Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 841
  • 746
# 465


Скрит текст:









Виж целия пост
# 466


Това са сътворили гръцките фенове...




Здравейте момичета!

mariana51, само едно уточнение - точно това не е сътворено от гръцките фенове   Grinning


Продължавам да ви догонвам!






Виж целия пост
# 467
Момичета, имам странна молба...

Скрит текст:
издирвам номер на епизод от ЗП - Берен преди да се скара с Къванч, преди някаква си лодка... та: тогава Берен била с някаква бяла жилетка, която сестра ми, като шивачка, иска да снимам.Simple Smile))
Ако някой знае в кой епизод се случва това, моля да ми пише.

Виж целия пост
# 468


Това са сътворили гръцките фенове...


Здравейте момичета!

mariana51, само едно уточнение - точно това не е сътворено от гръцките фенове   Grinning


Продължавам да ви догонвам!


Е от кого, тогава? Давай пълната информация, де. Simple Smile Praynig
Виж целия пост
# 469


Това са сътворили гръцките фенове...


Здравейте момичета!

mariana51, само едно уточнение - точно това не е сътворено от гръцките фенове   Grinning


Продължавам да ви догонвам!


Е от кого, тогава? Давай пълната информация, де. Simple Smile Praynig

Е, май вярно. Копирах го от гръцкият фейс - пише снимка на Анушка Ненкова.
Виж целия пост
# 470


Скрит текст:











Виж целия пост
# 471


Това са сътворили гръцките фенове...


Здравейте момичета!

mariana51, само едно уточнение - точно това не е сътворено от гръцките фенове


Продължавам да ви догонвам!


Е от кого, тогава? Давай пълната информация, де. Simple Smile Praynig



"Engin Akyьrek Greek FAN CLUB сподели снимка на Anushka Nenkova."   Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Привет.

Маричке, можеш ли да направиш стоп кадри на целувките от П.Б.Н.?  Hug Hug
Виж целия пост
# 473
  wavey момичета

Още тук си го харесах,еми сладък е LaughingЧудех й се на Назлъ къде е хукнала след Нико Joy

 
Виж целия пост
# 474
 wavey момичета

Още тук си го харесах,еми сладък е LaughingЧудех й се на Назлъ къде е хукнала след Нико Joy

  


Уф, сладък и глуповат в тази роля. Simple Smile Пък Назлъ - вишистка... далеч под нивото и остава баклаваджийчето. Simple Smile Затова си намери друг. Simple Smile)
Виж целия пост
# 475
Привет.

Маричке, можеш ли да направиш стоп кадри на целувките от П.Б.Н.?  Hug Hug

Мога. Simple Smile На пощата ли да ти ги пратя? Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Не, по-добре ги постни за детайлно обсъждане в темата.  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 477
Може да са придружени и с едно гифче, ако не ти отнема време разбира се.  newsm78
Виж целия пост
# 478
Файл : 74.rar
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=6c6c479bc4

Дейзи, не са само целувките, а общо сцената, в която започват и приключват - 158 кадъра.
Виж целия пост
# 479
Може да са придружени и с едно гифче, ако не ти отнема време разбира се.  newsm78

Гифовете, които правя от стоп-кадри са с лошо качество. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия