В ЯНУАРСКАТА тайфа почва щура веселба

  • 72 390
  • 748
# 330
Ей така ви обичам ,толкова много сте писали ,че не запомних почти нищо hahaha
За палатката - имаме тип индианска -лятото я опънахме при дядо на двора и беше уважена от двете кучета и котарака Laughing
По повод целувки ,милувки-при нас са рядкост,но една Колежка ме разби.Вечер с мъжът и лягат и четат книги,докато естествено детето заспи.И един ден Ивайло си играл с едно момиченце което предложило да играят на "Мама и татко".Тя го натиснала да го целува ,а той и казал : Не така отивай да си вземеш книга и лягай  на леглото:35:
Люби -обувките са трепач Wink
Дони ,и аз мислех писта с 8 метра ,ама имаме с 4ри + тази става 12 и се отказах .Ще събирам пластелин и това е.
Оставям ви че съм с мъж и ще му обръщам внимание Blush
Виж целия пост
# 331
Честит рожден ден, на  Ивко !!! Да бъде все така добро и усмихнато дете Heart Eyes



Виж целия пост
# 332
Честит рожден ден на Ивко! Да расте здрав, щастлив, усмихнат и много за радва цялото семейство  Hug

Ради, костюмчето е типичната мъжка носия за нашия край. Събор си нямаме, но пък имаме традиционен карнавал на 1-и януари - " Старчевата". Всички от 5-месечни бебета до 90 годишни старци са облечени в народни носии или кукерски костюми, вият се хора, има кукерски игри. Много е хубаво, това е една от емблемите на града ни.
Виж целия пост
# 333

Благодаря ви момичета !
Тези онлайн почерпки най ги харесвам Mr. Green
Накратко -игра със Сладоледеното чудо от 11 до 13.30.Сега пак и не знам до кога ще откара.Страхотно забавление особено за мен и леля Laughing
Ели ,носиите са прекрасни ,ние у дома импровизираме,но се наложи да ушия риза ,че другата му стана малка.
Хубав ден ,отивам да си играя  Crazy
Виж целия пост
# 334
Честит Рожден Ден на Ивко! Да е здравичък и все така усмихнат! Весел празник на семейството!
Виж целия пост
# 335
Люби  Hug и Наздраве!
Сега "баба ти " врътка  мелби  hahaha а останалите ги ядем.
Виж целия пост
# 336
ни вЪ е срам - завзехте играчката на детето
Аз ччакам пък гости Simple SmileюНаздраве
Виж целия пост
# 337
момичета, не пиша защото нямам време..и като трябва да честитя няколко рожденни дни и ме мързи, да не пропусна някой...

иначе ви чета, честитя, абе нали знаете че си ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

иначе сме добре, катерина вече посвикна, аничка вече е почти 7кг, 63см, 3м...смее се с глас само на катерина...

другата неделя, на тити на РД ще правим кръщене на аничка Simple Smile от 14ч кръщенето и от 16ч РД...
ще правя на тити поличка ту-ту от тюл, като балеринска...днес накупих 9 цвята тюл, че иска да е шаренко...плюс розов клин и блуза в един цвят, за да не стане много шарено...

торта ще правя мики маус клуб хаус...

и да се похваля хора да си слагам шилак и ми стои по 10дена, че и повече Simple Smile доволна съм...15лв ми взима мацката...иначе повече от ден никъв шанс...вече съм брюнетка, докато ми порасне косата, че да стане здрава и тогава пак ще я блондирам...

май ще ми се връща цикъла, намаля ми кърмата от вчера и ме болят кръст и корем...

прегръдки и целувки за всички и доскоро :0
Виж целия пост
# 338
Честит Рожден ден на Ивко!!!!
(пък дано скоро си поиграе с подаръка си!)
Виж целия пост
# 339
Честит рожден ден на адашчето! Да е жив и здрав, много усмихнат, щастлив, гушлив и добричък!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 340
lorini, и аз се зарибих по тоя shellac. Колежките си правиха за партито на 21.12 и им издържа по 20 дни. Записала съм си час за другата събота. При нас върви към 20лв. Лошото е, че ноктите ми освен че са къси, са и нащърбени. Имам един счупен почти от средата. Много хубава идея с полата. Катерина ще е много сладка.  Heart Eyes Аз пък се поядосах, защото харесахме с Кари една рокля от онлайн магазин и докато се начудя, по-големият размер свършил. Вчера ходих на Waikiki и имаше няколко модела роклички, но бяха или прекалено официални, или като от моето време - бархетни на цветя. Безумие просто. Та по този повод се чудя за тази, но е много лятна:

http://carnivalkids.com/upl/products/1332409766.93.JPG

Освен да я поръчам и да я скрия за сватбата на чичо и - очаква се през пролетта.
В тази връзка, Ели, поръчвала ли си обувки от Карнавал Кидс? Тези, които ви показах са от там, но се чудя. Никога не съм поръчвала обувки онлайн. Още повече детски..
Виж целия пост
# 341
Люби много е хубава рокличката.Според мене става за повода.като сложиш и една тънка блузка с дълъг ръкав.
Лорини  от къде взехте тюла?И аз мн искам да и направя една такава поличка.Предполагам продават тюл в магазините за платове.
Аз току що поръчах торта на Моника с Дора.И за детската градина картонената торта е готова.Сложих едни лепенки на Кити и стана добре.
Приятен почивен ден на всички!
Виж целия пост
# 342

В тази връзка, Ели, поръчвала ли си обувки от Карнавал Кидс? Тези, които ви показах са от там, но се чудя. Никога не съм поръчвала обувки онлайн. Още повече детски..

Обувки и аз не съм поръчвала, само дрехи. Но една приятелка беше взела сандалки на неното момиче, беше много доволна от качество, подметка, а и бяха много сладурски. Аз и така трудно им избирам обувки като ги мерят в магазина, каму ли от сайт. Не знам, пробвай, има опция да се върнат или подменят с друг номер.
Рокличката с блуза и чорапогащник става да я облечете. Ние ще сме с много принцеска рокля  Wink, дълга, с фуста, ще и нося и една друга в градината след като им мине партито да я преоблекат.

Лорини, не го знам този лак, моята маникюристка предлага gelish, който издържа до 21 дни, струва 28 лева, но на мен ми е досадно 3 седмици да стоя с един и същи цвят, та затова си ходя веднъж в седмицата. До към 4-я ден е ок, но пак е добре, при все, че доста чинии мия на ден, събота и неделя и банята, а с ръкавици просто не мога да върша нищо.
Идеята за туту-то е страхотна, вярвам, че и изпълнението и визията ще са такива.


(пък дано скоро си поиграе с подаръка си!)

А дано, ама надали  Mr. Green. Пък и нека се наиграят хората през уикенда, от другата седмица и на детето ще му дойде ред  Laughing.
Виж целия пост
# 343
Милия Ико - с тез роднини с неизживяно детство...Не че Мартин не демонстрира половин час на Хриси как да си ползва подаръка - с обучителна цел разбира се Rolling Eyes
Аз не съм фен на онлайн пазара - колкото пъти съм поръчала, толкова съм и съжалила. Върха беше бг блуза от Ларедута ooooh! На снимак еддно, на живо - ужас...
А за лакове - сама се лакирвам. Покрай един два блога се зарибих и по разни трикчета. Нямам време кога и на маникюр да ходя. Грим ползвам рядко и не купувам, обаче лаковееее.
Снощи гости до 1, съответно раята в 7.30 беше на крак #Cussing out Правех си тънки сметки да спим на обед, обаче са май без кръчмар. Трябва да чистя, а ме мързииииииииииииииии
Таис, много лаконично душко, не ми Аресваш така Sad
Виж целия пост
# 344
elli_g gelish, star nails, oppi и те имат и shellack-a са на една основа...той също остава много дълго, при нормални нокти, въпро е че израства самия нокът и става грозно...затова кой колкото реши...пък аз също не обичам да ми е еднакъв лака, но само това ми е варианта, много мазна плочка имам...

тюл от магазин за платове взех...

люби, рокля и аз бях харесала червена на бели точки, ама нямаше налични...после мислех да ми я шият, но 50лв ми искат, а в онлайн магазина беше 32лв...
а за лака и моите са къси, но това е начина е да пораснат...моите вече две седмици супер много пораснаха...

такива обувчици каквито сте пуснали в зара, хм и уайкики може да се намерят...в карнивал кидс, като не ми трябват рокли има уникални, като ми трябва нищо не ми харесва...

а за онлайн пазаруването съм луда понего...и никога не съм се разочаровала...и обувки и дрехи...и за децата..сега от един сингапурски сайт си поръчахме едни якета, за коко в мола струва 600лв, ние го намерихме там за 140 долара Simple Smile))

и от мадъркеър чакам дрехи за децата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия