Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 847
  • 746
# 345



Благодаря на всички романтички, които приеха поздрава ми и от своя страна също ме поздравиха.  Hug

За Енгин аз също се тревожа. Има нещо ненормално в това криене и мълчание, и не може да се обясни само с бягство от журналисти.

Виж целия пост
# 346
Moмичета, преди няколко дена ми попадна линк към туитър акуанта на Берен (мисля, че беше в нейната тема). По-принцип тази социална мрежа ми е абсолютно непонятна, а и не знам на 100 % дали там пише истинската Берен или е някоя като нашата съфорумка, която се появяваше тук преди време.
Там имаше въпрос към нея за бабата на Енгин и нейният отговор беше, че не знае нищо за нея, но знае, че преди 2 месеца е починал бащата на Енгин. Не искам от мен да тръгват някакви фалшиви новини, още повече за нещо толкова тъжно. Ако някоя от вас е наясно с писането в туитър, може да провери доколко е вярно написаното там.
Предварително се извинявам ако това, което пиша не е вярно, просто споделям прочетеното в акаунта, посочен като акаунт на Берен.
Виж целия пост
# 347
Аз се съмнявам за баща му,защото за баба му фейсовете се напълниха със съболезнования,а пък за баща му нито дума.Дано да не е вярно.
Виж целия пост
# 348


Виж целия пост
# 349
Лека, Марианка! Simple Smile

Добре си ги докарала - на една възглавница ( Wink )  - херувимчето и дяволчето. Simple Smile))
Виж целия пост
# 350
Марта,така е,но да отсъства от тържество в памет на един от любимите си хора,това е доста загадъчно.

Винаги има причини - може да  е бил възпрепятстван или пък въобще да не е Истанбул.



И аз съм на мнение, че снима в Холандия или Белгия....
Виж целия пост
# 351
Лека, Марианка! Simple Smile

Добре си ги докарала - на една възглавница ( Wink )  - херувимчето и дяволчето. Simple Smile))

ОООО, още няма да лягам....
Виж целия пост
# 352
Moмичета, преди няколко дена ми попадна линк към туитър акуанта на Берен (мисля, че беше в нейната тема). По-принцип тази социална мрежа ми е абсолютно непонятна, а и не знам на 100 % дали там пише истинската Берен или е някоя като нашата съфорумка, която се появяваше тук преди време.
Там имаше въпрос към нея за бабата на Енгин и нейният отговор беше, че не знае нищо за нея, но знае, че преди 2 месеца е починал бащата на Енгин. Не искам от мен да тръгват някакви фалшиви новини, още повече за нещо толкова тъжно. Ако някоя от вас е наясно с писането в туитър, може да провери доколко е вярно написаното там.
Предварително се извинявам ако това, което пиша не е вярно, просто споделям прочетеното в акаунта, посочен като акаунт на Берен.

Толкова форуми има Енгин и фейсове - всяка новина се отразява. За баба му научихме на минутата, та за баща му ли....Пепел ти на клавиатурата. Няма такава новина за баща му. Момичета, слагайте линкове...тогава вината е на този който го е написал, а не на този който цитира линка. Нищо лично - но без източник на инфото - не е коректно да се споменава дори....
Виж целия пост
# 353
Лека, Марианка! Simple Smile

Добре си ги докарала - на една възглавница ( Wink )  - херувимчето и дяволчето. Simple Smile))

ОООО, още няма да лягам....

Е, то и аз съм потънала в "Хрониките", но реших, че ти си се уморила вече. Simple Smile

Впрочем, не ща да гадая вече какво става с Енгин. Надявам се само да е добре. Захване ли нов проект, ще се разбере, няма друг начин. Simple Smile А кога ще стане това - ами тогава, когато... Simple Smile Дотогава ще си чета любимите фентъзита и може даже да си представям Енгин в ролята на някои от героите в тях - почти като частно кино... Simple Smile))
За новини относно Е. А. ще разчитам пак така на теб. Simple Smile)
Виж целия пост
# 354
Лека, Марианка! Simple Smile

Добре си ги докарала - на една възглавница ( Wink )  - херувимчето и дяволчето. Simple Smile))

Е-хо, Марица - разсъни ме !!!  Понеже "приспа"  Мариянка - ще побърборя още !

Серената - хвърли ме направо в "трънака" както се казва с тази новина. Дай линка за да го разгадаем.
Виж целия пост
# 355
Момичета привет.

Моето мнение е, че Енгин не е бил подготвен за славата и вълната от фенска любов, която ще го залее по време на КВФ. Предполагал е , че това ще е поредния сериал, в който ще се снима с добър сюжет и добър екип. Също така може би си е мислел, че фокуса ще е върху Берен. Но се оказва, че КВФ се превръща в касов разбивач и едва ли не в институция . Изведнъж всички медии, журналисти папараци, милиони хора се интересуват от живота ти.

Да,  Енгин е бил актьор и преди това, но не чак толкова известен. Славата е лудост и дори има хора, които не издържат на нея Според мен в момента Енгин е в период на осмисляне на какъв етап е в кариерата си отновно слава, пари, фенове, проекти. Ако добавим и проблеми в личен план, въобще не ме учудва неговото криене, затваряне в себе си, отшелничество, както го наричате. Това е моето мнение за ситуацията.
Виж целия пост
# 356

И аз заедно с Марта ще ви пожелая лека нощ! smile3524
Виж целия пост
# 357
Лека, Марианка! Simple Smile
Добре си ги докарала - на една възглавница ( Wink )  - херувимчето и дяволчето. Simple Smile))
ОООО, още няма да лягам....
Е, то и аз съм потънала в "Хрониките", но реших, че ти си се уморила вече. Simple Smile

Тия хроники, те пообъркаха. Я виж кой пожела лека нощ. Кого разсъни....Дано се разсъниш и ти....Цунки по твоему.
Виж целия пост
# 358
Лека, Марианка! Simple Smile

Добре си ги докарала - на една възглавница ( Wink )  - херувимчето и дяволчето. Simple Smile))

Е-хо, Марица - разсъни ме !!!  Понеже "приспа"  Мариянка - ще побърборя още !

Серената - хвърли ме направо в "трънака" както се казва с тази новина. Дай линка за да го разгадаем.



хи-хи-хи - пак се олях. Simple Smile)) Мартичка,   Praynig  Hug не е умишлено - в момента участвам в заговори и престрелки за овладяването на Амбър... много напечено положение. Simple Smile)) Хвърлям по някое оче в темата, ама треперя да не ме гръмнат погрешка, докато ви наглеждам. Wink И така - с половин очо... пак щуротия сътворих. Simple Smile))
Виж целия пост
# 359

Е-хо, Марица - разсъни ме !!!  Понеже "приспа"  Мариянка - ще побърборя още !

Серената - хвърли ме направо в "трънака" както се казва с тази новина. Дай линка за да го разгадаем.


https://twitter.com/beren_saat_saat/status/269168180373643264

Това гледах. Дали това е Берен или е "берен" - не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия