Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 839
  • 746
# 480
Не, по-добре ги постни за детайлно обсъждане в темата.  Mr. Green Mr. Green


Първата.


Втората.


Третата.


------------
 hahaha  Joy "Анализирай това"
Виж целия пост
# 481
Маричке мерси, но аз не мога да ги отварям тези файлове, нито да ги постна в темата. Гифтчето е хубаво.  Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Още не съм ви прочела,хубав преговор пак сте спретнали  Hug връщам се да чета Hug

но виждам,че от Енгин пак ни вест,ни кост Cry/аз не му видях никъде цитирано името за събитието за Мерал Окай,но като видях  единия от водещите- Беязит ми се стори,че малко вероятно  и Енгин да е там Sick/мое усещане за несъвместимост Laughing


Уф, сладък и глуповат в тази роля. Simple Smile Пък Назлъ - вишистка... далеч под нивото и остава баклаваджийчето. Simple Smile Затова си намери друг. Simple Smile)


той и Керим беше висшист,пък Фатма само до 7 клас Joy
Виж целия пост
# 483
Фатмагюл: Пуснаха ли те? А другите? Арестувани ли са?
Керим: Е, няма ли да ми кажеш нещо! Фатмагюл: Всичко добро!

Виж целия пост
# 484
Маричке много мерси за гифчетата.  Hug Hug

Определено в тази целувка Енгин е активният и в изражението  му виждам много страст. Много въздействащо я целува.
Виж целия пост
# 485
Маричке мерси, но аз не мога да ги отварям тези файлове, нито да ги постна в темата. Гифтчето е хубаво.  Simple Smile Simple Smile

Защо да не можеш?  newsm78 Дай на лични, ако трябва да инструктирам...
Виж целия пост
# 486
Маричке мерси, но аз не мога да ги отварям тези файлове, нито да ги постна в темата. Гифтчето е хубаво.  Simple Smile Simple Smile

Защо да не можеш?  newsm78 Дай на лични, ако трябва да инструктирам...

Не сега,. че нямам много време и не ми се занимава. По-нататък ще ме обучиш.  Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 487
сега видях в бг фейса нещо от туитър-а на явно фенка в Анкара,но се губя в превода с гугъл
ако някой има идея Thinking/можете да погледнете и във фейса,става въпрос за някакъв театър в Анкара/

ANKARA`DAKILER ICIN :
TWITTERDEN >>@gizem_tura
Engin Akyürek de burda yanlış olmasın Simple Smile
Виж целия пост
# 488
Още не съм ви прочела,хубав преговор пак сте спретнали  Hug връщам се да чета Hug

но виждам,че от Енгин пак ни вест,ни кост Cry/аз не му видях никъде цитирано името за събитието за Мерал Окай,но като видях  единия от водещите- Беязит ми се стори,че малко вероятно  и Енгин да е там Sick/мое усещане за несъвместимост Laughing


Уф, сладък и глуповат в тази роля. Simple Smile Пък Назлъ - вишистка... далеч под нивото и остава баклаваджийчето. Simple Smile Затова си намери друг. Simple Smile)


той и Керим беше висшист,пък Фатма само до 7 клас Joy

Тцъ. Там отношението се диктуваше от друго (водеща роля - превъзходство на мъжа - допустимо по стандарт Wink). Simple Smile Пък и Фатмагюл се зае да си повишава образованието. Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Не ви ли се струва, че Енгин много настървено я целува Берен на тези гифчета,  newsm78 newsm78 newsm78 ще я изяде още малко.  Simple Smile Simple Smile  Може би се дължи на режисурата на Хилал.  Mr. Green
Виж целия пост
# 490


Скрит текст:






Виж целия пост
# 491
Не ви ли се струва, че Енгин много настървено я целува Берен на тези гифчета,  newsm78 newsm78 newsm78 ще я изяде още малко.  Simple Smile Simple Smile  Може би се дължи на режисурата на Хилал.  Mr. Green

Има си хас в ПБН да не е настървен... Wink Шегувам се. Тогава му беше времето на момчето да показва и отпуска края на страстта. Хилял, не Хилял - тамам са си цълифките. Тя пък да беше опитала да го спре режисьорката, щяха да я обезкостят зрителите. Simple Smile))
Виж целия пост
# 492

Виж целия пост
# 493
Не ви ли се струва, че Енгин много настървено я целува Берен на тези гифчета,  newsm78 newsm78 newsm78 ще я изяде още малко.  Simple Smile Simple Smile  Може би се дължи на режисурата на Хилал.  Mr. Green

Има си хас в ПБН да не е настървен... Wink Шегувам се. Тогава му беше времето на момчето да показва и отпуска края на страстта. Хилял, не Хилял - тамам са си цълифките. Тя пък да беше опитала да го спре режисьорката, щяха да я обезкостят зрителите. Simple Smile))

Маричке,
знаеш, че на Хилал много й се свидеше да го показва Енгин страстен или не дай си Боже разсъблечен. Доста домати е изяла на тази тема Хилял още от онлайн гледането. Добре че  Малчева ни подгряваше с горещи репортажи, в които основно действащо лице беше Енгин.  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 494
Дейзи,ти тотално ме зарази с темата за целувките.Целувката от ПБН е единствената  с възходяща градация и която не беше прекъсната от никого и нищо и се явява като увертюра към последвалите събития.
Дейзи , мила, проучи в Англия няма ли някоя магистратура  за теорията  и практиката на целуването, да я запишиме. Не ми се вярва ,обаче,англичаните да са по-вещи от нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия