
Пожелавам ви да е най-добрата досега! На мен от късметите ми се паднаха парата и нова работа с много пари. Интересно, от около 10години не се оплаквам от работа и заплащане и досега парата не ми се е падала
... Очаквам милионите най-накрая, та да се оттегля, да родя братче или сестричка на Дивна.Честит рожден ден на всички наши Декемврийски Януарчета
както и на тези, които са тези дни. Дивна очаква с нетърпение нейният. Вече ми е изброила десетина деца, които иска да покани. Мисля да го направя в Капелата - рядко ходим там пък много ѝ харесва. Предни години каня и близките ми приятели, тази вече само деца... Замислям и любимата ми торта от дете - майка ми я правеше по мое желание всяка година, хаха. Само дето съм в сесия и не знам много кога ще я приготвя, нооооо имам желание. Поздрави момичета, да са здрави дечицата и до скоро!

та се позагубих.




Ся се чудя утре да ходя ли за инжекция или направо да търся по-дълго и дебело въже (+ сапун