е доста загадъчно.

А кой твърди, че е отсъствал? Simple Smile Имам усещането, че Енгин си е изработил много добра стратегия за отбягване на всяко нежелано надничане към неговата личност. И при това е накарал по някакъв начин хората, задължени да отразяват присъствието му, да се съобразяват с това негово желание.   newsm78 В различни снимки го виждаме на заден план, встрани от всички, които са гледали да застанат в обхвата на обективите. Единствено с фенове се снима май безотказно... 
Виж целия пост
# 338
Марта,така е,но да отсъства от тържество в памет на един от любимите си хора,това е доста загадъчно.

Винаги има причини - може да  е бил възпрепятстван или пък въобще да не е Истанбул.

Виж целия пост
# 339
Маричка,в пресата пишеше Енгин йок,така че не е бил.Причината той си я знае.
Виж целия пост
# 340
В крайна сметка е важно здравословно да е добре и да не е изпаднал в някаква дълбока творческа или душевна "дупка"! Да дадат най-сетне някакъв знак, че е ОК, дори да ни кажат, че си почива, но е ОК, ще се кротнем и ще си гледаме старите снимки и ще си преговаряме старите му филми!

Не сме само ние в такова неведение и недоумение, колежките от whatisfatmagulsfault.com днес отбелязват  ..another Englinless Thursday... /...още един четвъртък без Енгин.../

Виж целия пост
# 341
В страницата на ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI във фейсбук пише това по въпроса:

" meral okayın gecesinde yokmuydu engin"

ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI:  Engin Bey Ankarada


Доколкото разбирам от коментарите ви - всички сте очаровани от БТВ тази вечер (добре, че си го спестих)


di...va :
"Дилеми, има нещо и не искам да споделя на къде ми отива фантазията!!!"

Моля те, сподели!! Не ни дръж под напрежение. Praynig

Виж целия пост
# 342


Надявам се да обмисля отговора

Виж целия пост
# 343
Значи, когато човек "има" такава атрактивна професия като актьорството - трябва да може да "преглътне" и недобронамерените коментари по негов адрес.

При наличие на такива всеки явно изгражда свой собствен модел на поведение.

Неговото е - избягване на публичност. Лично аз сега се сещам за поне четири случая при които е бил добронамерен спрямо репортерските набези и после - репортажа е недобронамерен.

Например - при получаването на една награда - вместо  нещо позитивно, коментарите зад кадър бяха за джоба му с ???? явно какво има - телефон, портфейл...
При  друг репортаж  пък "акцентираха" върху това , че е изпотен. Сто "цъкащи" кръгчета и въпросителни отново.

За наградата която дадоха на К.Т. аз имам спомен, че истинският и притежател е трябвало да е Е.

Може и да не съм права, но за мен момчето си постъпва съвсем правилно - не се занимава с репортери, защото дори и тогава когато им отговаряше на въпросите -  коментарите  след това имаха някакъв ироничен привкус.
Виж целия пост
# 344



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия