Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 845
  • 746
# 375
Вале, честно да ти кажа, почти не се сещам за какво се разказваше във филма, но си спомням, че много ми хареса историята и артистите и съм запомнила името на Вертинская. Пък и по мое време си събирахме снимки на любими артисти, и тя беше една от моите любимки!
Като чета поста на Маричка, тя май играеше и в Ихтиандър-Амфибията,  пак по Грин  newsm78 newsm78 newsm78


Амфибията е на Беляев. Но - да - Вертинская играе и там.
Виж целия пост
# 376



Ето интервюто с Енгин, което толкова много харесвам. Тук гласът му много му поражда някакво тръпнещо усещане в мен, причината още не ми е известна, май е от тембъра му. Същото се случва когато гледам клипчето , когатоси припява в колата в 78 епизод  на път към Ава, в 75 епизод, когато в леглото обясняваше на Фатмагюл, че не трябва да бързат . Не знам какво е специфичното, но в тези сцени гласът му е много чувствен и въздействащ. Кажете ми по-откачено може ли да стане?  newsm78 newsm78 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 377
Момичета,ние тази вечер сме някак си пораженски настроени-до сега винаги сме вярвали в точната преценка на Енгин относно роли,начин на поведение и т.н.,така че нека продължим да вярваме в него и както казваше баба Ванга  всяко нещо се случва тогава,когато му дойде времето.Когато му дойде моментът ще се появи,ще обяви новата си роля(ами представяте ли си,че пък може да се е оженил човекът!) Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 378
Част от финала на "Платната":

Скрит текст:
Хванала се за колана му, тя кимна с трепетно притворени очи, с нова душа. Щастието се бе сгушило у нея като пухкаво котенце.  (...)
Асол пак притвори очи, като се боеше, че всичко това ще изчезне, ако продължи да гледа. Грей взе ръцете й и тя, като знаеше вече къде може да отиде сега, без да се страхува, скри мокрото си от сълзи лице върху гърдите на дошлия по такъв вълшебен начин приятел. Грей, потресен и учуден от това, че е настъпила неизразимата, недостъпна за никого скъпа минута, внимателно, но със смях повдигна нагоре за брадичката това толкова отдавна бленувано лице; очите на момичето най-сетне се разтвориха широко. В тях беше всичко най-хубаво у човека.
Е, наистина сме непоправими роматички, чудно ми е как оцеляваме в този вълчи свят!?!

Виж целия пост
# 379



Ето интервюто с Енгин, което толкова много харесвам. Тук гласът му много му поражда някакво тръпнещо усещане в мен, причината още не ми е известна, май е от тембъра му. Същото се случва когато гледам клипчето , когатоси припява в колата в 78 епизод  на път към Ава, в 75 епизод, когато в леглото обясняваше на Фатмагюл, че не трябва да бързат . Не знам какво е специфичното, но в тези сцени гласът му е много чувствен и въздействащ. Кажете ми по-откачено може ли да стане?  newsm78 newsm78 Joy Joy Joy

Винаги може и още. Simple Smile)) Допреди три месеца нямаше нощ, в която да не сънувам КВФ. Simple Smile)) Бях луднала напълно. Simple Smile))
Виж целия пост
# 380
Част от финала на "Платната":

Скрит текст:
Хванала се за колана му, тя кимна с трепетно притворени очи, с нова душа. Щастието се бе сгушило у нея като пухкаво котенце.  (...)
Асол пак притвори очи, като се боеше, че всичко това ще изчезне, ако продължи да гледа. Грей взе ръцете й и тя, като знаеше вече къде може да отиде сега, без да се страхува, скри мокрото си от сълзи лице върху гърдите на дошлия по такъв вълшебен начин приятел. Грей, потресен и учуден от това, че е настъпила неизразимата, недостъпна за никого скъпа минута, внимателно, но със смях повдигна нагоре за брадичката това толкова отдавна бленувано лице; очите на момичето най-сетне се разтвориха широко. В тях беше всичко най-хубаво у човека.
Е, наистина сме непоправими роматички, чудно ми е как оцеляваме в този вълчи свят!?!

С Божията милост (Керим). Simple Smile)  (намигванка)  Hug
Виж целия пост
# 381
Момичета,ние тази вечер сме някак си пораженски настроени-до сега винаги сме вярвали в точната преценка на Енгин относно роли,начин на поведение и т.н.,така че нека продължим да вярваме в него и както казваше баба Ванга  всяко нещо се случва тогава,когато му дойде времето.Когато му дойде моментът ще се появи,ще обяви новата си роля(ами представяте ли си,че пък може да се е оженил човекът!) Joy Joy Joy

Що пораженчески, бре? Simple Smile Никак даже, според мен - просто си се реем романтично във виртуалното пространство в търсене на Енгин - жив... или... жив. Simple Smile))
Виж целия пост
# 382
Момичета,ние тази вечер сме някак си пораженски настроени-до сега винаги сме вярвали в точната преценка на Енгин относно роли,начин на поведение и т.н.,така че нека продължим да вярваме в него и както казваше баба Ванга  всяко нещо се случва тогава,когато му дойде времето.Когато му дойде моментът ще се появи,ще обяви новата си роля(ами представяте ли си,че пък може да се е оженил човекът!) Joy Joy Joy

Ммммм, видът му ми прлича повече на любовна мъка. Разбира се само ми прилича, аз си мисля, че има нещо общо с ролята в турския Хари Потър.
Виж целия пост
# 383
Виж целия пост
# 384
2004 година

Това е човек, който знае какво иска и как да го постигне.

Въобще не мисля, че е изпаднал в разни "меланхолии" или нещо подобно.

Това е човек здраво стъпил на земята, реалист и смело "преследващ" целите си.

Ще видите, че докато всички тънат в догадки къде е и какво прави - момчето просто прави това, което умее най-добре - работи.

  2012 година


Това са осем години труд, труд и труд - но вместо да се възгордее, той си е останал земен и обикновен. А това явно не се котира. Ама затова пък си го харесваме момчето.
Виж целия пост
# 385
ново клипче, топло, топло, от преди 3 часа...

Историята на една любов

Виж целия пост
# 386

Лека! Simple Smile
Виж целия пост
# 387
Момичета знаете ли какво осъзнах скоро, на тест снимките на сериала Енгин е облечен по различчен начин в няколко снимки, тествали няколко визии са как да изглежда Керим, Трябва някой ден да ги постнем и да видим коя най-много му отива и дали го яъзприемаме в другите визии.

Освен това някои снимки е сериозен, на други усмихнат. Искали са да го видят как седи в двете състояния, искали са да видят и усмивката му. Честно да ви кажа, убедена съм, че са били приятно изненадани, усмивката му е много топла и чаровна.
Виж целия пост
# 388
Момичета - откога ви казах "лека" - наистина ще се оттеглям вече !

Мариянка пожелава лека нощ с прекрасна сцена - можеха тия "скръндзи" сценаристките  да позволят на Керим да гушне дъщеря си - ама само във фантазиите си ще виждаме подобна сцена.



Виж целия пост
# 389

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия