Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 843
  • 746
# 450

    Здравейте! Вчера докато изчета всичко и вие вече си пожелавахте лека нощ. Затова днес бързам да ви поздравя преди да се оттдам на семейни тържества. Много хубаво и емоционално обсъждане правите. Сигурно ще пропусна някого, затова поздравления за всички. Все пак не мога да не отбележа профеионалното мнение на Димана за ПБН, гифчетата на Мариана и Дива, клипчето на Марта за Кадир и "Горчиво" на Дива, хубавите поздрави на Валентина. Специални поздравления за Дилеми за вниманието, което отделя на "другите". Така все пак си припомням какво става с тях, защото си признавам, че докато гледам сериите ги прескачам.
    Марица, ти пък ме зарази с коледно настроение и вчера първа си направих коледната украса в службата.
    Пожелавам ви хубави почивни дни!
Виж целия пост
# 451
    

Не искам да имам нищо общо с теб !
Изчезни, махни се от живота ми !



    

Керим ! Не си отивай ! Нали няма да ме оставиш ?!

Добре дошъл!
Виж целия пост
# 452

    Здравейте! Вчера докато изчета всичко и вие вече си пожелавахте лека нощ. Затова днес бързам да ви поздравя преди да се отдам на семейни тържества. Много хубаво и емоционално обсъждане правите. Сигурно ще пропусна някого, затова поздравления за всички. Все пак не мога да не отбележа професионалното мнение на Димана за ПБН, гифчетата на Мариана и Дива, клипчето на Марта за Кадир и "Горчиво" на Дива, хубавите поздрави на Валентина. Специални поздравления за Дилеми за вниманието, което отделя на "другите". Така все пак си припомням какво става с тях, защото си признавам, че докато гледам сериите ги прескачам.
    Марица, ти пък ме зарази с коледно настроение и вчера първа си направих коледната украса в службата.
    Пожелавам ви хубави почивни дни!

Весел празник пожелавам! Simple Smile И пълноценен релакс в почивните дни. Simple Smile Коледа пристига. Wink))
Виж целия пост
# 453
Валя, "зодийно" благодарим за поздрава !

Обаче гръцките фенове страхотни клипове правят, пък музиката им - разкош ! Като гледам обаче явно нямат "проблеми" с Ютуба - качват всичко, докато ние трябва да внимаваме от една страна с музиката, от друга страна с видео-файловете от сериала ! Нас ни "трият" - да му се не види.

Ама да върнем жеста - към друго "зодийните" момичета !

Виж целия пост
# 454
Скрит текст:
Харесвам много Робърт Зелазни, както и Урсула ле Гуин... имат различни начини да казват нещата, но винаги ги казват изключително добре...

"...хората наистина се променят, ходът на времето не служи само за подсилване на онова, което вече съществува, а понякога в хората стават и качествени промени, породени от нещата, които правят, виждат, мислят, или чувстват."
Виж целия пост
# 455
Здравейте и от едно "другозодийно момиче" Heart Eyes

Толкова хубави неща прочетох и видях благодари Ви !Не че съм изненадана.В тая тема кастингът е на нивото на  КВФ-брилянтен.И разбира се нищо не е случайно,а съдба . Hug
Чувствам се щастлива че попаднах тук /още една причина да благодаря на Енгин и на всички останали от КВФ Embarassed/

Момичета ние с милото сме малко младоженци/детенце е при баба и дядо/  Wink и ще направим проверка на реала ,затова няма да мога да съм с Вас ,но ще наваксвам през деня.
Приятна вечер Two Hearts txtloves от мен
Виж целия пост
# 456


Скрит текст:







Виж целия пост
# 457
Здравейте и от едно "другозодийно момиче" Heart Eyes

Толкова хубави неща прочетох и видях благодари Ви !Не че съм изненадана.В тая тема кастингът е на нивото на  КВФ-брилянтен.И разбира се нищо не е случайно,а съдба . Hug
Чувствам се щастлива че попаднах тук /още една причина да благодаря на Енгин и на всички останали от КВФ Embarassed/

Момичета ние с милото сме малко младоженци/детенце е при баба и дядо/  Wink и ще направим проверка на реала ,затова няма да мога да съм с Вас ,но ще наваксвам през деня.
Приятна вечер Two Hearts txtloves от мен

Ами... честит меден уикенд! Simple Smile))

Подсети ме за виц, който чух вчера... не, че се отнася до теб, но...  Simple Smile)

Скрит текст:
След 20-годишен брак мъж казва след вечеря на жена си:
- Скъпа, хайде тая вечер да се подрусаме малко на леглото, та да помислят съседите, че правим секс и да ни завият...
Жената го поглежда със загадъчен поглед, но нищо не казва и се включва в играта... На сутринта съпругът намира на масата в кухнята прибори за закуска и празна чиния, с бележка:
"Скъпи, хайде сега потропай малко с приборите по чинията, та да си помислят съседите, че закусваш и да ти завидят."
Виж целия пост
# 458


Нова снимка от старо време - изпратена от Yaren. Това е момичето което прави много хубави клипове. Енгин беше пратил снимка с подпис до нея....Под снимката пише, че това вероятно е дамата която го облича за КВФ.
Виж целия пост
# 459


Скрит текст:









Виж целия пост
# 460
Здравейте и от едно "другозодийно момиче" Heart Eyes

Толкова хубави неща прочетох и видях благодари Ви !Не че съм изненадана.В тая тема кастингът е на нивото на  КВФ-брилянтен.И разбира се нищо не е случайно,а съдба . Hug
Чувствам се щастлива че попаднах тук /още една причина да благодаря на Енгин и на всички останали от КВФ Embarassed/

Момичета ние с милото сме малко младоженци/детенце е при баба и дядо/  Wink и ще направим проверка на реала ,затова няма да мога да съм с Вас ,но ще наваксвам през деня.
Приятна вечер Two Hearts txtloves от мен

Ами... честит меден уикенд! Simple Smile))

Подсети ме за виц, който чух вчера... не, че се отнася до теб, но...  Simple Smile)

Скрит текст:
След 20-годишен брак мъж казва след вечеря на жена си:
- Скъпа, хайде тая вечер да се подрусаме малко на леглото, та да помислят съседите, че правим секс и да ни завият...
Жената го поглежда със загадъчен поглед, но нищо не казва и се включва в играта... На сутринта съпругът намира на масата в кухнята прибори за закуска и празна чиния, с бележка:
"Скъпи, хайде сега потропай малко с приборите по чинията, та да си помислят съседите, че закусваш и да ти завидят."

Кики, не я слушай кака ти Марица,  Simple Smile гледай си реала, там наваксвай. Ние тук ако трябва, ще те изчакаме, не бери кахър.  Hug
Виж целия пост
# 461
Дилеми, като гледам твоя преговор, се ужасявам, колко много могат да грешат родителите в любовта си към детето. Как го съсипват, докато си мислят, че го спасяват.

и, да знаеш, поздравът беше лично от Керим,
Скрит текст:
затова писах Коч. Аз не съм.  Simple Smile
Виж целия пост
# 462
Дилеми, като гледам твоя преговор, се ужасявам, колко много могат да грешат родителите в любовта си към детето. Как го съсипват, докато си мислят, че го спасяват.

И как го съсипват, като си въобразяват, че го отглеждат с много грижа...  smile3505 ще е най-добре да използвам това, инак ще се олея... възпитанието е една от болните ми теми. Simple Smile))
Виж целия пост
# 463
Дилеми, като гледам твоя преговор, се ужасявам, колко много могат да грешат родителите в любовта си към детето. Как го съсипват, докато си мислят, че го спасяват.

И как го съсипват, като си въобразяват, че го отглеждат с много грижа...  smile3505 ще е най-добре да използвам това, инак ще се олея... възпитанието е една от болните ми теми. Simple Smile))

Предполагам! Предполагам също, че докато обичаш дечицата, едвам изтрайваш някои родители. Срещала съм такива, които имат нужда повече от децата си, да бъдат възпитавани.
Виж целия пост
# 464
Дилеми, като гледам твоя преговор, се ужасявам, колко много могат да грешат родителите в любовта си към детето. Как го съсипват, докато си мислят, че го спасяват.

И как го съсипват, като си въобразяват, че го отглеждат с много грижа...  smile3505 ще е най-добре да използвам това, инак ще се олея... възпитанието е една от болните ми теми. Simple Smile))

Предполагам! Предполагам също, че докато обичаш дечицата, едвам изтрайваш някои родители. Срещала съм такива, които имат нужда повече от децата си, да бъдат възпитавани.

Както и родители на родителите... Имаме много грешна представа за това, кое е полезно за децата ни тук, в България... Народопсихология, вероятно... Както и да е - по-добре да си кръстосвам Лабиринта в Амбър, отколкото да се оливам. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия