"Анализирай това"
връщам се да чета 
/аз не му видях никъде цитирано името за събитието за Мерал Окай,но като видях единия от водещите- Беязит ми се стори,че малко вероятно и Енгин да е там
/мое усещане за несъвместимост
Пък Назлъ - вишистка... далеч под нивото и остава баклаваджийчето.
Затова си намери друг.
)

Дай на лични, ако трябва да инструктирам...

Дай на лични, ако трябва да инструктирам...
/можете да погледнете и във фейса,става въпрос за някакъв театър в Анкара/
връщам се да чета 
/аз не му видях никъде цитирано името за събитието за Мерал Окай,но като видях единия от водещите- Беязит ми се стори,че малко вероятно и Енгин да е там
/мое усещане за несъвместимост
Пък Назлъ - вишистка... далеч под нивото и остава баклаваджийчето.
Затова си намери друг.
)
).
Пък и Фатмагюл се зае да си повишава образованието.
ще я изяде още малко.
Може би се дължи на режисурата на Хилал.
ще я изяде още малко.
Може би се дължи на режисурата на Хилал.
Шегувам се. Тогава му беше времето на момчето да показва и отпуска края на страстта. Хилял, не Хилял - тамам са си цълифките. Тя пък да беше опитала да го спре режисьорката, щяха да я обезкостят зрителите.
))
ще я изяде още малко.
Може би се дължи на режисурата на Хилал.
Шегувам се. Тогава му беше времето на момчето да показва и отпуска края на страстта. Хилял, не Хилял - тамам са си цълифките. Тя пък да беше опитала да го спре режисьорката, щяха да я обезкостят зрителите.
))
Препоръчани теми