Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 842
  • 746
# 435
Здравейте момичета !

Още една седмица си отива - новините за нашето момче с лупа да ги търсиш, други пък пълнят медийното пространство със себе си ...въобще не можем да се оплачем от "разнообразие".

Добре, че си имаме приятно местенце и тема за разговор.

Мариянка - преговорът с гифчетата и кратката сентенция от диалозите е направо разкошен. С малко се казва всичко. Точно и ясно.

Милка Радева - хубаво пишеш, ама все късно и не мога да вляза в "диалог" с теб, а много ми се иска !

Марица - направо ти "завиждам" /благородно разбира се/ за украсата. Аз пък нямам навика да правя снимки, но и тази година на 01.12 също ще украсяваме с колежките / може да "фотна" нещо/. Украса може да нямам още, но за сметка на това коледничетата ми цъфнаха. Направо разкош !

Доста трудни за Керим и Фатмагюл моменти.

Истината е казана.

Всичко е в ръцете на правосъдието.

Решението ще бъде обявено на 14.04 - рожденият ден на Керим.

 
Виж целия пост
# 436
Прекрасен колаж на гъркините.
Виж целия пост
# 437


Ф: "Пуснаха ли те?"
К: поклаща глава..
Ф: "А другите? Арестувани ли са?"
Виж целия пост
# 438


К: "Е, няма ли да ми кажеш нещо!"
Ф: "Всичко добро!"
Виж целия пост
# 439
Марта, добре че си ти! Аз съм склонна да изпадам в меланхолия, от зодията ми е!  Joy Joy JoyТрябва ми някой, който да ми каже няколко ободрителни слова!  Hug Hug Hug

Дилеми, каква зодия си, че меланхолията  се "навърта" около теб
Виж целия пост
# 440


К: "Е, няма ли да ми кажеш нещо!"
Ф: "Всичко добро!"





"Виж как всичко около нас блести. Градът е очарователен - също като теб. Хей, къде се отнесе ?

В миналата година.
....
Толкова си силна Фатмагюл. Гордея се с теб!

Мислиш ли, че щях да успея ако те нямаше ?
Това е нашата победа, ние успяхме, защото сме като едно цяло!
"
Виж целия пост
# 441


Скрит текст:



Виж целия пост
# 442
Дилеми, каква зодия си, че меланхолията  се "навърта" около теб

Здравей  wavey   Риба съм, чиста мартенска риба! Мечтател, фантазьор, сълзлив романтик...
Виж целия пост
# 443
Дилеми, каква зодия си, че меланхолията  се "навърта" около теб

Здравей  wavey   Риба съм, чиста мартенска риба! Мечтател, фантазьор, сълзлив романтик...

И си под знака на Венера! Романтика и любов!  Grinning
Виж целия пост
# 444
Дилеми, каква зодия си, че меланхолията  се "навърта" около теб

Здравей  wavey   Риба съм, чиста мартенска риба! Мечтател, фантазьор, сълзлив романтик...



Дори и с конкурс да ни бяха избирали за тази тема - едва ли щяхме да се "съберем" - ами и аз съм "рибка" !!!
Виж целия пост
# 445


Скрит текст:








Виж целия пост
# 446

Дори и с конкурс да ни бяха избирали за тази тема - едва ли щяхме да се "съберем" - ами и аз съм "рибка" !!!


Ха сега де!
Виж целия пост
# 447
поздрав за Рибките от един Коч  Hug

Виж целия пост
# 448
Вале, благодаря! Ти пък си от зодията на Керим  




Скрит текст:







Виж целия пост
# 449


Енгин...помните това клипче...направих гифче....малко отзад...поради липса на друго...и така е добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия